Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lerana

Zacti + działa czy nie?

Polecane posty

Gość Fallka
może i racja zważę się jak tydzień minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fallka
tydzień minął a z nim 1,5 kg :D trzy razy się wazyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Libea
no widzisz? trzeba dać mu trochę czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barju2
zastanawiam sie czy drogie panie zdaja sobie sprawe co to jest chydniecie ? utrata wody ( odwodnienie ) , zredukowanie masy ( miesniowej wlacznie) , czy spalenie tluszczu. jesli chodzi i spalaqnie tluszczu to sprawdza sie to centymentrem ,a nie waga!!!! jesli ktoracv z pan mi powie ze przed kuracja zrobila sobie kontrolne badanie poziomu tkanki tluszczowej i po turacji ta tkanta sie zmiejszyla obietosciowo to znaczy ze dziala. sa slysze do dzien od mojej dziewczyny ze chciala by to lub tamto ( na chudniecie) ale jako wyksztalcony trener osobisty ktory ukonczyl narodowa akaden=mie medycyny spottu wiem ze bez diety i treningu nic sie nie spali , dlatego poprosil bym o opinie ogarniete urzytkowniczki ,a nie tylko entuzjastyczne kobiety ktore patrza na chudniecie uzywajac wagi, a nie centymetra , jestem w stanie "schudnac" 2kg poprostu sie odwadniajac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tesak
najważniejsze, że się chudnie i ciuchy robią się za duże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wa_wa
...lepiej wydajcie kasę na masaże... i ciało lepiej wyglada i lepiej sie czujemy i przyjemnośc jest... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzo
tylko masaże są mocno drogie niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wa_wa
nieee- masaże to nie takie cenowo jak kiedys. Teraz sarelatywnie tansze w stosunko do tego co parę lat temu było. A poza tym - no niestety -za dobre rzeczy i przyjemnosci, to trzeba płacić....-ale bez przesady - juz wiekszośc na to stac, tylko nie doceniaja tych masazy...-a szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzo
pewnie tak ale takich masazy trzeba wzić pewnie z kilkanaście a to juz ładna sumka sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wa_wa
nie wiem skad jesteś - bo mi masaz roibił p.Darek z warszawy - jak chcesz to masz kontakt - www.masaz.warszawa.pl -moze i to kosztuje ale nie przesadzajmy-to jest ciezka jego praca a i pomoze z tym celulitem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazarro
na cellulit może i tak ale jak się ma nadwagę to już nie bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wa_wa
...no tak ..-ale trzeba jakos zacząć -nie mozesz siedziec w domu i biadolic ze masz nadwagę. Jedz mniej ,jedz racjonalnie regularnie małe posiłki, unikaj cukru, soli, pij DUZO wody, nie jedz po 18, na kolacje żadnych weglowadanów!!, wiecej ruchu, moze fitness, a miedzy czasie zabiegi na ciało---i wszystko zacznie dzialac....-powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fallka
schudłam 5 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazarro
to faktycznie sukces:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sendii
ile opakowań na taki wynik zużyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fallka
no właśnie cudowne jest to, że jedno opakowanie + gratisowe tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazarro
pewnie jak większość firm korzystają z mailboxów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yollanta
to mnie nie przeraża, bardziej obawiam się czy zwrócą mi kasę gdy kuracja na mnie nie zadziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yollanta
to mnie nie przeraża, bardziej obawiam się czy zwrócą mi kasę gdy kuracja na mnie nie zadziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optti
a ja mam nadzieje, ze nie będę musiał sprawdzać czy oddają pieniądze :) właśnie złożyłem zamówienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yollanta
odebrałam z poczty swoje zamówienia, trzymajcie prosze kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optti
ja trzymam i czekam na swoją paczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lezze
ja na actislimfa schudłam 2,5 kg przez tydzień, wspaniały środek, polecam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Czy moglby mi ktos podac strone na ktorej kupie te pastyli.Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optti
