Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Gość do hilnini
od rana powinnaś studiować słownik ortograficzny i mapy geograficzne, a nie przestawienie kamer, Ty "omnibusie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilnini
Dzięki za złote rady 🌼 a teraz spierdalaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie aniol stroz
sporo wie aniol ale go nie ma od 2 dni z tego co mowil to na iphonie ja podlaga:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jtjy
pierwszą przestawiła czyli tą na kartony. jak dasz obraz na 4 kamerki to w tej pierwszej widzisz jeszcze jedne drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka z kaganka
o buduje piramide z kartonow teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zaniem ta dziewczyna cierpi na jakies zaburzenia psychiczne plus do tego ma cukrzyce objawiajaca sie naglym zasypianiem albo jest po prostu narkoleptyczką stad zasypia tak nagle przy kompie. jest zaburzona wiec swojego zaqsypiania nie tlumaczy choroba tylko wymyslila chipa ktory nia steruje. co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe bez przesady wrocilem z imprezy poprawinowej:D sylwestrowej\ ale nie zmienia to faktu ze podczas imprezy udalo mi sie puscic sygnal kamerki na plazme i tak o to bawila sie z nami dla tych co mają to w dupie niech odpuszcza niechodzi tez o zwykle podgladanie ale o rozwiklanie sprawy aktualnie poprawia kartony:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już to było przerabiane na wielu forach. Pewnie jest chora, no bo przecież nikt jej nie więzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze o dokladne zapoznanie sie z tematem na forum paranormalne sa nawet zdjecia jej domu na 4chan.org sa info aLE po angielsku teorie na temat jej chorob bylo wiele nie wiem jak dotąd na co cierpi mmozna tyylko przypuszczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większość osób tutaj wpada, nie wie o co chodzi, bo się poczytać im nie chce i zadają ciagle te same pytania, aleee nerw :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ykaykaykayka
Wyszła o 9:40 około. Przyszła przed chwilą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ykaykaykayka
to jakby inny telefon. komórka czarna była chyba. Ten przyniosła przed chwilą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mma pytanie prośbę
a na 4chan gdzie znajde linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilnini
Hmm zobaczcie przyznaje się, że była w szpitalu psychiatrycznym leczona "Mówią, że byłem w szpitalu psychiatrycznym, ale stało się, gdy próbowałem ujawnić cały ich 10 lat stalking historia, czuli się bać o swoją zbrodnię prześladowanie. Dwa z nich wziął mnie do szpitala psychiatrycznego. I mówią do lekarza, że jestem szalony, bo powiedzieć, policja po mnie. Lekarz nie podejrzewają currupted policjanci i umieścić mnie w szpitalu psychiatrycznym. Lekarz uważa policjantów. On myśli, że ktoś powiedzieć policji po niego, ona lub on jest szalony. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak lipiła przez chwilę w kamerkę, pewnie sobie tam patrzy jak wyglada, nie jest z nią tak źle, jest świadoma tego co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilnini
takja caly czas staram sie tlumaczyc ten blog chociaz polapac sie w nim jest cholernie ciezko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaaaa909
boże ludzie A nikt wcześniej nie wpadł na to że ona robi to dla kasy !!!!! przecież jej blog z taką liczbą wejść będzie warty ogromną sumę ... zobaczcie na nasze polskie blogerki też czerpią korzyści z blogowania ... Może sobie teraz czeka która firma da więcej i potem np. może umieścić jej reklamę na blogu ...albo sprzedać ten blog ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8i58587
nikt dla kasy nie zgodzi się życ w takich warunkach jak żyję ona i na takich zasadach. dziewczyna jest fenomenem dlatego że tak własciwie ...nie robi nic. i tym się wyróżnia z tłumu innych osób równiez nagrywajacych siebie ale prowadzących aktywne życie. jest osobą stosunkowo młodą, można powiedzieć że i ładną jak na kraj z którego pochodzi i raczej nie głupią stąd zastanowienie czemu ona spędza życie w domu przed komputerem albo śpiąc i zastawiając drzwi kartonami. bo to że ma bałagan to mnie nie dziwi bo sama mam w domu podobny ;) sądząc po sprzęcie który ma (2 bardzo dobre laptopy), komórki, kamery i otoczeniu w jakim żyję (zapalone światło non stop, internet) to biedna nie jest. i teraz pytanie skad te pieniadze ma? bo do pracy nie chodzi, nie sądzę aby pracowała w domu bo jednak zbyt mało czasu temu poświęca i to co robi na komputerze jest chaotyczne - raz ogląda siebie na lepyopie, raz jakieś filmy, mozliwe że na yt, raz coś pisze (ale tylko przez krótką chwilę). z telefonu korzysta równiez bardzo rzadko. nikt jej nie odwiedza wiec raczej nie smsuje do znajomych, być może przez sms aktywuję jakieś usługi, zleca zapłatę itd. być może faktycznie ma jakiś spadek albo żyje z tego co daję jej państwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dostalam odpowiedź na tego
