Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

I juz nie musisz sie ze mnie nasmiewac z tym mlekiem :classic_cool:. To wfista nas oszukal :classic_cool:. A powinien byc autorytetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mleko w tym sensie, że NAPRAWDĘ pomaga na zneutralizowanie pikantnego smaku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam, poradze sobie z tym jak prawdziwy mezczyzna :classic_cool:. Mam jeszcze troche mleka, ale bedzie mi potrzebne do zrobienia nuggetsow, a nie chce mi sie jutro isc do sklepu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam gotujących mężczyzn, nawet jeśli ogranicza się to do zrobienia nuggetsów :classic_cool: może dlatego, że sama omijam to z daleka 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie, dopiero sie rozwijam pod tym wzgledem, a mam od kogo sie uczyc :classic_cool:. Moja mamele jest ekspertka od salatek, ciast,tortow i jakichs dan urozmaiconych, a tate jest ekspertem od roznego rodzaju mies i ryb :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ucz się, ucz :classic_cool: w ogóle co raz więcej facetów bierze się za gotowanie i są w tym naprawdę dobrzy :P kolejna zaleta bycia kobietą [cool}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale bardziej chodzi mi o czystosc niz porzadek :classic_cool:. Tez lubie miec balagan wsrod rzeczy, bo wtedy wszystko moge latwo znalezc :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czystość to tak, pewne standardy muszą być zachowane , ale rzeczy typu funkcję szafy pełni cały pokój, biurka- cały dom i tym podobne, to dla mnie norma :P porządek mam tylko w folderze 'year 4' :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polemizowałabym :P część to pieprzone pedantki. ja np w rodzinie jestem czarną owcą pod tym względem 😭 nie lubię pedantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze za wczesnie na gratulacje, ale dzieki :classic_cool:. Ciekawe czy uzna moje odpowiedzi, bo koles jest bardzo szczegolowy. Nie uznaje innych definicji niz te ktore sa w jego najnowszej ksiazce (rok wydania 2012 :classic_cool:). A co najlepsze, na ustnym zadawal pytania wlasnie z tej nowej ksiazki, bo stwierdzil ze ksiazka jego autorstwa ktora do tej pory obowiazywala jest przedpotopowa :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×