Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Nie wiem czy dobry odruch. To taka męczeńska opieka, bo nic jej nie możemy pomóc, a sami się męczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chipii
suwka może właśnie ktoś kiedy ś zapukał tylko, że była to osoba, która nie była w stanie jej pomóc.Ja np wiem, że gdybym zapukała przypuszczając, że nawet znam koreański i mogłabym się z nią dogadać to pewnie bym nie pomogła jej, bo skoro są to jakieś przekręty z prawem to się na tym nie znam. Tym bardziej nie znam prawa koreańskiego. Nie mogłabym jej zapewnić bezpiecznego miejsca, pomóc uciec. Może trzeba by ją z jakimś lekarzem skontaktować, który by zbadał jej psychikę, ale i nogi, i sprawdził obecnośc czipa. Ja nic bym nie zrobiła bo nie miałabym takiej możliwości. I pewnie w większości oglądają ją tacy ludzie jak my, którzy nie posiadają żadnej władzy i możliwości by jej pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agent Orange__]]
"zielony napój rozpracowany - chipi raczy się absyntem który rozcieńcza sobie coby faza dłużej trwała" Miałem wczoraj przedstawić też tę propozycje do dyskusji.Doszedłem jednak do wniosku iż należy jeszcze sprawie się przyjrzeć.Uprzedziłeś mnie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 4chan cos ruszylo znaleziono jej miejsce pobytu przez adres ip kamerki dostawca internetu to Korea Telecom juz tam nie jeden email poszedl moze to cos da....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chipii
anioł stróż to już dawno było powiedziane na paranormalne. A ja na 4chan nawet nie poczytam, bo nie znam jeżyka:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Replicannt
do aniola stroza " aniol stroz dlaczego kradniesz wpisy z paranormalne.pl? nie umiesz sam stworzyc wpisu tylko bezczelnie kopiujesz" To mnie rozwaliło:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betaipsilon
Anioł_Stróż Chodzi o ip przydzielone przez dostawcę usług internetowych? Pytam bo nie do końca dla mnie jasne jest jak się ma kwestia miejsca pobytu i dostawcy usług dla tej osoby a ip urządzenia jakim jest kamerka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wam powiem tak: wy się tym zajmijcie :D a jak będzie coś wiadomo, dajcie znać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kak_teksty
kakalaken85 mi rozwala konstrukcje zawsze tym tekstem.Niezapomnę jak wszedł kiedyś na taki temat jednego gościa który w kółko wkleja tylko jakie bzdety o polityce.I ten tekst-ręka mnie świeżbi żeby Ci.....przypierd...:D:D A tamten "a przypier...sobie lepiej!!":D:D rozyebauo mi to konstrukcję:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kak_teksty :D czasami jest jakiś poważny topik, wieje nudą i pojawia się kakalen ze swoją swędzącą ręką i rozwala cały system:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chipii
Nikt jej pomoc nie chce, bo za dlugo spi tylko ona o te pomoc woła. Rozumiesz co to znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do suwka
czytam Twoje posty i myślę, że sama masz nierówno pod kopułą. Zaraz zadzwonię do szpitala psychiatrycznego i na Policję, żeby zdążyli ci pomóc zanim zrobisz sobie połamiesz sobie palce na klawiaturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chipii
Ty bardziej wołasz o pomoc. Lekarz już do Ciebie jedzie, da ci odpowiednie zastrzyki i będziesz mogła normalnie w nocy spać, a nie tworzyć w umyśle dalszy ciąg fikcji pt: " Chipi, rózowy sznureczek, kartony i Policmajstry w sennej akcji".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azaliż pisali??
Ale tak szczerze.Kto z was próbował wysłać jakieś wiadomości do niej albo dawał wpisy tak po angielsku rzecz jasna na jej blog??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kto to niby się
próbował skontaktować z ta firma internetową?Te ancymony z 4chan czy z paranormalnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kto to niby się
Anioł i co odpisali??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azaliż po co wysyłac jej
wiadomości? Jeszcze pomyśli, że sam jestem nienormalny i ona zacznie szukać pomocy dla mnie. W zasadzie na co dzień zachowuję się dziwaczniej od niej, a od kompa prawie nie odchodzę, z domu od 2 tyg. nie wychodziłem i pomocy nie potrzebuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie odpisali... dzis doladuje konto i zadzwonie tam:D zapewne mnie to skosztuje ale co tam warto jej pomoc znam angielski wiec licze ze sie dogadam a jak nie poszukam lub uloze pare zwrotow po koreansku:D chodz nie wiem czy to wypali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anioł Stróź
Tak.Odpisali.Takim krótkim tekstem ale to po koreańsku i jak wrzucam na translator to mi wychodzi coś niezrozumiałego.To znaczy tekst jest naszym alfabetem ale to ma niby być z brzmienia w ich języku. Wiadomość brzmi:"Hoi tzi v dopo" ale jeszcze nie wiem co to znaczy.To chyba jakiś typ wiadomości automatycznej jest.Pracuje nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anioł_Stróz
odpisali, żebym się zajęła własnym życiem. Dwie godziny temu wysłałam natomiast emaila do wilka, żeby nie zjadł babci Czerwonego Kapturka i odpowiedzi jeszcze brak. Strasznie się tym denerwuje, a właśnie dochodzę do kluczowego momentu, kiedy to Czerwony Kapturek idzie ją odwiedzić. Strach pomyslec, co będzie jak wilk tego e maila nie przeczyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×