Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

w ogóle teraz całe to zdanie mi nie pasuje :D nie wiem co sobie pomyślałeś, ale to nie chodzi o ukrywanie jakichś faktów, raczej ich braku. ale nie w sensie takim jakim brzmi. nic ważnego tak czy siak :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, sek w tym, ze nic sobie nie pomyslalem :classic_cool:. Chcialem zobaczyc jak zareagujesz :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej Ty mi o tym nie pisz :D za chwile przybiegnie mój brader zdać mi relację :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam, że z nim :D może nie dosłownie, ale coś wspomniałam :P zresztą już wiesz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie bym sie z nim dogadal :classic_cool:. Nie chwalac sie, potrafie sie dogadac prawie z kazdym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejrzewam, że tak. może mam go wkręcić na kafe jednak? 😴 :classic_cool: to dobrze, jako prawnik przyda Ci się ta umiejętność :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a on właśnie zna mój nick na kafe :O a jak mnie czyta? 😭 muszę przejrzeć historię w jego laptopie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahha, albo offerma? :D w ogóle widziałam Babino w rozmowach w toku :O na widowni :D albo ma sobowtóra :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialbym zobaczyc Twoja mine, gdybys sprawdzila laptop braciszka i w historii znalazlabys multum tematow z kafeterii, a w sugerowanych nickach wyskoczylyby takie perelki jak "offerma", "zyeeb" i "rentajo" :D:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D 🖐️ nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, to prawie nie możliwe :classic_cool: bardziej prawdopodobne, że zobaczysz te nicki w mojej historii :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odkąd moje piersi odzyskały radość życia, moja motywacja i chęć do działania wzrosła dziesięciokrotnie :classic_cool: dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×