Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

Wiem to i owo, ale to niestety nie wystarczy 😭. Chce wiecej :classic_cool:🖐️ Pochwal sie jak wyglasz w tym co ostanio kupilas :classic_cool:❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbowałbyś nie akceptować :classic_cool: tylko na razie zostajemy przy ostatniej wersji. mózg mi wysiada 😭 dzisiaj pisze głupoty, zauważyłeś? nie żebym zawsze pisała coś mądrego, ale dziś nie ogarniam swoich wypowiedzi 😭 :classic_cool: :O :classic_cool: 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałam, ze o czymś zapomniałam 😭 zrobiłeś mi ochotę na chińczyka i ostatecznie zapomniaąłm zamówić 😠 ja już na dziś chyba kończę naukę, a najgorsze jest to, że muszę ograniczyć kafeterię 😭 i to od jutra 😭 będę czuła się jak na odwyku :( :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego musisz ograniczyc i to od jutra 😭 ? Ey, to od czego przytylas, skoro zazwyczaj (albo wcale) nie jesz miesa itp. :classic_cool: ? Za duzo salatek :D🖐️ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mam za dużo obowiązków 😴 nie wiem, w sumie dalej mieszczę się w xs ale coś mi nie pasuje :( od jutra również przechodzę na dietę koorwa 😠 a w ogole nie wiem po co ja Ci to pisze 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak bedziemy sie komunikowali 😭 ? Jak to po co :classic_cool:? Mozesz mi powiedziec co Ci lezy na sercu, postaram sie pomoc :classic_cool:🖐️ PS: ale mnie wspollokator wkoorwia, ma jakis zyeebany humorek i slucha zyeebanego metalu na maxa od 6h :o. Jesli zaraz nie przestanie to pozaluje, bo mam zamiar obudzic go tym o 6 rano :classic_cool: http://www.youtube.com/watch?v=cqYgdvaiOKE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaw mu głośnik zaraz obok ucha :classic_cool: jak kiedyś mieszkałam ze znajomymi to budzili mnie co noc swoim namiętnym seksem, ale skończyli jak weszłam im raz do pokoju podczas ich 'rytuału' :classic_cool: telepatycznie będziemy się komunikowali :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, bo sesja letnia i tak chyba bedzie w polowie czerwca, a znajac zycie legendarny Korbowicz uwali ponad polowe roku :classic_cool:🖐️. Rok temu do jednej studentki powiedzial, ze "jest za glupia na prawniczke, a za brzydka na prostytutke" :D🖐️ Ey no, bedziemy sie komunikowali w tym temacie, na mailu czy przez gg 😭:classic_cool: ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki skurwiel :D za taki tekst od razu straciłby posadę i reputację w światku akademickim, a przynajmniej powinien 🖐️ no przecież, że będę tu zaglądała :classic_cool: tylko rzadziej. resztę się zobaczy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×