Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ćma ćme goni

Od Jutra 02.01.2012 startuje !odchudzanie!

Polecane posty

Ja tez juz po kawce, dzis mam wolne. Zaraz jakies sniadanko trzeba zmaistrowac. U mnie nie ciekawie, waga wzrosla....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchomanka
hej dziewczyny, Chętnie się dołącze. Na diecie jestm od dwóch dni. Ograniczam tłuszcze, słodycze i wszystko inne co wysoko kaloryczne i niezdrowe. Widziałam ostatnio wiosenne kolekcje, co dało mi kopa do walki! ;) wierzę, że z taką grupą wsparcia będzie łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZMOBILIZOWANA 24 LATKA
Hej dziewczynki kurcze nie mogę Was odwiedzać tak często jak bym tego chciała ponieważ jak wspomniałam mam półtoraroczną córcię i większość czasu spędzam z nią na zabawach troszkę na sprzątaniu i gotowaniu wiecie jak to jest w domku z małym dzieckiem ciągle jest coś do robienia :) u mnie też dziś kurcze strasznie zimno mąż jak wychodził do pracy to powiedział że jest aż -12 stopni brrrr . teraz mam chwilkę wolną bo mała zrobiła sobie małą drzemkę :) to mogłam do Was zawitać :). Ja zjadłam dziś na śniadanko 2 małe kromeczki razowca z jednym jajeczkiem ugotowanym na twardo i odrobiną keczapu i jednym ogórkiem kiszonym pyszne do tego była mała kawka ze słodzikiem i mleczkiem i zdążyłam wypić już dzbanek wody z cytrynka :) . na obiadek zupka ogórkowa a na kolacje moje ulubione placuszki z jabłkami podam przepis może ktoś skorzysta:) 2 łyżki otrąb owsianych szczypta cynamonu 1 jajko 1 duże jabłko starte na dużych oczkach wszystko dobrze wymieszać smażyć na patelni teflonowej bez tłuszczu z obu stron można polać sobie jogurtem naturalnym też pyszne może tkoś skorzysta to życzę smacznego !!! wychodzi około4 placuszków spokojnie można się najeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZMOBILIZOWANA 24 LATKA
kurcze wiecie co musiałam sobie schować wagę bo jak tylko weszłam do łazienki to tylko bym się ważyła jak nie normalna . wiec schowałam i powiedziałam sobie że zważę się dopiero 1 marca i na wadze ma wykazać mniej niż 90kg to jest mój cel 2 dni temu było 95 z rana więc myślę ze do 1 marca się uda osiągnąć ten cel :) hehehe Mój mąż wczoraj jak ćwiczyłam spytał się mnie ile schudłam więc jak mu na to ze 4 kilo zgodnie z prawdą a on na to że widać po udach hehehhee że są mniejsze wreszcie coś zauważył :) jakiś postęp jest . Mam nadzieję że do wiosny już nie będę sie siebie tak wstydziła :( dziewczyny mnie też coś bierze jakaś grypa chyba bo dostałam kataru mam nadzieję tylko że moja córcia się ode mnie nie zarazi ach te choroby to zmora nas wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj brzuchomank! A ile wazysz i do jakiego celu dazysz? No..te wiosenne kolecja. Szybko zleci i zaraz bedzie wiosna... Zmobilizowana-wiem jak to jest. Tez mam malego szkraba, moja corcia ma 2 latka. Ciagle cos sie robi, non stop potrzebuje mojej uwagi, no ale zawsze tez znajdzie sie chwila dla cafe. Dzis akurat mam wolne, takze troche wiecej czasu zeby pisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama12
witamy ,nową koleżanke ja juz po obiadku,a na deser zrobiłam sobie koktajl truskawkowy(pychota). Właśni popijam zieloną herbate z cytryną. Moje zakwasy już lepiej,może po południu sobie potańczę z synkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz po obiadku. Kawki bym sie napila, ale mleczko sie skonczylo...chyba musze wyjsc do sklepu, czekalam az mala sie przespi, ale nie zapowiada sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama12
