Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

i też tak zatańczymy przed kam? i wrzucimy na swój własny romantyczny kanał na yt? 😭 ❤️ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tylko sceneria bedziemy musieli zmienic scenerie, bo pokoj w mieszkaniu tak nie bardzo pasuje do romantycznego klipu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrozumiałam :classic_cool: udekorujemy różami, balonami w kształcie serc i kolorowymi serpentynami :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale tak 😴 :classic_cool: no właśnie wiedziałam, że o czymś zapomniałam :classic_cool: a do tego wino, czerwona satynowa pościel, dwa pluszaki w rogu i opakowanie durex'ów :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy koorwa, musialem sprawdzic jak wyglada satynowa posciel :D🖐️. Juz nie wiem co pisze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to po zastanowieniu, nie wiem czy powinnam :classic_cool: u mnie właśnie dziś 1szy dzień wiosny więc rozumiem, rozumiem, hormony i te sprawy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie 😭 nie przyzwyczaję się :( no już, już, o miesiąc wcześniej jest, a i zmiany w pogodzie też na szczęście widoczne :) od trzech miesięcy, w końcu świeci słońce :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dzisiaj bylo ponad 5 stopni na + ! :classic_cool:. Ale to ma tez swoje zle strony, bo sniej topnieje i tworzy sie breja, wiec po kazdym wyjsciu musze czyscic spodnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę do Ciebie pisała od teraz Demacia :D :classic_cool: brakuje mi tych błotno-śniegowych 'ciap' :D 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, ze jutro mam wolny dzien, w koncu sobie odpoczne :classic_cool:. A Ty co robisz :classic_cool: ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie ten tydzień mam większość wykładów odwołane, więc tylko czil ałt, pomijając projekty :classic_cool: jutro pewnie nic, nie opłaca mi się jechać na uczelnię, więc :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od południa możesz :classic_cool: , bo muszę się wyspać,a później planuję zakup nowego widzimisię i wtedy dopiero :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozesz udokumentowac to jak wygladasz w tym nowym widzimisię :classic_cool::D. To w takim razie obejrze sobie ostatni odcinek "The walking dead" i jakis film o rosyjskiej mafii :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to widzimisię to tylko nowy tel, na zakupy wybieram się w sob więc może wtedy pomyślę o dokumentacji, albo wcześniej :classic_cool: dobry jest ten serial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×