Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

to co,mamy wylaczyc i udawac ze nic sie nie dzieje. jesli naprawde cos sie stanie to jakby nie bylo-bedziemy swiadkami. to jest lepsze niz jakby cos sie mialo stac i nikt by nie widzial i nie slyszal. Jak ona sie znalazla na podlodze,gdzie krzeslo;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slyszalam juz w październiku
ja dyzurowac nie bede mam nadzieje, ze jutro zapomne o temacie zeby mnie dziewczyna nie przesladowala koszmarami sennymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyżury to bardzo
dobra koncepcja-proponuje co trzydzieści minut zmianę na kolejną osobę a za dnia tak co godzinę:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slyszalam juz w październiku
mnie ciekawi jak ona przez sen nie ruszajac sie wcale nagle zmienila calkowicie polozenie. przemiescila sie o 180 stopni tak to ja nawet podczas snu nie robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igłogłownia
A sądzę iż tam coś się dzieje tylko że to co się dzieje najważniejszego dzieje się niestety poza kamerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blinka i malinka
slyszalam juz w październiku > jak?nigdy się nie przekręcasz na drugi bok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slyszalam juz w październiku
setki ludzi oglada, ale tak naprawde to tylko na tym paranormal ludzie zamieszczaja jakies informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slyszalam juz w październiku
na drugi bok tak, ale ona wczesniej miala tu nogi, a teraz ma glowe. To nie jest przekrecenie na drugi bok tylko obrocenie calego ciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze ktos ja przesunal na sz
ybko,lepiej twarz ogladac niz zolte skarpetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądacz chipi
dokładnie październikowa, na paranormalnych są info na bieżąco i dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaga23
w końcu mam widok na drugą kamerkę,pewnie zaraz wstanie, dla mnie to wszystko bardzo dziwne jest...po co jej kamery w ktore wcale nie patrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze ktos ja przesunal na sz
mialo byc niebieskie skarpetki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemny Joel
Ja też tak sądzę.Tam coś się dzieje tylko to co się dzieje i stanowi praprzyczynę tej historii dzieje się poza kamerami.Być może ktoś lub coś o tej samej[np około 3 w nocy jej lub naszego czasu]pojawia się by czegoś dokonać.Być może całość stanowi jakiś tajemny supereksperyment.Ktoś lub coś prowadzi jakąś grę wobec niej a niewykluczone że i wobec jej obserwatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slyszalam juz w październiku
No podobno ma tego chipa i ten ktos ja kontroluje tak, ze nie moze nawet stamtad uciec, kontroluje jej sen jej zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaga23
u mnie na drugiej kamerce czas się zatrzymał, u was tez ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slyszalam juz w październiku
a ktora tam jest godzina? bo podobno cos niezwyklego sie dzieje miedzy 7-10 ale co to ja nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądacz chipi
kamerki trzeba odświeżać, jest spore obciążenie bo ludu duzo patrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaga23
7.59 ciekawa jestem kiedy wstanie, szczerze to przerażające sa te rzuty z kamer i jakoś tak strasznie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slyszalam juz w październiku
na paranormal ktos mniej wiecej powiedzial o czym sa nagrania ponoc bez ladu i skladu nie zwiazane ze soba. To taka koreanska owieczka boza co mamy tu na kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądacz chipi
no, już po 8, mogłaby wstać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska111111111111112
tajemnicza ja tak samo:P nie zasne poki sie nie obudzi chyba hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reveret
A może ktoś shakował jej komputer i włączył te kamerki bez jej wiedzy.Wiem że to przy tych kartkach karkołomna hipoteza ale może właśnie tak jest. Może ona nie jest świadoma iż te kamerki transmitują obraz cały czas.Myśli,że to się dzieje w jakimś odpowiednim momencie.Można wprowadzić różne aplikacje do komputera i sprzęt będzie żył własnym życiem.Lasce wydaje się że ma nad tym kontrole.Że co jakiś czas tylko odpala kamerki by "coś tam przekazac"jako cześć kolejnego wpisu wraz z nagraniem na jej blogu/vlogu a tu pupa bo ktoś już sprzęt shakował i obraz leci całą dobę.Ona zaś może mieć tak jak to na pewnym forum tu wklejono link do m in wpisu-problemy z narkotykami. Słusznie ktoś tam na chanie napisał o tzw nood-efect jak przy zażywaniu opiatów[hery np]. Jej długi przewlekły sen.Ospalość czy stany temu podobne mogą to sugerować.A zażywać może to poza kamerą.To w może być w pewnym sensie coś a la psychoza intoksykacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boję się ...
Ona jest jakas straszna :o Jak myslicie zaraz sie obudzi? A tak wogle co ona robi gdy nie śpi ? Nie nudzi ją takie życie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona890
nie zastanawia was dlaczego mimo iz byla tam noc to w pomieszczeniach u tej dziewczyny jest caly czas tak samo jasno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×