Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ćma ćme goni

Od Jutra 02.01.2012 startuje !odchudzanie!

Polecane posty

hej laseczki:) u mnie 60 kg cud miód :) na śniadanie pochłonęłam wasy z oliwkami rzodkiewką serem wiejskim i topionym potem wykłady i o 13 zrobiłam sobie warzywka na patelnię i do tego trzy paluszki rybne i polałam jogurtem dziś nie obeszło się bez słodkiej pokusy i zjadłam 4 wafelki co daje mi nad programowe 240 kcal ale raczej nie biorę sobie tego do siebie bo w tym tygodniu nie miałam wielu grzeszków więc sobie nie żałuję. a na kolacje niezbyt zdrowo ale chodzą za mną parówki . zjem dwie sztuki i do tego wasę i plasterki pomidorka oczywiście cały czas paraduję z butelką wody i dużoo piję . jestem z siebie strasznie dumna bo jeszcze nigdy nie wytrzymałam tak długo na diecie po tygodniu rzucałam się na lodówkę a teraz naprawdę trwam i radzę sobie z wieczornym głodem:) tylko z ćwiczeniami się obijam trochę:( alee u mnie mroźno okropnie zimno do tego kaszel wygrzewam się pod kołdrą i przeglądam internet... miłego wieczorku!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SETNY BRZUSZKU to masz chyba tak jak ja bo ja pochlonelam dwa goąbki usmazone na masle i do tego dwa kabanosy a teraz zabieram sie za tlumaczenia i choc odbija mi sie kalanosem to chyba wypije kae mleczkiem bo mi sie chce;/;/ A tak wogóle Dziewczyny to troche zla jestem na siebe ze tak jem beznadziejnie ale moze to przez okres???Sama nie wiem ;/ no i taka jestem durna wlasnie czytalam wczoraj wielce jak pozbyc sie oponki na brzuchu a wpieprzylam te kabanosy i golabki ;/ dobre ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama12
Widze,że chyba wszystkie imprezują,bo tu taki spokój dzisiaj wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama12
A ja siedze na necie i szukam jakiegoś prezentu na walentynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziwczyny:) U mnie 3 dzien dietki . Na liczniku znowu prawie kilo mniej:D Jutro wazenie,wiemoze dojde wo wagi z przed urlopu czyli 74 z hakiem. I co to robi glupota ludzka-w tym wypadku MOJA juz raz mailam te wage i a piac od nowa ech,,,,,,syzyfowa prasa:( Dzisiaj moe menu:1- 2 jaja ,2 plasrerki szymki z indyka 2-2 plasterki szynki z indyka, 1/2salatka z jejek(w/G przepisu z diety) 3-wolowina piecz. z buraczki z cebulka 4-drugie 1/2 salatki z jajek .2 plasrerki szynki droboiwej. 5.fitet wedzonego pstraga i garsc orzechiow 6-pomidor.rzodkiewki i ogorek sw. W Tych posilkow jest sporo!!_) Wczoraj nawet oposcilam ostatni ,poniewaz nie dalam rady. Pije duze ilosc wody,wody z cytryna i herbatki z blonniikiem. W smie podaba mi sie dieta,nie jstnudna i ukladan memu takie jakie lubie:):):) Zmowu snieg mamy za okniem;( i mrozi i to niezle!!!!bbrrrrr. Pozdrawiam ,tzrymajcie sie i duza buzka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paseczki pysznie to wszystko wygląda mniam same przysmaki:) zdeterminowana gołąbki pyszne ale mi też smaku narobiłaś a tak dawno nie jadłam jeszcze na masełku :) ale wcale nie są tak kaloryczne jak się wydają jeszcze domowe :):) ja się wczoraj ledwo powstrzymałam mąż sobie zrobił frytki narobił takiego zapachu w całym domu i pierniki jadł moje ulubione w czekoladzie ja już po śniadanku kanapeczki . jak osiągnę cel czyli zobaczę na wadzę 55 kg to obowiązkowo idę na pizzę i piwko:P ja już myślę co by tu na obiad robić hmhmhmh pewnie kotlety dla wszystkich a dla siebie nie będę panierować mięska do tego warzywka i trochę rosołu namawiam męża na tą grę wii widzieliśmy ją u znajomych świetna sprawa miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki ja dzisiaj nie mam na nic siły jestem przeziębiona mam taki katar że szok nie wiem jak sobie z nim poradzić może macie jakieś sprawdzone sposoby ??? zjadlam dziś na sniadanko 6 mini sucharków ja jak 1,5 dużego z maminym truskawkowym dżemikiem moja mamcia robi przepyszny dżemik na obiadek mam to samo co wczoraj ale to dopiero za jakąś godzinkę czekam na męża aż wróci z wykładów i może pojedziemy do Auchana bo przeglądałam właśnie gazetkę promocyjną i zobaczyłam że do końca miesiąca są przecenione pieluchy HAAPY 4- 70SZT ZA 38,99ZŁ więc sie bardzo oplaca bo ja kupuję jej tu u mnie w miasteczku ale 54 sztuki za 36zł wiec spora obniżka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama12
