Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

Koorwa, ostatni raz wygralem w sapera na windowsie 98, gdy mialem 8 lat :D:classic_cool:. Teraz odpadam na 3-4 kliknieciu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hirołsi to prawdziwa strategia, a nie jakies klikanie w pola i liczenie na szczescie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wlasnie ogladam "Naznaczonego" :classic_cool:. Dopiero zaczalem, ale trzeba przyznac, ze muzyka powoduje niepokoj :classic_cool:. A co sie stalo Mariolu 😭 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze bede musial popracowac nad Twoja znajomoscia filmow :classic_cool:. Biedactwo :(. Moze jutro poczujesz sie lepiej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałbyś wtedy poświęcić mi duuuuużo czasu :P znając życie wręcz przeciwnie :O 😭 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy :classic_cool:. Przynajmniej wiem, ze ta praca nie pojdzie na marne :classic_cool: Gdybym studiowal medycyne to chetnie bym Ci pomogl 😭:classic_cool:. Ale nie martw sie, dzisiaj w nocy uzyje calej swojej sily umyslu aby uchronic Cie przed choroba :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ale momenty typu "dluzsza cisza,mrok,pelne skupienie i nagle jakas morda wyskakujaca znikad" potrafia czasami przestraszyc :classic_cool::D. Pamietam, ze gdy mialem 9 lat to gralem w "The Blair Witch Project". Koorwa, nie przeszedlem nawet pierwszej powaznej misji, a do tego nie moglem spac przez 3 noce, bo obserwowalem pokoj :D🖐️. Juz wiecej nie wracalem do tej gry :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, tzn nie podczas oglądania. za to później mam problem z wyjściem do kuchni/łazienki samej, a o spaniu nie ma mowy :P , ale to tylko horrory typu demony, szatany und egzorcyzmy :P kiedyś nawet chciałam sobie zrobić takie coś w życiu realnym, ale nie wyszło. za to przez dwie noce musiałam brać kogoś żeby był ze mną w łazience gdy biorę prysznic :D :O :D a co do gier to nie tak dawno grałam właśnie w taką straszną, bodajże amnesia (?) i byłam sama w domu i jeszcze kot mnie straszył :O ale jestem boidoopa, nie? 😭 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez lubie horrory typu demony i egzorcyzmy :D🖐️. Wlasnie "Naznaczony" jest o podobnej tematyce :classic_cool:. W przywolywanie duchow chcialem sie bawic w wieku 16 lat, ale jakos tak wyszlo ze zrezygnowalem :classic_cool:. Przy mnie nie musialabys sie obawiac :classic_cool:.Co najwyzej oboje schowalibysmy sie pod lozkiem i zgrzytali zebami :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na inne raczej szkoda tracić czasu :P chyba nawet nie słyszałam o lepszych o innej tematyce :O to nie było wywoływanie :P chciałam ze znajomymi sprawdzić taką miejscową legendę o nawiedzonym domu :D jasne, pewnie specjalnie byś mnie jeszcze straszył :classic_cool: 😴 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te legendy o "nawiedzonych" domach to sciemy :classic_cool:. Bylem w kilku, nawet pare razy sam i nic ciekawego nie znalazlem :P Dzieki, podsunelas mi dobry pomysl :classic_cool::D. Gdybym Cie jeszcze nastraszyl to bylabys potulna jak baranek :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to jest taki typowy nawiedzony dom :classic_cool: a w zasadzie hotel, którego wyrzekli się spadkobiercy, wszystko jest na swoim miejscu od kilkudziesięciu lat i tak dalej. w każdym bądź razie bardzo intrygujący :P :classic_cool: potulna? 😴 oj raczej nie :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie jest baza miejscowych cpunow i menelstwa :classic_cool: A jak bys sie zachowywala :D🖐️ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie :P jest bardzo strzeżony. zresztą leży w takim trochę przerażającym miejscu miejscu, z dala od cywilizacji :P jak mnie odwiedzisz to Cię tam zabiorę :classic_cool: zdenerwowałabym się, zaczęła krzyczeć dopóki byś nie przestał :classic_cool: nie opowiadaj go, bo kiedyś sobie obejrzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A potem zostawisz i zostane tam na wiecznosc 😭:classic_cool::D. Oczywiscie, ze nie opowiem :classic_cool:. Skoro taka z Ciebie boidoopa to na 100% nie bedziesz mogla zasnac przez co najmniej 3 noce :classic_cool: A boisz sie chodzic po lesie w nocy :classic_cool: ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu by i nie :classic_cool: Ty lubisz wyzwania, więc miałbyś takie jedno, ale porządne :D bez przesady 😴 na pewno taki straszny nie jest :classic_cool:, właśnie bardziej boję się takich akcji chodzenie po lesie/cmentarzu 😭 umarłabym ze strachu, nawet z kimś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×