Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

Dobra ide spac, bo jutro planuje troche sie pouczyc :classic_cool:. Dobranoc,o Nieustraszona :D👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slaby byl ten horror "Amityville" :classic_cool:. 0 momentow w ktorych mozna bylo sie przestraszyc :classic_cool:. A tak poza tym, fabula bardzo podobna do "Lsnienia" z tym, ze zakonczenie bylo z hepi endem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta logika to chory przedmiot :o. W terminie zdalo go jakies 5% roku :D🖐️. Co wiecej osoba ktora miala z nami cwiczenia sama nie miala pojecia jak zrobic 2 zadania :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 marca mam poprawke, wiec powtarzam material i analizuje pytania ktore byly na egzaminie w I terminie. Bedziesz jeszcze 😭:classic_cool: ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie bede czekal, bo juz nie mam zamiaru ogladac tych ksiazek :classic_cool:. Napisz jak sie pojawisz :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odstawilem :classic_cool:. Sciagam kolejne horrory, a do tego wypowiedzialem sie i podszylem w temacie o moich rodzinnych stronach :classic_cool:. A Ty co robilas :classic_cool: ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogole, kiedy masz prezentacje tego projektu ze swoja zidiociala grupa :classic_cool: ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za półtorej tygodnia :O i wiesz, to jest najważniejsza prezentacja w tym semestrze. ja piertolę :O nie pisz o tym bo się wkurviam. piłam :O ale umiarkowanie :classic_cool: i byłam u fryzjera wcześniej :classic_cool: doradził mi blond :D nawet przymierzyłam perukę i mi się spodobało jakie horrory sciągasz? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blond :o:o A ja wlasnie sie dowiedzialem, ze nas wspanialomyslny rektor przedluzyl zajecia o miesiac, czyli beda trwaly do polowy czerwca :o Sciagam "To", "Glosy" , "Nieproszeni goscie" i "Shutter" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, bo czas na jakieś zmiany :classic_cool: a to ma prawo takie? :O bez sensu und współczuję, jednak się bardzo cieszę, ze nie zdecydowałam się studiować w Polsce :classic_cool: aha :classic_cool: nie słyszałam ani o jednym, ale jestem zacofana :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sensacyjne, wojenne, gangsterskie, thrillery, niektore dokumentalne. Nie trawie westernow i romansow :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×