Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

Gość 45 dzietny bezrobotny prawik
pijany kjójićek albo 45 letnim bezrobotnym prawiczkiem Masz coś do 45 letnich, bezrobotnych prawiczków? 😠🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatełe Garena
pijany kjójićek nie prawda. jestem bardzo cierpliwą osobą, czekałam miesiąc - To już prawdziwa miłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tu jestem :classic_cool:🖐️. Wcale nie mam ciezkiego charakteru, po prostu dzisiaj niczego sie nie nauczylem dlatego chce isc spac i rano to nadrobic :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatełe królisia
Niec się króliczku nie martw. Kupisz mu bilet, to szybko do ciebie pszyleci :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funklasa
Mam do Was wszystkich ogromną prośbę! Moja klasa bierze udział w konkursie "funklasa" organizowanym przez Orange związku ze zbliżającym się EURO 2012. Możemy wygrać wycieczkę do Barcelony, ale potrzebujemy Waszych głosów (internautów). Oto linki, na które można oddawać głosy: http://www.funklasa.pl/projekty/wyswietl/241 http://www.funklasa.pl/projekty/wyswietl/127 Można głosować ze wszystkich przeglądarek co 24h :) Każdy głos jest dla nas bardzo ważny i za każdy jesteśmy bardzo wdzięczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kłamczuch! 😠 ja pisze o charakterze ogólnie, za łatwy to Ty nie jesteś młody :classic_cool: Bambino, oczywiście :classic_cool: tylko musi być gotowy an spotkanie ze mną :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywołałaś Bambino
Witam :classic_cool:🖐️ Nie marw się Królisiu. Chęć uprawiania seksu z tobą weźmie górę nad strachem :)🖐️ Kiedyś się zdecyduje, tylko daj mu czas się oswoić. Oczywiście, chcę nagranie z łózka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiego seksu znowu? 😭 przecież z Pawłem traktujemy się jak rodzeństwo :O i nie w głowie nam takie zberezeństwa 😭 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ok. nie jak rodzeństwo :classic_cool: wiesz, że coś w tym chyba jest. od niedawna zmieniają mi się gusta. i powoli zaczynam lubić też młodszych :classic_cool: także ma szczęście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znasz mnie ;) inaczej byś nie zgadywał ;) :classic_cool: poznajesz mnie dopiero tutaj, powiedziałabym 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-uczyć sama się jeszcze muszę 🖐️ -władzę mogę mieć nad każdym innym :classic_cool: -a niewinność myślę, ze już stracił :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsadasdasdasdas
sadasdasdasdasd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsadasdasdasdas
kkkkkkkkkkkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdasdasda
Naprawiame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kombino
Wkleję Garenowi twoje foto koło samochodu i z imprezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kombino
Tylko się nie wygadaj i nie dopytuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Koniobino, czekam :classic_cool:🖐️ To chyba dobrze, ze nie jestem "za latwy" :D🖐️ ? A co do niewinnosci to juz pisalem, ze jestem niewinny jak niemowle i czysty jak lza :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie jak zwykle zadzialala jego fantazja :classic_cool:🖐️ Czym Cie denerwuje na dzien dobry😭:classic_cool: ? Przeciez tylko odnioslem sie do wczesniejszych postow 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×