Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ćma ćme goni

Od Jutra 02.01.2012 startuje !odchudzanie!

Polecane posty

Ja wlasnie pocwiczylam na wii. Mialam okazje, bo corcia spi. Zaraz biore sie za obiadek, musze naszykowac rybke, odciac glowe i obrac z lusek;) dobrze, ze srodek wypatroszony... Zdeterminowana - calkiem cos z komputerem sie pochrzanilo....restartuje go teraz,moze da rade. Aj jak nie to bedzie pewnie na mnie jak maz wroci;) Narobilas mi smaka na sushi, tez uwielbiam. Za tydzien mam babskie wyjscie i wlasnie idziemy z dziewczynami na sushi. Mniam mniam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze teraz sa te wieczory...zimno, ciemno, tak sie dluza...i tak sie siedzi w domku i cos by sie podjadalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chochliczek1
ja też się próbuję odchudzić... ale w zimie ciężko jakoś idzie... zwłaszcza przy tych mrozach... no ale będę próbować... :) znalazłam coś ciekawego :)... może mi pomoże... poczytajcie też i coś poradźcie :) http://naturalnieoleczeniu.blogspot.com/2012/02/chcesz-schudnac-zapytaj-eksperta-jak-to.html http://naturalnieoleczeniu.blogspot.com/2012/02/cwiczenia-odchudzajace-kluczem-do.html http://naturalnieoleczeniu.blogspot.com/2012/02/skuteczne-odchudzanie-chwyt-reklamowy.html pozdrawiam serdecznei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) ja poćwiczyłam chwilkę jutro z rana się zważę zobaczę czy będę miała motywację na weekend czy wręcz przeciwnie .. tak 1 marca chciałabym osiągnąć cel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmotywowana;)
Hej! Ja też chcę z Wami się odchudzać! ;) A więc chciałabym zgubić 10 kg. (ważę 71 przy 168cm)wiem, mam dość dużą nadwagę. Jakie ćwiczenia polecacie? I czy w ogóle w parze z dietą dadzą jakieś efekty?(Mam figurę typu jabłko, czyli większy brzuch, boczki, uda też są niezbyt piękne, zaś nawet szczupłe łydki). Zaczynam od jutra. Postaram się codziennie Was informować o przebiegu moich trudów i wyrzeczeń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!:) jest juz pozno,ale dopiero niedawno wrocllam do domu.Mowilam,ze dzisiaj byl moj debiut chodzenia i kijami.Bylo super,ale ja myslalam,ze wezme kije w re i hej!!!!!!!;) Niestety to sa odpowiednie do tego treningi i moja kolezanka mi to wszystko pokazala!!!!!dalam rade:= Pozdrawiam nowe kolezanki-dietowiczki i jutro poczytam wszystkie zaleglosci bo dzisiaj ide juz lulu.Jutro 4.30 pobudka i do pracy.papa: Do jutra.papa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracam obzarta jak bąk nomalnie;/ nic mi sie nie cche bo sushi o moje ulubione jedzonko wiec zjadlam 25 sztuk do tego poprawilam kawka late a teraz pije czerwona herbatke z nadzieja ze jakos to spłynie ze mnie. no i jeszcze zamiast pisac kolejna prezentacje to przegladam oferty z Keni bo napalilam sie i zmierzam tam leciec tylko musze sie dowiedziec co nieco? Zmotywowana :) WITAMY WITAMY:) Nadwagii to nie masz az takied duzej ja kiedys z 72 na 54 zeszlam w piec m-cy wiec i Tobie sie uda i w moim przypadku wowcas bez grama ciczen tylko przy jedzeniu regulanym co 3-4 gzodziny :p Jednym slowem wierze w Ciebei i siebie przy okazji tez hhehe choc dzisiaj sobie nie pomogłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super..dziś wchodzę na wagę a tu równe 60 kg.... czyli waga stoi w miejscu od 28 :(:(:( nie będę uzupełniać stopki trochę się zniechęciłam ...... patrzę właśnie na wiadomości i szkoda mi bardzo tej małej dziewczynki ciekawe jaki sprawa będzie miała finał na śniadanie zjadłam 2 parówki indykpol i wasę i pół pomidora właśnie popijam herbatę z miodem będę dzisiaj ćwiczyć na xbox po wczorajszym mam zakwasy ale gra jest świetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmotywowana;)
