Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ćma ćme goni

Od Jutra 02.01.2012 startuje !odchudzanie!

Polecane posty

Paseczki- Nie mam narzuconej diety po prostu staram się zmieścić w 1000kal dziennie ,wczoraj był mój pierwszy dzień i nie było tak źle ,w prawdzie w żołądku mnie sściskało na wieczór z głodu ,ale jakoś dałam rade. Próbuję oszukac żołądek herbatą gorzką... Chciałam pić zieloną ale jakoś nie moge jej przetrawić jest jakaś taka cierpka bleeee Oczywiście juz nie piekę żadnych pierników itd...mam nadzieje ze w niedziele u Tesciowej też się opanuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś na Mojej wadze wielki sukces uwaga uwaga uwaga !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 66 kg JUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUPPPIIIIIIIIIIII Czyli warte jest coś to moje codzienne w prawdzie króciutkie bieganie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Ja od srody trzymam dietke:) Wreszczcie sie tez czuje normalnie, bole karku nareszcie ustapily:) Chyba dzis juz moge ruszyc sie na basenik i troche spalic tych zaleglosci;) Koronka -super wynik!!!! A co do pralki to mi tez padla w tym tygodniu, na szczescie nowa juz dojechala.U mnie tez przy malej corci non stop pranko sie kreci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cma super! Tez chce zaczac bieganie, kupilam sobie nawet nowy dresik zeby lepiej sie poczuc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam, ze po takiej przerwie od cwiczen i basniku nie chce mi sie ruszyc dupy, no ale trzeba...4 tygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! Dzisiaj wypilam sama kawke ,nie chce was budzic,kiedy tak smacznie spicie!!!! Ja wpadam sie z wami przywitac i juz wypadam. Teraz do pracy,ponie do Polski-na dzialke. Jesli ktoras mieszka w olkolicach Szczecina.strgardu szcz,to nich mo pokiwa bo tam bedziemy!!!!hhahahahahamoze ktoras odwiedze:) Cmokam was do wieczorka w niedz. lub ranka w poniedz. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Paseczki ale z Ciebie dziewczyno ranny ptaszek :) Dziekuje za gratulacje i napewno będe wykorzystywać przepisy z SB, Marhefeczko Tobie też dziękuje i przy okazji ja też jade po nowy dresik :):):) U mnie dziś piekne słoneczko także dziewczynki wstajemy i uśmiechamy się szeroko :) Buziaczki Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laseczki:) Ależ tu dzisiaj cisza...gdzie się podziewacie? Ćmo- gratuluję Ci tych 66 i zazdroszczę też bym chciała u siebie zobaczyć już 66:) piszesz, że nie możesz pić zielonej herbaty, to może spróbujesz czerwoną, ja piję czerwoną, niektórzy mówią, że jest niedobra, ale mi pasuje i podobno spala tłuszczyk, ja gdy pierwszy raz się odchudzałam to piłam właśnie czerwoną herbatę, od 4do 5 dziennie i mi pomogła, fakt, że ograniczyłam też jedzenie i unikałam słodyczy, ale na pewno ona też podziałała, teraz też ją piję, tylko trochę mniej, bo po prostu czasu mi brakuje... Marhefka- cieszę się, że wracasz do zdrówka:) Paseczkikropeczki- chętnie bym Ci pomachała, ale ja z drugiego końca Polski więc pewnie nie zobaczysz:P życzę miłego odpoczynku:) U mnie też dzisiaj było pięknie i cieszę się bo jutro też podobno ma tak być, aleśmy się wyszaleli z synkiem na dworze, superrrrrrrrr:) Dietkę staram się trzymać, chociaż nie mam jakiejś specjalnej:) Życzę Wam udanej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie :) Efciku czerwonej herbaty probowałam i nawet jest ok tylko gdzieś wyczytałam żo Ona zaweira kofeinne,a ja kofeiny nie mogę ...:(:( Ale jakby była jakaś bez kofe ..to bym ją piła :) Wczoraj na wieczór zjadłam mega-kalorycznego hamburgera -zlinczujcie mnie :(:(:( bo sama sie dziwie swojej głupocie ale tak mnie ssało w żoładku ze szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki! Kawke popijam:) Wlasnie dzis pojechala tesciowa, wiec koniec z wypiekami, slodyczami. Biore sie za siebie! Zaczynam sezon biegania:) No i basenik tez jest w planach, w piatek juz bylam i super sie plywalo. Cma-sproboj zielona z ananasem albo cytryna. Poprobuj tez rozne firmy, niektore sa naprawde smaczne. Efcik - dzieki, wreszczie sie wykurowalam:) Mam dobre nastawienioe, zobaczymy czy starczy mi motywacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki! oj, dawno mnie tu nie było , ale wracam już ;) a więc pochwalę się Wam......................................... Ważę 66 kg! Jeszcze 6 kg, i moją męczarnię z odchudzaniem uważam za zakończoną! ;) A co mnie najbardziej rajcuje, to to, że wchodzę już w niektóre rzeczy, w których chodziłam 2 lata temu ;) np. spodnie ;) ćmo- to widzę że idziemy łeb w łeb ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski z ranka!!!! Kawka znowu zaparzona jak prawie co rano!