Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

skąd wiedziałeś, że właśnie weszłam na kafe? :D zmyłam się po 45 minutach :O neva eva :D 🖐️ 'na FORUME jest to trudne do wykonania' -> czy (ta wymówka) znaczy, że nigdy Cie nie poznam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyczuwam Twoja obecnosc, to chyba dobrze :classic_cool: ? Nie, to znaczy, ze na forume ciezko bedzie mnie dobrze poznac :classic_cool: A co do tematow o KL, to nie ja 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje, ze tylko jak jestem pod moim nickełe :classic_cool: rozumiem, rozumiem 🖐️ za chwilę z braku zajęcia biorę się za przeróbkę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz, że facet nie podobał mi się w ogóle. dwa zorientował się, ze przyszłam z litości. trzy, nic na siłę. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To po co w ogole poszlas :classic_cool: ? Ja takie rzeczy mowie wprost przez co moze sie wydawac, ze jestem chamski :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to był spisek mojej koleżanki 'swatki' od 7 koorwa boleści. byłam w tak niezręcznej sytuacji, że odmówienie zawstydziłoby mnie bardziej niż dzisiejszy kabaret :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie szlajam się :classic_cool: poza tym, będę mogła się 'chwalić' że na ostatniej randce byłam właśnie dziś,a nie w lipcu :O :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba Ty ode mnie :D nie, dwa pierwsze pkt z nieudanego wypadu dzisiejszego się nie zgadzają, trzeci też, także do godzinki spokojnie :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 5 min powiedzialbym, ze musze wyjsc do toalety, a tak naprawde ucieklbym w podskokach :classic_cool:🖐️. Przerazaja mnie takie drapiezne kobiety :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Ty doopku! :D gorzej jakbym Cię znalazła 😴 wtedy spieprzałbyś w półprzysiadach 😠 :classic_cool: czyli byłbyś moim osobistym pierwszym failem randkowym ze strony faceta 😴 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez nie zrobilbym tego :classic_cool:🖐️. Jezeli juz cos robie to staram sie to zrobic jak najlepiej, nawet jesli tego nie lubie :classic_cool:. Calkiem niedawno dzielnie znioslem 3h zakupow z kolezanka w zlotych tarasach :d🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie podejście jest nie fair. wolałbym żebyś uciekł przez to okno niż siedział dla zasady :P swoją drogą jak to jest możliwe, ze faceci nie lubią zakupów? :O przecież przy kupowaniu szpilek, dostaje lepszego orgazmu niż zazwyczaj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz, akurat z Toba nie siedzialbym tylko dla zasady :D🖐️. A co do zakupow, kobiety musza WSZYSTKO obejrzec i wszystkiego dotknac :O. Ja jak ide na zakupy to kupuje to co chce i wychodze :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grasz czy uprawiasz onanizm, ze każesz mi czekać po godzinie na odpowiedź? 😴 a byłeś kiedyś ze swoja dziewczyną na zakupach? :classic_cool: bo jeśli nie to zapraszam, gwarantuje że polubisz :classic_cool: aaa odrosły Ci włosy? - pytam po raz ostatni 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam podrecznik do logiki w pdfie :classic_cool:🖐️. Minelo tylko 20 min , bardzo czesto czekalem jeszcze dluzej, a ktos cos mowil o cierpliwosci :classic_cool:🖐️. Polubisz zakupy - tak, juz to gdzies slyszalem :classic_cool:. Wtedy robilem za osla ktory nosil torby i ocenial jak dany ciuch wyglada na niej :classic_cool:🖐️ A co do wlosow, powiedzmy, ze jest juz niezle :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba w avi 😴 ja jestem bardzo cierpliwa, ale do 5 minut :O :P 🖐️ nie lubisz oceniania? :classic_cool: ok. ok 💤 a tak w ogóle to była zła dziewczyna :classic_cool: 🖐️ a co do włosów :O no to uśmiech, karteczka i wiesz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No byla zla, bo potem niezbyt przyjemnie mnie potraktowala :o🖐️ Mimo, ze pisala pare razy do mnie to nie odpowiedzialem :classic_cool:🖐️ Karteczka, usmiech :classic_cool: ? Nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bywa i tak, gratuluję wytrwałości i konsekwencji, to jest chyba najtrudniejsze :O tak, tak i oprócz tego ten dodatek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×