Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

Wlasnie chodzenie po lesie jest :classic_cool::D. Ale przyznam, ze po obejrzeniu jakiegos horroru raczej nie odwazylbym sie isc tam sam :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem :classic_cool: może na chwilę, żeby się pośmiać :classic_cool: a Ty w odwecie mógłbyś mnie zostawić w lesie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak bys to wykonala :classic_cool: ? Przeciez nie spuscilbym z Ciebie oka, wiec chyba musialabys mnie ogluszyc, zebym zostal tam sam :D🖐️. A tak poza tym, mam dobra orientacje i intuicje wiec bez problemu wrocilbym do cywilizacji 😴:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zepchnęłabym Cię z klifu :D :classic_cool: i schowała się gdzieś :classic_cool: no w nocy, ale na chwilkę, coś w stylu 30 sekund :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 sekund :classic_cool: ? Schowalbym sie gdzies w poblizu i obserwowal Twoja reakcje :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostawiłbyś na pastwę losu małego biednego królika? 😭 :classic_cool: reakcję byś odczuł na własnej skórze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płakać nie, bo wiedziałabym że gdzieś jesteś :P ale mogłabym się wkoorwić i zgubić, wtedy nie wyobrażam sobie mojej reakcji, oszalałabym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha, wyobrazilem sobie te sytuacje :D🖐️ W takim razie nie moglbym do tego dopuscic 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, i tak nigdy na wszelki wypadek nie weszłabym z Tobą do lasu po zmroku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mam uwierzyc, ze taka delikatna osobka sama wykopalaby dol i wrzucila tam moje cialo 😭:classic_cool: ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpłaciłabym jakąś sumę na cele charytatywne :classic_cool: a po drugie, to nie moja wina, ze nie potrafiłbyś poprawnie spadać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba Cię ten demon opętał :classic_cool: 🖐️ skończyłeś już? bo ja dostałam gorączki :classic_cool: i jutro tez sobie robię wolne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie krzyw sie :classic_cool: Skonrzylem jakas godzine temu :classic_cool:. Chcialem jeszcze obejrzec kolejny horror pt. "Amityville", ale wole porozmawiac z Toba :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×