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wstawac!!!!! Na moim wypoczynku bylo cudownie,nie zgrzeszylym ,poniewaz malam swoje produkty sb,wiec spoko.Przyjachalam natomiast chora,niec nie mowie,stracilam glosik!!!:( Katar,kaszel,ogolnie mowiac,feee:( Zmotywowana-bardzo bobry!!!!swietnie:) Calujw Was mocno i do pozniej!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Paseczki dla mnie dziś duuuzy kubek kawusi :) Marhefeczko masz racje popróbuje tych herbat bo chciałabym zacząć pic ja tak na stałe kupię dziś i dam znać czy jestem w stanie pić ;p;p;p Zmotywowana miałam to samo napisać że walczymy równo :) Ja tez bym chciała wazyć 60kg mniej raczej nie bo wtedy już opadłabym całkiem z sił :):):) Efciku jak tam Skarbie nasze ćwiczenia ? Bo ja biegam codziennie i cos tam ćwicze z hantlami ale to takie mini treningi ,a Ty ? Moze od dziś pocwiczymy tak na powaznie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmotywowana - super! Tez daze do tych 60kg, no ale ostatnio sobie pofolgowalam...Waga wiadomo wzrosla, no ale jutro sie zwaze i uaktualnie stopke. Od dzis biore sie za siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki,ja też wracam i tez jestem chora.Wiec nawet nie ćwiczę i jedzonka też nie brakuje,wczoraj wylądowałam w Kfc,ale potem nic nie jadłam ale moja waga i tak podskoczyła na równe 65kg wiec musze się trochę wziązc za siebie.\ Cmo mi też ta zielona herbata nie podchodziła i dodawałam cytryny,ale teraz odkryłam bardzo pyszną firmy Tetley z cytryną i jest pyszna nawet bez cukru i słodzika,ja jeszcze czasami dorzucam trochę mięty na lepsze trawienie, a jak takie dwie wypije to rewolucja gotowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz chyba sobie zielona strzele;) Jak myslicie co najlepiej dziala na spalanie tluszczu, chudniecie-Zumba, biaganie czy plywanie. Ostatnio jakis czas nie bylam na Zumbie, bo bylam chora, ale w sumie nie wiem czy ona cos mi dawala...teraz zaczelam plywac i biegac. Zastanawiam sie czy nie lepiej isc na przyklad pobiegac lub poplywac zamiast Zumby. Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!! Ja bym na zunbe poszla Marhefko,no chyba ze sie jescze zle czujesz to inna sprawa! Basen tez ,ok! zajadlam teraz obiadek-2 male golabki z pekinskiej i mielonego z drobiu! Myje glowe i lece na flomark:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!! Ja bym na zunbe poszla Marhefko,no chyba ze sie jescze zle czujesz to inna sprawa! Basen tez ,ok! zajadlam teraz obiadek-2 male golabki z pekinskiej i mielonego z drobiu! Myje glowe i lece na flomark:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!! Ja bym na zunbe poszla Marhefko,no chyba ze sie jescze zle czujesz to inna sprawa! Basen tez ,ok! zajadlam teraz obiadek-2 male golabki z pekinskiej i mielonego z drobiu! Myje glowe i lece na flomark:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paseczki Kropeczki -Ja juz dobrze sie czuje tylko zastanawiam, co najlepsz bedzie zyby pomoc w odchudzaniu, spalic zbedne kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Ja ze wszystkiego najbardziej kocham pływanie, dla mnie to połączenie przyjemnego z pożytecznym :) nienawidzę się pocić więc to jest rewelacyjna alternatywa, zresztą śmiem twierdzić że pływanie rewelacyjnie kształtuję sylwetkę bo i ramiona-ręce i nogi. Na zumbe chętnie bym poszła (wydaje mi się że to daję mega energię) ale u nas to drogi interes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A oto mój dzisiejszy jadłospis: 07.00- 2 paszteciki ... (45 min. wychowania fizycznego... 15.00- 2 talerze barszczu z kawałkami buraków (mmmm... uwielbiam...) No, więc- Zdeterminowana- nie złość się bardzo na mnie, że znowu jem nieregularnie, ale dzisiaj mam uzasadnienie- zapomniałam ze sobą wziąć cokolwiek do wchamkamia ;) czy tyle jedząc 1 maja osiągnę swoje upragnione 62-61 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pochwalę się- kupiłam sobie jakiś profesjonalny koncentrat do ciała z efektem lasera. wyszczuplanie 4D i antycellulit. a że mój portfel świeci pustkami, to kupiłam go za niecałe 5 zł... więc efektów pewnie nie bd widać... ale mimo wszystko spróbuję. Używała go któraś z Was? http://tablica.pl/oferta/verona-koncentrat-do-ciala-spa-wellness-IDhbKj.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×