ja tam zamawiałam: www.zacti-plus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yollanta
ja również zamawiałam na zacti-plus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewstu
Dziewczyny, które zakupiły, proszę dajcie znać jak działają te tabletki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanówcie się dobrze nim wydacie kolejne pieniądze na kolejne tabletki, które nawet jak dadzą zewnętrzny efekt w postaci szczuplejszej sylwetki, to może to być kosztem utraty zdrowia. A po zaprzestaniu przyjmowania preparatu - szybki powrót do tego, co było + coś jeszcze ... niestety ... Jeśli dobrze przeczyta się reklamę - to oferta obejmuje np. 8 tabletek + kolejne 8 na okoliczność przybrania na wadze. Czy myślicie, że są tak dobrzy ? Nie ! Z tego tylko wynika : 1. Tabletki głównie powodują odwodnienie z jednoczesnym wydaleniem jakiejś części spożywanego tłuszczu - co daje efekt wagowy, ale tylko w okresie kiedy tabletki są przyjmowane. Odstawiasz tabletki - waga wzrasta. Łykasz tabletkę - odwadniasz się i waga spada. Tylko jak długo tak można bez konsekwencji dla zdrowia ? 2. Nie łudźcie się, że ta druga porcja tabletek jest "za darmo". Ona jest bardzo dobrze opłacona ! To tylko chwyt reklamowy. Dodatkowo - ponieważ powrót wagi jest gwarantowany, więc sprzedawca liczy na stałe "zakupy" - przynajmniej w odniesieniu do jakiejś części "zadowolonych klientów". Tyle jeśli chodzi o Zacti+. I jeszcze jedno - nadwaga i otyłość staje się największym problemem społeczeństw na wszystkich kontynentach. Czy sądzicie, że wynalezienie środka skutecznie i bezpiecznie pozwalającego kontrolować wagę wymagałoby internetowej reklamy i e-mailowych akcji reklamowych ? Tacy wynalazcy byliby bohaterami wszystkich najważniejszych serwisów informacyjnych. Ludzie sami szukali by tego preparatu i zapewne - przynajmniej w pierwszym okresie - nie byłby on w zasięgu możliwości przeciętnego Kowalskiego. Tyle w temacie Zacti + Jeśli jednak chcecie wykorzystać okres lata na odchudzenie się i poprawę samopoczucia, to możecie to uczynić całkowicie bezpłatnie, zmieniając jedynie niektóre swoje nawyki. Problem tycia i otyłości w większości przypadków ma podłoże w naszej psychice i tu należy szukać rozwiązania problemu. Pierwsza sprawa, to właściwa motywacja./ "Tak, chcę schudnąć bo .......... (i tu należy wpisać najważniejszy argument, który nas motywuje do działania) ; Tego lata, np. do 31. sierpnia schudnę o 3 kg / Pamiętajmy - cel musi być realny. Inaczej brak założonego efektu będzie nas zniechęcał, a nie motywował. Zdrowe chudnięcie, to nie więcej niż 0,5 kg na tydzień. Jeśli przez kilka lat pracowało się na nadwagę, to niestety, nie można jej "stracić" przez kilka dni. Kiedy już jesteśmy odpowiednio zmotywowani pora na zmiany. 1. Dziennie należy spożywać 4 posiłki, przy czym ostatni co najmniej 3 godz. przed snem - najlepiej do godz. 19. Posiłki muszą być urozmaicone, bogate w białko (soja, fasola, groszek, chude białe mięso, ryby morskie - opiekane w foli, biały chudy ser, jajka) należy wystrzegać się węglowodanów złożonych (białe pieczywo, słodycze, gazowane słodzone napoje). Wskazane wzbogacenie diety o ciemne ziarniste pieczywo, warzywa, owoce w umiarkowanej ilości. 2. Bardzo istotna jest ilość wypijanej wody. Dzienna dawka dla dorosłego wynosi 8 szklanek. Dobrze jest przygotować sobie wodę mineralną nie gazowaną z cytryną. Pierwszą szklankę należy wypić na czczo, przed śniadaniem. 3. Jeśli już uporamy się z ustawieniem sobie diety - musimy jeszcze zadbać o ruch, najlepiej na świeżym powietrzu. I tu znowu nie trzeba inwestować w "ruch zorganizowany". Wystarczy w swojej okolicy wybrać sobie dwie, trzy trasy (żeby się nie nudziło) od kilometra do kilku (zależnie od kondycji własnego organizmu) i codziennie przejść jedna z wybranych tras szybkim krokiem. Oczywiście najlepiej mieć dietę opracowaną indywidualnie na podstawie analizy składu ciała oraz określonego metabolizmu spoczynkowego. Taką analizę można uzyskać nawet bezpłatnie u dobrego trenera wellness, ale o tym wariancie nie będę się rozpisywać. Nie chodzi mi o reklamę. Jednak nawet bez analiz - stosowanie się do wymienionych zasad pozwoli wielu osobom zmniejszyć masę ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×