Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

Gość whitney houston w trumnie
jedyne zdjecia w sieci, nie znajdziecie ich na zadnym portalu są tylko tutaj http://www.flesik.pl/whitney-houston-w-trumnie/ jeśli źle was pokieruje to wjedzie na flesik.pl zdjęcie jest na głównej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak sie dzisiaj czujesz :classic_cool: ? Na szczescie nie przysnili mi sie Twoi koledzy :classic_cool::D. PS: nie wiem kto ukladal ten plan :o. Przeciez to jest koorwa tortura :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tyle dobrze, żeby zacząć pisać :O nie, a co? :classic_cool: hahah bo mi się śniło, że rozmawiałam z Tobą przez telefon :O :D ale nie pamiętam o czym :O no to gratulację wyjścia z niej cało :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demon z dlugimi czarnymi wlosami i ognistym dotykiem :classic_cool:. Pamietam, ze mial tez plonace oczy :classic_cool:. A tak serio to snilo mi sie, ze odwiedzilismy ten nawiedzony hotel i zostawilas mnie w srodku 😭:classic_cool:. Dookola byly jakies lasy przez ktore sie przedzieralem :classic_cool:. Swoja droga, ten motyw z hotelem przypomina film "Lsnienie" , nie sadzisz :classic_cool: ? Daj spokoj 😴. Po zajeciach chcialem wejsc na 15 pietro i rzucic sie w dol :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sądzę :classic_cool: to co jest tak przerażającego w tych zajęciach? czy to kwestia czasu? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo pewnie nie ogladalas tego filmu :D:classic_cool:🖐️ Sa strasznie nudne. Nie mamy przerw pomiedzy cwiczeniami tylko 4,5h ciaglego sluchania i gadania. Jeden z cwiczeniowcow strasznie szybko mowi ciagle kaze sie domyslac o co mu chodzilo, a na dluzsza mete jest to meczace :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mowiac to bardziej zmeczylem sie dzisiaj na cwiczeniach niz u babci gdy rabalem jej drewno na opal :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zreszta, kto to pisze :D:classic_cool:. Pewnie po tym filmie musialas chodzic do lazienki z eskorta :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez horrory ogladam SAM, ze sluchawkami na uszach zeby byl lepszy efekt :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, przeciez ta dziewczynka jest smieszna :D. A jaka miala mine gdy wisiala w ich sypialni podczas milosnego rytualu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak 😴 ale dlatego, ze wzięłam jedną rzecz stamtąd 😴 :D i się wystraszyłam i tak dalej ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×