Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

Spokojnie, tego tez sie doczekasz :classic_cool:🖐️. Postaram sie zebys byla zadowolona :classic_cool: Koorwa, w poniedzialek mam egzamin z TI i przegladajac pytania zastanawiam sie czy przypadkiem nie studiuje prawa polaczonego z informatyka :o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam zamiaru na nic czekać. mogę się zamienić, wolałabym mieć to niż, niektóre przedmioty jakie teraz mam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, juz sie nie gniewaj 😭:classic_cool: Nie sadze abys chciala sie zamienic :classic_cool:. Przykladowe pytanie : Pierwszy węzeł sieci ARPANet powstał w: 1957,1962,1969 czy 1972. Jakies prawo Moore'a :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego można się nauczyć :P osobiście nawet lubię uczyć się na tego typu rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie, ze mozna ale w srode mam egzamin z logiki 😭:o Pokazesz jutro swoje wlosy :classic_cool: ? PS: jest -15 stopni C, leze ubrany pod koldra, a jest mi zimno :o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Logiki uczylem sie na zaliczenie cwiczen, teraz bede powtarzal :classic_cool: Jasne :D🖐️. Bardziej jestem sklonny uwierzyc w koniec swiata :classic_cool:. Teraz rozumiem Twoja zlosc, gdy pisalas o tym, ze fryzjer zyeebal Ci wlosy :classic_cool: Mam, ale i tak jest strasznie zimno :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne 😴 od dłuższego czasu chcę to zrobić, ale nie miałam odwagi. ale tylko o góra 5 cm :classic_cool: zrób sobie grzańca :classic_cool: albo wyobraź sobie mnie nago :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze, juz sie balem ze calkowicie chcesz je skrocic :D:classic_cool:🖐️ Gdy wyobraze sobie Ciebie nago to bedzie mi tak goraco, ze bede zmuszony do zdjecia t-shirta :classic_cool: A co gdy pozniej zapomne go nalozyc i zamarzne w nocy 😭:classic_cool: ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę dwa posty temu jak się umierałeś ze strachu:D 🖐️ przynajmniej umarłbyś z przyjemnego powodu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, to ewentualnie próbowałabym Cię reanimować, bo załóżmy że jeszcze nie do końca zesztywniałęś :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy, że reagujesz jak powinieneś :classic_cool: zero egzorcyzmów 😭 ostatnio w śnie usłyszałam głoś Lucyfera mówiącego coś po łacińsku 😭 pewnie planuje zemstę 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×