Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Gość podglądacz chipi
jak ona daje radę spać przy non stop właczonym tym samym nagraniu, to nagranie tej gadki kobiecej trwa nieprzerwanie tygodniami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yanina Ps
To Jennifer.To pewne.Poznaje wnetrze domu.Wietrznie w remoncie a w realu tak to wygląda ha ha :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska111111111111112
sa tylko 2 kamerki czy wiecej?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądacz chipi
są teraz tylko 3 kamerki, kiedyś było więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadeklander
podglądacz chipi " jak ona daje radę spać przy non stop właczonym tym samym nagraniu, to nagranie tej gadki kobiecej trwa nieprzerwanie tygodniami" ha mamy Cię !!Monitorujesz tę sprawę "od tygodni"jak widać świrze:classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slyszalam juz w październiku
nie wiem ile jest kamer ja mam na oku dwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha:D a czy to nie jest tak,ze te gadanie tylko my slyszymy,a ona nie?poza tym zobaczcie ze ona zawsze zaslania pol twarz,nawet przez sen :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slyszalam juz w październiku
podobno puszcza to zeby w koncu ktos to uslyszal zamiast peplac w kolko jedno i to samo to puszcza to z neta tylko.. czy ktos cos z tego rozumie? he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I dzięki temu zawsze
dochodzisz.Bez tego to by nie było to:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slyszalam juz w październiku
może jest wstydliwa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądacz chipi
:classic_cool: ależ skąd, zaglądam tylko czasem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slyszalam juz w październiku
też odnoszę wrażenie, że to jest dźwięk nalozony na film, a ona oglada w tym laptopie zupelnie cos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joggirider
Macie te zdjęcia z obecnymi w jej domu policjantami? Ktoś tu napisał że podobno takie zdjęcia zostały wykonane i że jakieś służby złożyły jej wizytę w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska111111111111112
ja mam dwie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli pytanie czy chcialabym zamieszkac w nawiedzonym domu jest do mnie, to odpowiadam stycznosc z dziwnymi rzeczami miewalam jako dziecko i nie nie chcialabym:D ale wtedy jeszcze nie wiedzialam co to jest internet i nikt mi przez neta nie mogl dac zadnej rady ani wspierac chociaz na odległosc:D:D ale nie chce schodzic z tematu naszej koreanki:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądacz chipi
do domu ich nie wpuściła, robiła im zdjęcia z okna, oczywiście że mam te zdjęcia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slyszalam juz w październiku
Heh ale któż się nie krępuje.Chyba każdy normalny.Ja też.Tylko czasem tańczę nago na balkonie w pluszowym porożu renifera z pawim piórem w pupie śpiewająć que sera sera!! Zaznaczę iż robię to tylko dwa razy do roku.Jak pada i jak nie pada. Właśnie wychodzę na balkon.Chcecie to mieć na kamerce?!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na paranormalnych sa, zdjecia z zewnatrz,policjant tez jej robil zdjecie komorka. tam jest 30 stron,nie bede szukala specjalnie. wszytsko tam jest, adres,zdjecia przypuszczenia i analizy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slyszalam juz w październiku
jestem śledzony nikt nie wierzy mnie, więc nie może złożyć reklamacji Będę prześladowani aż do śmierci On jest paranoikiem, psycho pig Mogę uciec przez ujawnienie prawdy, więc jestem nadawania Powodem nadawania, aby znaleźć ludzi, którzy są w stanie pomóc mi Jeśli nie jest to możliwe, się mój audycji o wiele więcej osób może mieć świadomość o tym I nawet jeśli nie jest to możliwe, przynajmniej słuchać moich audycji Niezbędnych dokumentów do ujawnienia prawdy w moich blogów, tak przynajmniej spędzić godzinę, aby przeczytać je na Jeśli ludzie słuchali, że świnia, takich jak Park Sangman, Kang KyungHui Kim DongGyu, musisz w to wierzyć świni leżą również. Normalnych ludzi, reporterów, nie ma ani jednego człowieka, który wierzy w jego kłamstwa. Każdy zakochuje się w kłamstwa i unika mnie Kupują jego kłamstwa i myśli, że jestem szalony do nadawania o swojej Stalkings online. To nie jest prawda. Jestem w ruchu od miejsca do miejsca, w celu uniknięcia jego napastliwe. On jest geniusza zbrodni. W jego kłamstwa, kupić mówiąc, że to niebezpieczna kobieta, ona wierzy, że jest śledzony, i umieszcza obwinia mnie On mówi, że postawił wszystko w internecie, by oczernić go i nękać go, więc wszyscy unikają mnie myśląc, że one się nękani przez mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra szpiedzy:D:D ide bo trzeba dziecko rano do zloba wyslac, musze napisac upowaznienie paniom ze zlobka ze córa moze sama chodzic i wracac ze zlobka:D:D:D:D, a wy szppiegujcie, analizujcie i przekazujcie zdobyte informacje:D dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądacz chipi
Specjalnie zachowałem to zdjęcie policjantów za oknem bo mieli długie pauy, którymi doniośle dudnili w szyby podczas gdy ona odpała w tym momencie jakiś głos z komputera. To było po koreańsku.Ktoś to przetłumaczył-to zdaje się było:"nikogo nie ma w domu". :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska111111111111112
dajcie link do tych paranienormalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądacz chipi
dobranoc :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slyszalam juz w październiku
kontaktuje sie z nami pierdolac po koreansku tak mi przetlumaczyl googole tlumacz. Cos niecos mozna z tego zrozumiec, ale malo w tym logiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×