e-maila. Skontaktuję się z osobą znającą trochę język i postaram się wyjaśnić co mi odpowiedziała. Hello. I watch your videos. Unfortunately, I do not understand the Korean language. I want to help you. But I know too little. From what I understand you are plagued by the police. Corrupt cops. You have the Verichip in the melt. What help do you expect from people? what we can do. In Poland, many people are watching you. Many people want to help you. We try to dowiedziećo you more, but this is difficult. We have seen pictures of police officers that you send us. Now we would like you to answer a few questions. * Which gives the camera recording? * What are the boxes at the door? * If you have a family? friends? * Whether you work? * If you contact with someone? * If you can not remove the chip from the surgeon? * Why do you sleep on the floor? * If something hurts you? * What are you going? * What happens to your feet? * How long have you been in this apartment? * Why are you running away? * Why you're shooting cops? * Why they want to kill you? * Why do not you look at the camera? * Why do not notify relevant departments? * As we Poles can we help you?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8i58587
a po jakiemu ci odpowiedziała? nie dostałeś/aś przypadkiem tego samego listu co wszystkim wysyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilnini
Ma spadek, a więc stać ją na laptopy. Po jej blogu widać, że odwala kawał roboty ( moim zdaniem lekko szurniętej i mało potrzebnej) ale jednak pisze te notki na blogu i obrabia filmy, zamieszcza, opisuje. Także ma ten spadek, ale pieniędzy nie potrzebuje by opływać w luksusie, a raczej służą jej pieniądze do konkretnych celów, kupiła odpowiedni sprzęt, wynajęła jakieś mieszkanie i robi to co sobie postawiła za cel. Sądzę, że nawet jeśli kogoś zna to celowo nie zaprasza do mieszkania, skoro są tam kamery. I przez telefon załatwia różne sprawy moim zdaniem ona prócz nadawania do internetu stara się wyjaśnić swoją sprawę i kontaktuje się z ludźmi, którzy mogą jej pomóc. Ale daremnie, bo mało kto jej wierzy. Z bloga wynika, że odwiedziła wszystkie komisariaty policji. Może kontaktuje się z nią ktoś to lepiej to wszystko rozumie. Nie sądzę by ona jakoś specjalnie kierowała to nadawanie akurat do Polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dostalam odpowiedź na tego
Po koreańsku.nie ma zdjec wiec to nie ten sam mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilnini
nie sądzę by akurat jednej osobie odpowiedziała jakoś konkretnie,a reszcie odesłała typowego e-maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaaaa909
co za debil - debilem to chyba ty jesteś bo po 1 ----- oczywiście że kupi taki blog może być i o dupie marynie ale jeśli ma tysiące wejśc to jest w cenie chyba nie muszę wyjaśniać dlaczego .... po 2 - gapicie sie na dziewczynę która sobie żyje w sposób który jej odpowiada ... ma syf w pokoju jest bałaganią .. siedzi sobie cały czas przy kompie albo śpi nawet jej się nie chce wynieśc papierków po jedzeniu :/ jednym słowem życie jak w madrycie ;) Jest też druga opcja że jest chora psychiczna ... i nie piszę tego dla zysku ale na prawdę w to wierzy ale to jej sprawa jest dorosła jeśli jej to odpowiada i nie zgłasza sie do lekarza to ok mi nic do tego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8i58587
to srób scan tej wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na takich cwokach jak wy można
zarabiac kokosy. Nawet nie wiecie ile na takim blogu czy filmowaniu się mozna zbic kasy. No, ale przecież w waszych mózgach nie ma wszystkich zwoi, więc co wam będę tłumaczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że może na tym zarobić , przecież chodzi o to żeby blog miał dużą oglądalność i już jakieś reklamy można zamieścić i kasa się sypie. Po za tym jak wywoła duże zainteresowanie wokół swojej osoby to przecież później może zarobić też w inny sposób, ludzie będą ciekawi jej historii to zaproszą ja gdzieś do tv a ona opowie o wszystkim...bal bla bla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×