Marhewka,z jakiej części Anglii jesteś? Ja nie daleko Bristolu i Bath.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:=::)na razie fajnie na tej diecie,jem 4 posilek ,przede mna jeszcze 2.Nie czuje glodu,a to najwazniejsze:) Teraz wcinam -ogorek swiezy,pomidor i rzodkiewki. Sama tak wabralam! Moj pie jet bardzo zawiedziony bo ciagle rzebrz i dostaje tylko warzywa hahaha-tez je ,ale mniej ochoczo niz kielbache:D Witam nowe kolezanki: brzuchomanka-:) ZMOBILIZOWANA 24 LATKA :) pa,apa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama12
Ja nie osobiście ,nie lubie być na określonej diecie,Lubie sobie sama komponować posiłki i wymyślać różne dania.Ale to zależy jak kto lubi i ile ma czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama - ja jestem ze Szkocji, Edynburg. Powiedz jak tam cwiczonak na wii? Bede miala gre dzis wieczorkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama12
NA RAZIE ĆWICZYŁAM DOPIERO DWA RAZY,BO DO TEJ PORY MAM ZAKWASY,CZEKAM DO JUTRA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! juz dobrnelam do konca dnia i jest super. emilka767 -widzialas te dietke-tez komponuje sobiesama posilki,duzy jest wybor. Tzreba wszystkiego sprobowac:) Zmykam,do jutai poddrawiam!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie głowa w koncu przestała mnie boleć odrazu lepiej :D Co tam u Was Słoneczka? Zdeterminowana, Magdulka, juzka kluska coś Was nie ma dzisiaj ???? odezwijcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem ::)Melduje ze juz jestem i nie zamierzam zniknac:p Nie bylo mnie przez te dwa dni bo mama chora wiec pojechalam do niej i nocowalam do dzisiaj a tam netu nie ma ;/ Dlatego tez nie lubie tych dni kiedy nie moge do Was zajrzec no ale co poradzic :) tak wiec zaraz wezme sie za nadrabianie zaleglosci w czytaniu a poki co MELDUJE DZIELNIE ZE JESTEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cmo jestem jestem Dzięki za pamięć o mnie Kochana:*:*:* Ja jzu wróciłam od mamy i tak podczytuje ze znow mialas te cholerne migreny Może warto poszukac dobrego lekarza ?Moze jakos prywatnie? Byle tylko jakiegos kompetentnego specjalistę dorwać No i zapraszam na kawkę bo u mnie tylko -15 niezle co? a i może sprobuj z tym ZIOŁOWA MIESZANKA NA BÓLE MIGRENOWE Mieszamy ze sobą po 50 gram szyszki chmielu, liścia melisy, kwiatu lawendy, owocu kopru włoskiego, kłącza tataraku, ziela bukawicy, kory kaliny koralowej, ziela przetacznika, ziela dziurawca, korzenia kozłka oraz kwiatu pierwiosnka. Łyżkę stołową przygotowanej mieszanki zalewamy szklanką wrzątku i parzymy pod przykryciem przez 3 godziny. Następnie lekko podgrzewamy i pijemy 15 minut przed posiłkiem. Pijemy 3 razy dziennie, za każdym razem przygotowując świeży napar. Lub opcja druga: Aby przygotować napar ze stokrotki, która pomaga przy bólach migrenowych, zalewamy czubatą łyżeczkę kwiatów szklanką wrzątku. Parzymy minutę. Pijemy 2 szklanki dziennie. Aby przygotować napar z przeciwzapalnego rumianku, zalewamy łyżkę kwiatów wodą a następnie całość zagotowujemy następnie odcedzamy. Pijemy po pół szklanki naparu 2 razy dziennie. Sprawdza się przy pulsujących bólach. Lady S i jak oddalas koszyk ?ja bym za żadne skarby nie oddała Chyba tyliłabym się do niego cały Bozy dzien i to zwlaszcza teraz jak tak zimno:p A tak wogole to jak ze zdrowiem lepiej ciut?Bo ja się zreaktywowalam ale i tak zjem na wszelki wypadek ceruutin żeby nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone Jabłko