Na katar każdemu pomaga co innego,może inchalacja z olejkiem eukaliptusowym.Ja zaraz sie zabieram za obiadek a potem mam rodzinke na kawie,wiec beda ciasteczka,ale postaram sie nie jeść ich,a to będzie trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! U mie nic nowego...waga mi padla, no ale juz bateria wymieniona. Myslalam, ze sie naprawde zepsula od tego wazenia;) Ja dzis jak bylam w sklepie to popatrzylam na te wszystkie cisatka z kremem, paczki, ale nawet mnie nie kusilo. Wybieralam cos dla meza...choc czasem ciezko bywa jak on tak wcina, a ja nie moge. Siedze cale po poludniu w domciu, bo moja corcia rtroche chora, wiec dzis sie nigdzie nie ruszalismy. Mysle zeby chociaz pocwiczyc troche, bo tak zasiedzialm sie w tej kanapie i juz nic mi sie nie chce, ale jeszcze wczesna godzina. Widze, ze tu cichutko...pewnie wszystkie jestescie zajete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marhefka -chociaz soboe popatrzalas-hahaha biedne jesresmy:( Ja nawet nie parze bo wtedy murowana kleska,a teraz zupelnie nie moge!!! !Zdeterminowana-kuruj sie ,moze czosnek,cebula jesli jubisz!;) Zycze ci powrotu do zdrowia:) U mnie jeszcze jeden posilek_buraczki z cebulka i szpinak na cieplo . Buziali i do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak przetrwalam i obeszlo sie bez chorowania ale z samego rana zlapala mnie policja ,potem do tego zjadlam ciacho od szwagierki a potem poprawilam pycha jedzeniem na miescie i McFlurym ociekajacym karmelem a.. i nutella:) Czy jeszcze musze dodawac ze jutro nawet wołami nie zaciągna mnie na wage?za to kuoialm super butki fitnesowe i do do tego spodnie bajeranckie takie sportowe na fitness ale dobrze skrojone superr .... A teraz jeszce tylkokawki potrzebyuje i jakiejs osoby chetnej do Keni na tydzien bo moj maz nie chce leciec dziad;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z ranka:) Z mnie 4 dziem dietki Menu ustalone:) Waga jak witac na stopce nie jest rerwelacyjna,ale na pocieszenie zgubilam te kilosy co przybrala na urlopie:):( Zdeterminowana27 -zebym tylko mogla polecialabym z toba!!!!:D:D:D Trzymajcie sie ciepetko bo na zwenatrz na psa by nie wygnal! hahaha ja musialam swego "wygonic" hahaha Do poniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ;) Zrobiłam sobie przez weekend przerwę od komputera, bo ostatnio chyba za dużo czasu na niego marnuję. Alę widzę, że i tak nikt tu za mną nie tęsknił :P Dietę trzymałam, dużo ćwiczyłam (gierka rządzi!), wysprzątałam cały dom, ale na wagę i tak nie wchodzę bo okres mi się już spóźnia kilka dni i jestem okropnie napompowana... Kolejny tydzień przed nami. Muszę w tym tygodniu się bardziej postarać. ZERO grzeszków i ćwiczenia codziennie bez wymówek! Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lady s !!:) w tym tygodniu ja też się staram:D narazie jestem po śniadaniu na dziś nie mam żadnych konkretnych planów siedzę w domu i leniuchuje będę sprzątać potem może się będę uczyć pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jestem i Ja też sie przez weekend słabo udzielałam ,ale tęskniłam za Wami - LadyS ZA TOBĄ TEŻ :D Ja póki co nie wchodze na wage ,później zmierze obwody ,zobaczymy może coś spadło. Na polku duzy mróż Paseczki ja mojego pieska też musiałam wygonić na ten mróz ,ale juz grzeje tyłek na fotelu :P:P:P:P Zdeterminowana no ładnie sobie pozwalasz takie pyszności ,a kolezanek już nie zaprosisz tylko w samotnosci jesz??? Idę po kawe bo nic na oczy nie widze... miałam pobudke w nocy od 2 do 5 w zasadzie nie spałam bo Moj Maluch się obudził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Gwiady) Zawiam sie i ja:)Na wadze nie staje z wiadomych powodow ;/ i w dodoatku ja tylko na chwilke bo za 15 minut musze yjsc z domu a poki co to ja jeszcze w pizamie wiec tylko szybko koncze kawkę i do zobaczenia potem kochane:) Trzymajcie sie dzielnie na dietce bo ja od dzisiaj tez juz pasuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis siedze w domku, moja corcia chora, tez sie budzila w nocy i kaszlala. Na wadze niestety bez zmian:( lady s- jak tam gierka? Ja tez wczoraj cwiczylam, probowalam rozne cwiczonka, zeby zobaczyc co jest ciekawego. Trzeba jakas kawke wypic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama12
Hej,ja właśnie piję kawke i zabieram sie za nauke,u nas troche snieg popruszył,ale już po ,bo jest temperatura dodatnia.Dzieciaki mi dały rzez weekend popalić i rano też.Teraz ich odstawiłam do szkoły i przedszkola i do 3 mam spokój.Muszę sie trochę wyciszyć,bo zwariuję.Wczoraj zjadłam pare ciastek,ale już nie jadłam kolacji,wiec i tak nie przekroczyłam swojej normy.Czuje po spodniach,że trochę schudłam,waga też mi to pokazuje zresztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki, wracam do żywych. ja już zdrowa, ale to co sie ze mna dzialo to masakra. narazie nie mam czasu nadrobic waszego czytania ale wieczorem jak sie dorwę do laptopa to wszystko poczytam. buziaczki kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juzka kluska- to czym tam cie tesciowa skusila? Ja tez jak jestem u tesciowej to nie moge oprzec sie jej wypiekom....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie ;) Obiadek:salatkaz tunczyka pychaaaaaaaaaa!!!!!! lady_S -cieszymy sie ,ze jestes:) Jak ci idzie z gierka?jeste zadowolona? magdulka11111 -witaj w srod nas;) juzka kluska-i tak bywa,ale dzis jest poniedzialek i zero wpadek,no nie!!!!?????:) Jak jestem u tesciowej tez ciagle jem-hahaha:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćma ja chyba też zacznę mierzyć obwodu bo ta skacząca waga doprowadza mnie do szaleństwa. Góra, dół, góra, dół... wrrrr! Marhefka ta gra jest super! Śmieszne są te tańce latynoskie, a po treningach kickbokserskich miałam zakwasy na rękach. W sumie wszystkie treningi są fajne i nawet się człowiek nie zorientuje kiedy zleci godzina ćwiczeń. Robiłaś już testy sprawnościowe? Ja może zrobię dziś, a później np. za miesiąc. juzka kluska 5 cm w pasie to ekstra wynik. Oby tak dalej! No a teściowej to ciężko odmówić :P Moja też wspaniale gotuje! paseczkikropeczki jak tylko masz możliwość (tzn posiadasz sprzęt) to polecam Ci tą grę bardzo. Zabawa jest świetna a różnorodność ćwiczeń (pilates, cardio, tańce, ćwiczenia siłowe itd) sprawia, że można ćwiczyć długo i wcale się nie nudzi. Zmykam do domku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama12
Jestem i ja,juz po obadku,ale masz ochote na coś bardzo czekoladowego(te dni...),umyłam narazie zęby,i chyba wytrwam do kolacji. dzisiaj ćwiczyłam na Wii,już coraz lepiej mi idzie,a szczególnie te ćwiczenia z panem.Gra jest fajna,bo nie trzeba wychodzić z domu aby ćwiczyć i płacić za siłownie czy inne zajęcia.Nawet wczoraj zaraziłam mojego kuzyna i już też zamówił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już po treningu. Właśnie robię sobie pastę z tuńczyka na jutro do kanapek i zastanawiam się co dziś jeszcze zjeść. Od miesiąca jem zdrowiej i muszę Wam powiedzieć, że już się przyzwyczaiłam do takiego trybu. Lubię te poranne owsianki, musli, sałatę, orzechy i pasty do kanapek. Lepiej się czuję, potrzebuję mnie snu i gdy mąż mnie przytula to nie myślę tylko o swoich boczkach i fałdce na brzuchu :P Też macie takie odczucia? Dostałam dziś @. Tydzień później niż powinnam. Mam nadzieję, że teraz waga zacznie normalnie spadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama12
Ja juz też sie przyzwyczaiłam do tego dietetycznego jedzonka i jest mi tak dobrze.I nawet mnie nie ciągnie do tłustych frytek i gulaszu z ziemniakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×