Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Napalona 42 latka

Nawet nie wiecie jak mi się chce seksu :)

Polecane posty

Gość Napalona 42 latka

Zawsze byłam bardzo aktywna seskualnie, ale od 1,5 roku nie uprawiałam seksu. Rozstałam się z partnerem, bo wygasło uczucie a bez miłości nie potrafię pójść z facetem do łóżka. Doszło do tego, że muszę się codziennie onanizować, w nocy nawet po kilka razy. Kiedy mam dni płodne nie mogę sobie poradzić, to samo się dzieje tuż przed okresem. Nie myślałam, że brak sesku stanie się dla mnie takim problemem. Bardzo potrzebuję bliskości mężczyzny :( Ciągle szukam nowego partnera i nie mogę znaleźć :( Chciałam zapytać czy są tu kobiety w moim wieku z podobnym problemem? Jak sobie radziciei jak to znosi Wasza psychika? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateusz......
A dlaczego nie chcesz mieć kogoś na regularny seks, np kogoś młodszego? Np 26-latka? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napalona 42 latka
Szukam miłości i stałego związku. Jestem kobietą, która seks łączy z miłością i być może dlatego jest mi tak trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głąbie one tak nie piszą. :O Nie chwalą się tym jakie były, tylko zaraz jęczą. I onanizować :O :O Strzał w kolano. :O :O Od razu widać że to prowo. :O Popracuj nad tym, bo widzę że lubisz się w to bawić, ale naprawdę kulawo to jak na razie tobie wychodzi. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cien8
napisz do mnie 37318028

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariner
Jasne ze tomprowokacja.Jestb tu taki jeden plodny autor roznych historyjek i czerpie rozkosz z tworzenia kosmicznych fabul:) Nie trzeba byc policjantem aby szybko odkryc ze to sciema !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mariner
to nie jest ściema to czysta prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam jeden :O całe zastępy. Jeden lepszy od drugiego. :O Kiedyś to chociaż były wjazdy, ale tak się gównem zapchali, że chociaż ambitne, to do chuuja niepodobne. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś trzeżwy
muszę się codziennie onanizować, w nocy nawet po kilka razy,a szkoda bo tylu chętnych by cie głaskało i wszystkie dziurki zatkało,a sex na całą dlugość h.. to zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napalona 42 latka
To żadna z was nie dorosła do 40 lat i nie lubi sexu,jestem tu wyjątkiem z grubym dzyndzlem gdy mi sie chce,chłopa mi trzeba-chłopa ,i to zdrowego jeb.....ka który by mnie klepał po pośladkach i bara bara na zawołanie mógł zrobić.kocham was chłopcy ale tych starszych po 40ce,nie jestem przekonana do malolatów.Puknąć by mógłby mnie ktoś na koniec roku i poprawiłby w nowym,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizkaa 77
nie chce cie negować ale sądze że 42 lata to za dużo jak na pełen seksu stały związek......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podszywaj sie
Ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podszywaj sie
elizka 77 mylisz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizkaa 77
Nie myle sie a dowodom jest to że wiek 40 - 50 to lata potocznie mówiąc "przekwitania"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Napalona 42 latka
a lubisz seks analny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napalona 42
Elizka jeszcze nie przekwitam, mama moja przekwitała po 50 a to podobno dziedziczne . Mam regularny okres i silne jajeczkowanie czyli hormonki nadal OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizkaa 77
Owszem lubie, a co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Napalona 42 latka
to było do autorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napalona 42
elizka 77 mam koleżankę ktora jest ode mnie dużo starsza i ma 15 lat młodszego kochana. Ona ciagle sie z nim pieprzy więc to zależu od kobiety i jej organizmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariner
Elizka duby smalone gadsz .Zobaczymy jak ci stuknie 40tka .KOBITKI WTEDY NAPRAWDE ODKRYWAJ SEKS I POZADANIE .To co bylo wczesniej to takie bez zaru smaku! ci sie wyda a jesli masz juz te 40tke to zmien diete na bardziej jarska :) bo masz zaklocenia w pracy hormonow !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napalona 42
Jeśli bym coś czuła do faceta to zrobię w łóżku wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizkaa 77
U cb może ok, ale ciężko ci będzie znaleźć partnera w twoim wieku, energicznego i pełnego testosteronu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napalona 42
To prawda, ja nigdy nie czułąm takiego popędu jak teraz. Wcześniej to była zabawa w seks a teraz to jest poezja tylko nie mam z kim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napalona 42 latka
nigdy nie prubowalam ,i nie bede sie do tego zmkuszać, a w moich czasach jedno i drugie miało swoje przeznaczenie,i du.byla od sra,,,,, ,pic..... od ruch......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki napalonej 42 latki
Napalona 42 latka tutaj pisza tacy mlodsi co szukaja starszej nie tylko na sex ja mam 27 lat 189cm wzroztu szcuply brunet obdarzony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napalona 42
Elizka 77 tu nie chodzi tylko o seks, ale o bycie z kimś bardzo blisko. Ja bardzo wierzę, że jeśli jest miłość i i seks będzie ognisty. Jestem o tym głęboko przekonana. Namiętność jest możliwa w każdym wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko a jak u ciebe
z depilacja? czy golisz sie tak samo jak mlode dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizkaa 77
No więc, cóż mam napisać, powodzenia w poszukiwaniach życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napalona 42
Ja nie szukam 27 ogiera tylko mężczyzny na powązny związek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×