Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

nie, ale już żałuje że to wysłałam. ey, sorry :( usuwam się w cień, dobranoc 😭 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie wygladasz w tej czapce, jak caryca :classic_cool:. Przerazajace, demoniczne oko :classic_cool:. A tak poza tym, specjalnie piszesz, ze wyszlas okropnie, bo dobrze wiesz ze jest zajeebiscie ! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestes przewrazliwiona :classic_cool:. Wedlug mnie wyszlas zajeebiscie und podoba mi sie :classic_cool: Koorwa, poparzylem sobie dlon olejem 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smażysz frytki? :classic_cool: :D też sobie coś zjem, :classic_cool: bo od jutra mam dietę i wykorzystam ostatnie chwile 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, robilem nuggetsy i nagle olej strzelil mi prosto w dlon :classic_cool:. Musialem stac w lazience przez 10 min, aby schlodzic dlon :classic_cool: A tak poza tym, wkoorwia mnie moj wspollokator, bo spedza w lazience wiecej czasu niz kobieta :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten drugi to szatyn :classic_cool: mam wyrzuty sumienia 😭 opiertoliłam dziś troche ostrzej całą grupę i dostałam właśnie tak przepraszającą wiadomość, ze mi głupio :( :O a brat mi powiedział, ze atrur odchodzi z 1st lav 😭 co za dzień! :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze zrobilas, musza wiedziec gdzie ich miejsce :classic_cool:. Teraz moze sie ogarna :classic_cool:🖐️. I bardzo dobrze, ze odchodzi. Byl jednym z najbardziej sztucznych i wkoorwiajacych bohaterow :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie bo mogłam zachować się bardziej profesjonalnie. co prawda nie byłam nie kulturalna, ale wpędziłam ich widać w poczucie winy i siebie przy okazji :O Artur jest fajny :classic_cool: dobrej 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj sie, zrobilas co musialas :)🖐️ Tez wlasnie chce isc spac, bo jutro o 10 odwiedza mnie mamele :classic_cool:. Dobranoc Caryco :classic_cool:👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×