zmobilizowana 24 latka fajny przepis:) Spróbuję sobie zrobić jutr te placki:D Witam nową koleżankę:) Ja dzisiaj miałam pyszny obiadek:D Zrobiłam pierś z kurczaka w parowarze i warzywa:) A wy jak się czujecie dziewczyny? Choroba was opuszcza? :) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zemte, Brzuchomanko- wstakuj wskakuj i dołaczaj Juka Kluska , Magdulka ???Gdzie Wy przepadłyście? Paseczkikropeczki widze ze zaczęłaś jakies nowe cudo wiec będę trzymala kciuki , bo ja niestety ale nie nadaje się do diet gdzie cos tam trzeba laczyc czyms ale może się zmotywuje jak zobacze super efekty u Ciebie Poki co len ze mnie Marhefka- i co z wazeniem ?Nadal nic?Moze Ty jakas wadliwa wage masz bo przeciez żeby tak przez dwa tygodnie ani grama? Setny Brzuszku Graty z pwodu spadku wagiTe bym tak chciala , ale obawiam się ze po plackach eimniacanych u mamy , pieczarkach smazonych na masle które nie wiem dlaczego wgrzomocilam dzisiaj o 21 nie za duze mam szanse na spadek wagi. Ehhhh jej coraz bardziej brakuje mi motywacji Kama Dzieki za ostrzeżenie ale powiedz lepiej co z wagaRuszylo cos? Zmobilizowana24latka- no to bądź jak tylko dasz rade bo tutaj jak kogos nie ma i nie ma to potem nie w temacie i tyle Przepis na placuszki wyprobuje bankowo ale najpierw potrzebuje dobrej patelni teflonowejWidzialam super na allegro ale jeszcze nim zakupie takowe rozejrze się na wszelki wypadek po sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielone Jablko :) jestm jestem :) Na szczescie zdrowa :) tak jak pisalam mam drobna zalamke z tym moim jedzeniem i jeszcze kupilam skladniki na ciacho z likierem kawowym i tak teraz patrze na te skladnik i ... i pukam sie w leb:) A Tobie jak mija weekend?bo ja araz za tlumaczenia kolejne sie biore ;/ paskudztwo:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama12
Dzień dobry Melduje,dzisiaj sie ważyłam,waga pokazała mi 66,4kg(super) Jednak miałaś racje Zdeterminowana z tymi ćwiczeniami, warto sie zważyć za kilka dni póżniej. Do tego jeszcze dostałam @,wiec chyba po będzie mnie jeszcze mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis sie juz nie waze...nie chce sie rozczarowac. Zaraz odpalam wii i zaczynam cwiczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Zdeterminowana -Słoneczko Moje dziękuje za te mieszanki ziolowe ,spróbuję w koncu nie mam nic do starcenia prócz bólu glowy:) A nerologów mam juz 5 zaliczonych ale lipa tabletki nie działaja:( Żabki Moje , poratujcie mnie dziś u mnie na wadze znów 69 kg nic z tego nie rozumiem :( niby spodnie luzniejsze , duzo osób widzi ze schudłam ,a waga w góre co jest???? Ma tak któraś z dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz po cwiczonkach:) Nie moglam tak solidnie do konca pocwiczyc, bo moja corcia caly czas marudzila...ale 30 minut udalo mi sie pocwiczyc. Dosyc intensywny i szybki byl ten terning. Zobaczymy czy beda jakies zakwasy... Kama-czy tam poza wiekiem, waga, wzrostem juz nic sie wiecej nie ustawia? Czy tylko wybiera sie np. jako swoj goal chudniecie i potem za kazdym razem wybiera sie inne zestawy cwiczen. Na tej zasadzie? Zdeterminowana-moja waga chyba raczej dobrze wazy...po prostu sie zatrzymalo, chyba dlatego ze jestem juz blisko celu. Cma-moze z twaoja waga cos nie tak, bo u mnie to jest troche inaczej,bo zblizam sie do celu i moze dlatego mam takie wahania wagi i zastoj. A na poczatku waga spada jednak szybciej, wiec nie wiem dlaczego masz az takie wahania wagi...jezeli jesz mniej wiecej caly czas tak samo i nie pozwalasz sobie na grzeszki to waga jednak powinna spadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama12
Szczerze jeszcze tak dokładnie nie rozpracowałam tej gry z powodu baku czasu,ale chyba tylko tyle,możesz też zmieniać gole i będą inne ćwiczenia,Ja po prostu jak na samym początku opisałam tą grę to troche pomieszłam opis z jeszcze inna,bo czytałam o dwóch.I to na tej drugiej ustawiasz partie ciała,a w tej poprostu masz punkty itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to ja ta sama ZMOBILIZOWANA 24 LATKA TROSZKĘ SIĘ PRZEROBIŁAM NA ZMOBILIZOWANA24 Zdeterminowana27 JA PATELNIE KUPIŁAM ZA CAŁE 7 ZŁ W TESCO I JEST SUPER :) NAPRAWDĘ NIE WARTO WYDAWAĆ KUPE PIENIĘDZY :) hej wszystkim ja dziś zaczęłam od 2 kanapeczek razowych z serkiem śmietankowym i ogórkiem kiszonym kawka na śniadanko i dzbanuszek wody z cytrynką już został wypity na obiadek szykuję sobie kaszę jęczmienną z moim ulubionym sosem daję przepis 0,5 kg pieczarek w tesco po 3zł 2 cebule 2łyżeczki oregano 2 łyżeczki bazylii PUSZKA POMIDORÓW szczypta papryki ostrej , slodkiej, pieprzu kolorowego, 3 ząbki czornku 2 łyżki jogurtu naturalnego 0%. sposób przygotowania: pieczarki kroimy w talarki, cebulę na 4 części i kroimy cieniutko to do garnka c(cebula i pieczarki posypujemy solą) dusimy pod przykryciem ok 15 min. potem dodajemy pomidory w puszcze przyprawy dusimy jeszcze 10 min. wyłączamy wciskamy czosnek i dodajemy jogurt aha można dodać jeszcze 1 kostkę warzywną ale ja nie miałam a i tak wyszedł świetny właśnie gotuje mi się kasza jęczmienna i za około 15 minut będę jadła pyszny obiadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama- Ciesze się ze mnie posłuchałaś i doceniasz moje rady Ale to pewne dlatego ze wydawało Ci się za jak poskaczesz to od razu wszystko zleci , tyle ze wtedy właśnie pompują się mięsnie a jak napompowane to wiadomo , ze cięższe Tak czy inaczej cieszę się i mam nadzieje ze jeszcze kiedyś będę mogła Ci służyć rada Cmo pewnie ze warto sprubowac ziolek bo skoro lekarze nie umieja Ci pomoc to zawsze to lepsze od trucia się chemia. A tak wogole to skad u Ciebie się wziely problemy z migrenami? Skoro waga stoi a widisz roznice w obwodach to może zacznij się Mierzyc bo tluszc jest lejszy niż miesnie Wiec może w tym tkwi wszystko?Ja mierze obwody i widze ze w brzuchu mam minus 5 ale uda to wciąż 58cm wiec o jakies 4 cm za duzo wiec po diecie musze zaczac interwaly .. Marhefka- U Ciebie się zatrzymalo a u mnie poszlo do gory wiec już nei wiem co gorsze A cel to powiem ci ze mamy w miare podobny bo ty masz przed soba jakies 3 kilo z hakiem i ja tez , no chyba ze moje obwody będą za duze to będę walczyla dalej Zmibilizowana24- No to faktycznie taniutko a na necie to one SA po prawie 40 zloty jedna / jakas patologia , tzn jakims dnem pokazującym stan nagrzania ale mnie w gruncie reczy to zalezy jedynie żeby się nei przywieralo a Resta to obleci Przepis ciekawy wiec pewnie się skusze ale poki co ide po kawke i zmykam do pracy Póki co wcinam łososia w galarecie , na wadze akurat ja to mam więcej ale to pewnie przez moje przestępstwa dokładnie 58.90 wiec nie jest dobrze bo pol kilo to już nie przelewki no ale co zrobić ;/;/; Mogę tylko bić się w piersi ,popijać kawkę i układać test bo ucznia mam już o 16 i to takiego mega mądrego wiec musze go ciut pomęczyć Buciory dla pozostałych dziewczynek Waga : 02.01.2012-->61.70 kg 25.01.2012-------->58.40kg CEL:54/55KG ale i tak NAJWAŻENIEJSZE OBWODY:) WYMIARY:Biust:96cmTalia:68(-4)cmBiodra:95(-3)cmUdo:58(-4)cmŁydka:37(0) cmBiceps:27cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochaniutkie! Nie moglam z ranka sie zwami przywitac,nie mialam polaczenia z internetem! Wpisiow widze fool- U mnie 2 dzien dietki-1 mnie duze checi.:) radosc:D ciekowosc-co dirtka rzyniesie jutro ? Ide na nastepny posilek:brokuly,kalafiorek i szpinak na te diecie ,coc to 2 dzien -duzo robie siusiu;) Pozdrawiam was kochaniutkie i ide jeeeeeesc,bo jestem b.b.glodna. Papa Cos u mnie teraz przed wyslaniem postu musze wpisac narzucone z gory haslo i dopiero moge wyslas wypowiedz-Nigdy tego nir mailam cos sie stalo po tej awarii,chyba! Wzrost-168 cm 2002-106 2005-69/70 ---------------cel -69 05.12.2011-77.700 08.12.2011-75.700 02.01.2012-75.500 19.12.2011-76.000 09.01.2012-74.400 23.12.2011-75.000 02.01.2012-75.500 09.01.2012-74.400 :) 14.01.2012-74.500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×