Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Perry.

Pralka niezawodna i dobrej jakości. Jakiej firmy ?

Polecane posty

Gość Perry.

Jak w temacie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwkoo12
mam indesit narazie super sie trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od 6 lat mam LG i jest niezawodna. teraz kupilam tez mamie LG zobaczymy jak sie spisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkl
Amici nie polecam na fatalny serwis naprawy gwarancyjnej.Bratowa zgłosiła roczną pralke do naprawy dokładnie 20 listopada i jak na razie nikt sie nie pojawił z serwisu,pomimo wielu telefonów i wysłanych pisemnych monitów.Stwierdzono na podstawie zgłoszenia objawów ze to programator i kazali czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani domu
mam Simensa i mega zadowolenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awiej.kel
Mam Amicę i musze przyznać, że po dwóch latach jestem zadowolony, że nie przepłaciłem za Boscha czy właśnie Siemensa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włączając się do dyskusji polecamy pralki firmy Gorenje. Możemy pochwalić się zarówno pralkami standardowymi jak i typu slim. Oprócz wielu programów do wyboru dodatkowo są one wyposażone w system Aqua stop, który sprawia, że nigdy nie wycieka woda, programy oszczędzające wodę, energię i czas oraz trzeba przyznać, że pracują one niezwykle cicho, dzięki czemu pranie robić można np przy gościach czy w nocy. A to dopiero kilka ich zalet. Radzimy zajrzeć na stronę www.gorenje.pl i tam zapoznać się z naprawdę bogatym asortymentem pralek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile Bab tyle opinii o swoich pralkach , zasada jest jedna :ma byc piękna , cicha , szybka , oszczędna , i mieć wiele dodatkowych funkcji jak moja 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Cześć. Przy okazji wątku, mam jedno pytanie. Otóż stałam się właścicielką małego mieszkanka na osiedlu europejskim w Krk i właśnie powoli zaczynam rozglądać się za wyposażeniem. Potrzebuję pralki małej, bo moja łazienka jest niewielka, ale jednocześnie cicho pracującej i takiej, która nie zepsuje się po kilku miesiącach. Może ktoś mógłby coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inesines666, przyjrzyj się ofercie pralek marki Gorenje - dostępnych jest kilkanaście modeli pralek slim. Dzięki niewielkim wymiarom zmieszczą się z pewnością do każdej, nawet najmniejszej łazienki, a ich specjalna konstrukcja pozwala na jednorazowe pranie nawet 6kg odzieży :) Dodatkowo pralki charakteryzuje cicha praca - najnowsze modele wyposażona w Super Silent+, jak np. model W6823L/S (http://www.gorenje.pl/pralnictwo/pralki_slim?c=362365), są tak ciche, że nawet najwyższe obroty wirówki nie zakłócają normalnej rozmowy :) http://www.gorenje.pl/pralnictwo/pralki_slim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mehicera
A coś takiego jak EWF1076GDW? W tym zakresie cenowym chyba największa pojemność. I do tego na tyle energooszczędna, że w krótkim czasie zwraca się nawet względem tych trochę tańszych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×