Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ćma ćme goni

Od Jutra 02.01.2012 startuje !odchudzanie!

Polecane posty

Kama ja też chcę taką grę!!! Kurde, chyba się skuszę... fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama12
Ja narazie mieszkam w Anglii,na angielskim ebay,kosztuje 45zł,sprawdz na niemieckim może znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sobie dzis zamowie, tez mieszkam w UK:) Bede miala motywacje do dzialania, moze corcia mi jakos pozwoli pocwiczyc;) Kama tak...ale bez chlebka to nie to samo. Salatke z kurczakiem to ja jem czesto. Ale zrobilas mi ochote na ten chlebek, sos czosnkowy i miesko. Polaczenie super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze sie pochwalic wlasnie dostala piekna wiadomosc,ze moja coreczka obronila sie i jest P.inzynier,teraz jeszcze rok i pol na magisterke!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaseczkiiKropeczki -gratuluję serdecznie masz bardzo zdolną córke :) A ja jestem po godzinnym treningu ,dalej niewiem co mam robić ze sobą myslałam ze humor mi sie poprawi ,a tu lipa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak ci pomoc,moze zrob sobie dodra kawke ,ja sobie tez machme i tak powspominamy co bylo dla nas fajne kiedys........:D Biore polowe twojego smutku do siebie,ok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paseczkikropeczki gratulację dla Ciebie i córki! ćma Słońce. Przytulam. Może rzeczywiście fajna kawka, albo aromatyczna kąpiel przy muzyce i świecach wieczorem? Zamówiłam grę ;) Idę wieczorem na urodziny do mojej bratanicy. Znów tort, żarełko, wino ... czemu spotkania rodzinne są takie zgubne dla sylwetki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone jabłko
Witam:) Mogę dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone jabłko
Witam:) Mogę dołączyć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone jabłko
Przepraszam za pierwszym razem mi nie wyświetliło, że wysłane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Zielone Jabłuszko. W imieniu Ćmy- założycielki i swoim zapraszam do naszego grona ;) Chyba będę miała @. Wpadłam do domu po pracy i zaczęło się buszowanie po kuchni. Zjadłam już pomarańczę, kilka oliwek, pół kabanosa i jakieś 6 szt. żelków. Nie wiem jak dzisiaj wytrzymam na tych urodzinach :( Ratunku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama12
Zanim wyjdziesz z domu umyj zęby mocno miętową pastą,troche pomoże na zabicie głoda i chęci czegoś słodkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama12
A no i witam nowe zielone jabuszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone jabłko
Dziękuję za miłe przywitanie:) Zgadzam się:D Mi po umyciu zębów nie chce się jeść. Wszystko jest gorzkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone jabłko
To zły pomysł:D Ja od dwóch dni mało jem. Jestem chora i jakoś nie mam apetytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone jabłko
Wiem, że to był żart:D Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama12
No i przy tym myciu zębów,nie zapominajcie o języku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone jabłko
Kama wiem:D Trzeba myć zęby, język i całą jamę ustną. Później najlepiej jeszcze wypłukać płynem do jamy ustnej:D To dobry pomysł bo przez godzinę, dwie nie chce się jeść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z wieczora, hej nowa kolezanko. poskakałam na skakance, ide sobie zrobila zielona herbatke. jestem zmeczona, tyle na glowie, a dzien taki krótki, to niesprawiedliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane .witam zielone jabłko:) Ale dużo piszecie zaraz wszystko poczytam:) A ja się twardo trzymam zero podjadania bo chcę wreszcie schudnąć a nie odchudzać się w nieskończoność ..:( Jutro się zważę zobaczymy co tam się dzieje:D.. dziś ćwiczyłam 30 min aerobik z płytą na dvd:) głodna jestem ale muszę wytrzymać. myślę już o śniadaniu:P a wy jak się trzymacie:)? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone jabłko
Dziękuję za miłe przywitanie:) Ja dzisiaj mimo, że chora to ćwiczyłam:D Niestety nie mam wagi bo mi padła. 10 lutego kupię nową wagę. Jutro pójdę do sąsiadki i pożyczę od niej wagę:) Dzisiaj mało zjadłam z racji tego, że jestem chora. A jak jestem chora to nie mam apetytyu. Właśnie robiłam sobie inhalacje a jutro rano idę na długi spacer:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja strasznie sie czuje, mam ochote na wszystko, ale trzymam sie. dzisiaj drugi dzien bez podjadania. założyłam sie wiec musze wygrac. miesiac bez slodyczy i bez podjadania, jezu jak ja dam rade??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone jabłko
Sprostuję trochę: Ćwiczyłam mimo choroby , ale nie tak intensywnie jak zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie trzymam jakos. Bez podjadania:) zobaczymy czy beda efekty i czy waga sie ruszy. Zrobilam sobie chipsy warzywne, bo tak wieczorem zawsze chce mi sie cos pochrupac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×