Cześć dziwczyny! U mnie jak na razie dobrze, na śniadanie zjadłam jednego pieroga i wypiłam 3 szklanki wody ;) Ja też właśnie zamierzam do wakacji bez wstydu chodzić po plaży, na co mój brzuszek i uda nie pozwalają jak na razie ;/ zdeterminowana27- no cóż, powiem tak- jestem "potężną kobietą", bo przy niskim wzroście jakikolwiek kilogram widać, więc wiesz... Ja również w Was wierzę! ;) i dzięki za słowa otuchy ;) Próbowałam już wiele razy i nic z tego nie wychodziło, a teraz mam chociaż powód, żeby uważać na to, co jem, bo to wstyd byłby, jakbym obżerała się nie wiem, ile i wszystko Wam tu pisała. tak więc- uważam na menu ;) A co myślicie o czerwonej herbacie pu-erh, occie jabłkowym? są skuteczne? I czy powinnam wklepywać w siebie te wszystkie wyszczuplające preparaty? Pomagają? To do zobaczyska! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Własnei wstałam i jestem juz po sniadanku.Zjadlam pieczonki od tescia mniam... pychotkowe.Moj Lukasz przyniosl je wczoraj ok 8 ale postanowilam ze ne bede sie dopychac tylko zjadlam je dzisiaj na sniadanie :) Uwielbiam je.. uwielbiam :) A teraz tak obzarta jak czołg siedze i zabieram sie za moja kawe:) A o madzi trabia od samego rana i oj strasznie mi zal takiej kruszynki .Nie zdziwilabym sie niestety gdyby to nie byl nieszczesliwy wypadek a zabojstwo ;/;/ A utrzymaniem wagi to sie Setny Brzuszku nie zalamuj i staraj sie nie grzeszyc przez weekend i potem zwaz sie w pon i zobaczymy. Najwyzej zasosuj jakies herbatki czy to zielona czy to wode cytryna??? Ja poki co wody z cytryna nie tykam bo zimno mi non stop ale jak tylko te mrzy sie skoncza to zamierzac zaczac pic to z rana na czczo bo to ponoc rozkreca metabolizm:) Poki co łab buziorki a ja ogladam dalej tvn24 i zabieram sie za moja kawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny:)mogę się dołączyć:) we wrześniu biorę ślub i chciałabym trochę poprawić wygląd swojego ciała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny napiszcie więcej na temat swoich diet:) powodzenia Wam życzę:) razem będzie nam łatwiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama12
Ja nie pije,slyszalam ,ze jest dobra ale rowniez wyplukuje wszystkie witaminy i mineraky z organizmu i trezba uwazac. Odezwe sie dopiero jutro wieczorem i dam znc jak tam moja waga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmotywowana ;)
Ja właśnie dziś kupiłam czerwoną herbatę ;) A w czym pomaga kefir i maślanka? Bo dużo z Was je pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja pije czerwona herbate z grefrutem bo zwyczajnie bardzo ją lubie , ale ponoc ma te ona własciwosci odchudzajace :p Asiuniu jesli chciałabys wiedziec o naszych dieach to chyba nie mam innej rady tylko nadrobienie zaleglosci w czytaniu Nas bo jakos nei wydaje mi sie by kazda z nas opisyala od nowa skrupulatnie swoje diety . Tzn , jedyne co mohge tak dodac po krotce to to ze staram sie jesc regularnie co 3-4 godziny i uwazam ze to pomaga w chudnieciu i utrymaniu wlasciwej diety w dosc znacnym stopniu. Ocyiscie pasowaloby wyeliminowac slodycze cukier itp ale z tym to roznie bo wlasciwie chyba azda z nas jakies wtopy zaliczyla :) jedno jest pewne ze schudnac mozna i bez cwiczen jezeli ma sie nadwage , potem jak juz sie jest szczuplym i chce sie cialo ujedrnic to niestey bez cwiczen ciezko oj ciezko To tyle tak po krotce bo chce jescez wyskoczyc z moim psiurkiem do lasu i nie chce sie rozpisywac zeby nie bylo zbyt pozno i ciemno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie nadrabiam zaległości w czytaniu waszych wpisów:) a ja tez dziś zgrzeszyłam:( zjadłam kawałek placka...nie mogłam sie oprzec bo to mój ulubiny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc lasencje!!!!!!!!!!!Witam was cieplo:) Wczoraj byla piekna pogoda,wiec lazilam z tymi