Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

Wiem :classic_cool: Koorwa, i znowu sie nie ucze :classic_cool:😭. Sciagnalem sobie 3 filmy, aby przyjemnie spedzic noc :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się chcę już spać, a nie napisałam żadnego słowa. jakie masz filmy? tak się zastanawiam, dlaczego w mojej stopce pojawiła się spacja pomiędzy 'i' a 'l', sama :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A-a-a kotki dwa :classic_cool: Jakie filmy ? Np. "zgrabna japonka w męskiej szatni" :classic_cool:. A tak serio to "Królowie ulicy", " Dzień próby" i "Serpico". A po co mi stopka i co mialbym tam umiescic :classic_cool: ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie działają na mnie kołysanki, za to odkurzacz, mikser, suszarka do włosów i palące się drewno tak :classic_cool: to mi się raczej skojarzyło z obuwniczym :classic_cool: ale podejrzewam Cię o gang bangi :classic_cool: w tym sensie, że oglądasz :) prawda? :D niewiem, jakieś arcydzieło namalowane w paincie, albo poemat o kafeterii 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkurzacz tez na mnie dziala :classic_cool:. I to nawet bardzo :classic_cool::D🖐️. Nieprawda, w calym swoim zyciu obejrzalem moze ze 2 filmiki o takiej tematyce, nie kreci mnie to 🖐️ Nie chce mi sie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, nie oceniam Cię. mam tylko wyrobione zdanie, a nie mylne wiem stąd, że to potwierdzasz. cały czas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego miałabym Ci go napisać? :P masz kilka wad i kilka zalet z których mogę kilka rzeczy wnioskować. ale to w sumie bez znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie pozytywne, chociaż czasami zmienia się na negatywne. nie wiem całokształt plus minus: + :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×