Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Napalona 42 latka

Nawet nie wiecie jak mi się chce seksu :)

Polecane posty

dobre fantazje... napalona 42 latką, jak bym chciał to o wiele lepszą fantazję bym tu wypisał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka, dobra powyżej 20 centymetrów. Ale całego wyczyścisz na raz? :-o To jesteś mistrzynią! Wróżę przed Tobą poważną karierę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za dużo opowiadań erotycznych czyta autorka topiku... podejrzewam dziewica lub tez niedopieszczona i czuje niedosyt seksualny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola z pralni
Stary Satyr hmm wole czuć w piczce niż w ustach te 20 cm :) wejdzie tam cały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola z pralni
marvello daniello8721@tlen.pl'; patrz na siebie prawiczku:D:D a komunikator podałeś by cyber uprawiać:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jola.. w piczce to ty wolisz mieć, ale nie mialas, twierdząc o kims ze jest prawiczkiem, zapewne sama jesteś dziewicą.. pudło nie zgadłaś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba bylo zaznaczyć "wolałabym mieć 20 cm w piczce" dziewica, która ma chęć na swój 1 raz,też wypisuje takie brednie jak ty.. Pozdrawiam cie i cala reszte dziewic "Orleańskich" :) Tsch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola z pralni
marvello daniello8721@tlen.pl'; kolejny idiota:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexfantazja X
:-))) tak chyba nie powinnam tu była nawet zaglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola z pralni
nie zrozumiałeś ciemniaku a piszesz:D i potwierdzasz fakt bycia prawiczkiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jola, zgadzam się... niezła z ciebie idiotka, a na dodatek pusta "kurwa".. przynajmniej robisz z siebie kurwę co jest jeszcze gorsze, robić z siebie kogoś kim sie nie jest, sama siebie kaleczysz... może kiedyś wyrośniej ze swego małego skurwiałego możdżka.. Zycze ci tego jak najbardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola z pralni
Każda kobieta woli w usta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem za ciemna by przeczytać kilka postów wyżej... i upewnić się że potwierdzilem ze nie jestem prawiczkiem, zatem ty piszac takie fantazje jestes dziewica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola z pralni
i co uraziłam cie frajerze:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napalona 42 latka
Mam chuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola z pralni
debile dwa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha uraziłaś swój mózg bardziej niż był... teraz jesteś największą ofermą. i zwykłą tępą "dzi.weczką :) poprawiasz mi humor swoja głupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napalona 42 latka
Lubię kiedy niedźwiedź szczytuje na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola z pralni
KAżda kobieta woli w piczkę niż w usta a wy macie po 10 cm:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie idz sie leczyc,, za pozno na to.. zostalo ci tylko samobojstwo, aby zmniejszyc liczbe "skurwiałych umysłowo ludzi" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhgtsvczhkhnb,mnbhbnbju
marvello daniello8721@tlen.pl'; I co jebany cieniasie podnieca cie ubliżanie komuś?:D zamiast siedzieć na kafeterii wracaj na trasę i obciągaj kutasy pi3rdolony desperacie wyjebany w dupę przez dojrzałych imigrantów z czadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napalona 42 latka
Ksiądz rucha mnie na ministranta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napalona 42 latka
TROLOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napalona 42 latka
. . . . . . .. . . . . .,.-. . . . . . . . . . . . . . . . . .-., . . . . .. . . . . . ..,/. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :, . . . . . . . .. .,?. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .\, . . . . . . . . . /. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,} . . . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:^.} . . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:. . . ./ . . . . . . .?. . . __. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :. . . ./ . . . . . . . /__.(. . .-,_. . . . . . . . . . . . . . ,:. . . .. ./ . . . . . . /(_. . ,_. . . ..,_. . . . . . . . . .,:. . . . _/ . . . .. .{.._$;_. . .=,_. . . .-,_. . . ,.--,}, .; /. .. .} . . .. . .((. . .*_. . . .=-._. . .;,,./. . / . . . ./. .. ../ . . . .. . .\,. . ...,. . . . . . . . . ... . .}. . . . . . ../ . . . . . .(. ..=-,,. . . .. . . . . . . . . . . ..(. . . ;_,,- . . . . . ../.,. . ..-.. . . . . . . . . . . . . . ..\. . /\ . . . . . . \.*-,. . . . . . . . . . . . . . . . . ..|,./.....\,__ ,,_. . . . . }.>-._\. . . . . . . . . . . . . . . . . .|. . . . . . ..=-, . .. =-,_\_. . . \,. . . . . . . . . . . . . . . . .\ . . . . . . . . . .=-,,.\,. . . . . . . . . . . . . . . .q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napalona 42 latka
Facepal,cipko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mezatka37Wroclaw
Mam 37 lat i jestem 13 lat po slubie i od dluzszego nie mialam seksu z moim mezem,chcialabym go zdradzic bo moze wtedy sie cos zmieni miedzy nami albo bedzie calkiem koniec.Jeszcze nigdy tego nie robilam ale mysle ze nie bede miec problemow z znalezieniem chetnego.Moje dziurki czekaja na chetnego albo i na chetnych i jak sie mi on albo oni spodobaja to nawet dam sie bez gumki wyruchac z finalem w srodku.A o to jak wyglądam.. Sądze ,że jestem jeszcze niczego sobie a wy co myślicie? http://daa.pl/chcezdrady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mosze Kacaw 40
Gdzie jesteś Napalona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojny25latek
napalona czekam na sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×