kijami,Bylo nawet fajnie!;moze dupa po kijachi mi schudnie:D Zdeterminowana27 -ty maly ozarciuszku!!! co sobie tak pozwalasz,zostaw troche nam.TTez uwielbiam sushi. Tak sie nasmilalam z twoich tekstw,ze nie wiem co-hahaha hejka-zmotywowana;) Slaszalam ze i ta herbata czerwona i ocet jablkowy sa pomocne w dietach,ale ja niety po herbatce nie moge sie wyproznic,a otctu nie zyryzykuje nawet jablkowego-boje sie!,Wiem,ze to inny ocet niz spirytusowy,ale mimo wszystko!!!! tez bym chciala 10 mniej miec jak ty!:) setny brzuszek -nie przejmuj sie tak jak juz tyle ci ta waga stoi to juz,juz niebawem ruszy ponownie,zobaczysz) asiuuunia1991 -witaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezusienku drogi ale sie rozpisalyscie, zaraz nadrobię. dziewczyny a jak wy te platki jecie?? najlepiej zalane wodą czy mlekiem?? a z tą małą Madzią to masakra totalna. mnie strasznie takie rzeczy wzruszają, jestem od dwoch dni nie do zycia, caly czas o tym mysle. z dietą ok, i nawet na wadze mniej ale nie zapeszam i narazie stopki nie zmieniam. dobra biore się za czytanie Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jesli jem platki to z mlekiem i to wszysktkie. Z woda,napewno mniej kaloryczne ,ale pppffffeeeee-nie lubie:) No... z mala Madzia przykra historia:(:(:( Plakac sie chce,moj Boze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paseczkikropeczki- fajnie ze udalo mi sie poprawic Tobie humor moimi tekstami :p Wyszlo niespecjalnie ale wazne ze wyszlo bo jak taka pogoda to chociaz ja w formie ozrywki :p Co do kijkow to przeszlo mi przez mysl czy by takich sobie nei sprawic wyobraz sobie .... ale tak szybko jak przyszlo tak szybko przeszlo po tym jak sobie o moich rolkach nie rozpakowanych od dwoch lat (od nowosci) przypomnialam:p Magdulka1111 No w koncu jestes:)Gdzies Ty sie podziewała?A na wacdze to ile?No wez pochwal sie":) Setny Brzszku - no to pojechalas po calosci:) ja jestem jakas taka pelka i nawet ni wiem czym mi sie odbija a teraz doprawilam jeszcze kawa wiec znow czuje sie jak balon:P Normalnie to nawet nie ejstem głodna ale juz mi sie marzy zeby coz zjesc .Po prostu kocham te czynnosc mniam mniam ... Na wieczor planuje zatem piers z kurczaka z liscmi szpainaku i pieczarkami podsmazonymi na masle i juz chrzanie te kalorie :p Bez jaj ....nie moge przesadzac:):):) Asiunia1991-No to fajnie e nadrobilas zaleglosci , to teraz bedziesz bardzej na biezaco :)do celu masz bliziutko wiec to bedzie pikuss.. Aaaaa.... a teraz to sie ppochwale bo bylam dzisiaj z mezem na silowni a potem na aeroby jeszcze wskoczylismy i potem wracamamy do domu a on mnie pochalil ze ladnie sie prezentowalam ze taka szczuplutka ... no normalnie miod na serce:) Pogoda masakryczna i jak bylam na tym spacerze to myslalam ze zamarzne.Ubralam futerko ale o nogach zapomnialam i ubralam tylko leginsy wiec zmarzlam jak chole*a traz powinnam zabrac sioe za prezentacji ale znow mi ie nie chce tyle tylko ze dzisiaj to juz nei mam wyjscia bo musi byc na jutro ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmotywowana;)
Asiuuunia1991- co zrobiłaś, że tak szybko schudłaś? Gratuluję, po prostu pozazdrościć ;) setny brzuszek- nie martw się, już dużo osiągnęłaś ;) paseczkiwkropeczki- no to świetnie! ;) Nie jestem sama! ;) Dziewczyny, wiecie może coś z tymi ćwiczeniami? Mam straszne boczki, czy da się je jakoś zmniejszyć dzięki ćwiczeniom? Bo ja żadnych spodni założyć nie mogę, tak się "wylewają" ;/ Podsumowanie dnia- rano 1 pieróg, potem kanapka, obiad- ziemniaki z mielonym, podwieczorek- kefir i 3 mandarynki, kolacja-3 kanapki ;/ale za to wypiłam 2 l. wody! ;) Myślicie, że to dużo za dużo? Bo chyba jak się będę tak obżerać to zamiast te 10 kg mniej bd 10 więcej...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×