Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

Suka wybijająca oko mistrzowi No to już wiemy jaki masz drugi nick a Ty to pewnie Bambino :D 🖐️ ya pierdolę 😭 :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gargamel potęga Słowacji
Ma dobry humorek, bo w uzyciu był wibratorek :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zrozumiesz, bo jesteś facetem, w dodatku młodym :) a już myślałam, ze to jakieś scenki z godów miłosnych pewnych ssaków z rodziny kotowatych :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak poza tym, 2 stycznia napisalas, ze jestem bystry i spostrzegawczy jak na kafe-faceta 😴. Czyli jestem przecietny jak na normalnego faceta 😭:classic_cool: ? PS: kiedy nastepne wyklady :classic_cool: ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbrandzlowane Kciukiem
Ta noc poślubna to jakaś pedalsko-remizowa wersja :O🖐️ Królik, masz wreszcie SMSa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę ocenić 😭 . tutaj wszytko masz jak wypisz wymaluj, w rzeczywistości możesz być przeciętny, chociaż myślę, że nie jesteś :classic_cool: PS: chyba sobie koorwa żartujesz :O ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'jak na normalnego faceta' aha i przepraszam, ale nie zaliczasz się do tego typu panów :D :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zartuje :classic_cool: Gdzie znajde inna pania profesor z takimi kompetencjami jak Ty 😭 ? Obiecuje, ze juz nie bede opuszczal wykladow 🖐️. Wtedy musialem zalatwic pare spraw dotyczacych egzaminu 🖐️. Zaliczylem na 4 :classic_cool: PS: nie rob mi tego 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wspominałam o moich 'kompetencjach' i źródle 'wiedzy' :classic_cool: ale nie wspomniałam, że jedna nie obecność i kończy się moja rola :classic_cool: gratulacje 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem idealny :classic_cool:. Podobno zycie z idealem byloby nudne :classic_cool:. No koorwa, przepraszam, ze Cie "olalem" 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karen potęga blamacji
Ona lubi olewanie moczem. To się nazywa piss. Królika to kręci, to część małego SM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeprosiny przyjęte :O 🖐️ Karen potęga blamacji -> słyszałam, że miałeś się z czymś powstrzymać? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestes dla mnie wyrozumiala :classic_cool: PS: gdybym napisal takiego posta jak przed chwila Bambino to pewnie dostalbym -1000 :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda? :classic_cool: pisywałeś gorsze i nawet nie zwracałam uwagi 😴 a tak na poważnie to koniec z tym :D masz czyste konto :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorsze :classic_cool: ? Bez przesady, chociaz czasami nie moge sie pohamowac :classic_cool:🖐️ Z jakiej okazji ta amnestia :classic_cool: ? Chcesz sie mnie pozbyc :D🖐️ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karnawał potęga barmicwy
pijany kjójićek przeprosiny przyjęte Karen potęga blamacji -> słyszałam, że miałeś się z czymś powstrzymać? To nie ja 😴 Mylisz mnie z kimś 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A tymczasem
Garen, Potęga Demacii Ale jestes dla mnie wyrozumiala PS: gdybym napisal takiego posta jak przed chwila Bambino to pewnie dostalbym -1000 Bambino dostał +100 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A tymczasem
Punkty nie zależą od tego co napiszesz, tylko od tego jaki kaprys ma kobieta (czytaj, jak bardzo jest na ciebie napalona) :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×