Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

Gość Bambino San
pijany kjójićek chędożymy dziś z lewą rączką? taka nutka perwersji? Skąd wiesz, że używam lewaej? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I byc moze przez tamta sytuacje jestem zdystansowany do kobiet i moje zaufanie jest poki co ograniczone :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam :classic_cool: tak, dokładnie myślimy o tym samym :classic_cool: a kiedy tamta sytuacja miała miejsce? :> Bambino, kiedyś się chwaliłeś, nie pamiętasz? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie o take Bambino walczylim
Ja? Na forume? Chyba żartujesz. Możesz o tym tylko wiedzieć z poza forume :( Ale myślę, ze belfujesz :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz mialem kupiona obraczke i widzialem w niej matke swych dzieci :D🖐️:classic_cool: A tak serio to nie chodzi o to czy jestem wrazliwy, a raczej o jej zachowanie 🖐️ Nawet nie mam zamiaru utrzymywac kontaktu z takimi osobami 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko hipotetyczne stwierdzenie ;D które jednak sprawdza się w 90% :O a czym się kieruje mój Garę? :classic_cool: :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z obserwacji 😠 chociaż i tak zaniżyłam :O 🖐️ na prawdę masz lat tyle? :O jeśli tak, to czuj się wyjątkowo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, mam tyle lat i wiem, ze jestem dojrzaly jak na swoj wiek :classic_cool:. Czesto mi to mowia osoby w srednim wieku z ktorymi rozmawiam :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbam dzwonami
pijany kjójićek dzięki koorwa za komplement goowniarzu :D Lubię Garena :P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, dobra, ya wiem swoje :classic_cool: to spoko, ze taki dojrzały chłopczyk jesteś, bo pasujesz do mnię pod tym i nie tylko względem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'Lubię Garena' bo macie tą nutę chamstwa w sobie :O :D 🖐️ z chęcią zawstydziłabym Cię bardziej, ale mam misję :classic_cool: dobranoc 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez ide spac, bo mam ambitne plany uczenia sie przez cala sobote i niedziele :classic_cool:. W poniedzialek zaliczenie cwiczen z prawa rzymskiego 😭. Dobranoc 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsdfasf
Garen, ten buziak nie był dla ciebie :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak misja ? Powiodla sie :classic_cool:🖐️ ? PS: gdybym nie podbijal tego tematu to pewnie nigdy bys nie napisala 😭:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiodła się, spałam 11 godzin :classic_cool: napisałabym 😴 przecież nie pozwoliłabym żebyś mi znikł z pola widzenia :classic_cool: 🖐️ ey robię karpatkę :D po raz pierwszy życiu i pierwszy raz od 2 lat coś piekę :classic_cool: zalałam już całą kuchnię i przypaliłam garnek 😭 ale ciasto rośnie jak ta lala :classic_cool: jak nauka? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin :D🖐️ ? Po tak dlugim snie bylbym bardziej zmeczony niz po 3h snu :classic_cool: Nie znam sie na pieczeniu :classic_cool:. Za to moja mamełe jest ekspertem od ciast, tortów i tego typu rzeczy. Kazdy zachwala to co upiecze :classic_cool:🖐️ A nauka idzie swietnie, przez 3h przeczytalem 10 stron :D🖐️. Wlasnie sie mobilizuje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cały tydzień spałam po 4-5, także zasłużyłam nawet na 12 :classic_cool: ja tez właśnie się nie znam, ale czas poszerzyć horyzonty :classic_cool: 3h, a co kilka linijek, kafe- klik- odśwież 🖐️ :P dziś wygrałam konkurs na najgłupszy nick :classic_cool: osiągnięcie w sam raz do mojego bujnego CV :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×