Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ćma ćme goni

Od Jutra 02.01.2012 startuje !odchudzanie!

Polecane posty

Witam Was Dziewczynki - powiem Wam że cały czas Was podczytuje,ale nie mam sił pisać ,cały czas myśle co robić? i najgorsze jest to że nie znajduje odpowiedzi :( znów głowa mi pęka :( Dziękuje za słowa wsparcia i otuchy - dzięki Wam jest łatwiej :) Jutro ważenie ,albo i nie bo mam ochote rzucić to odchudzanie :( Chyba jakiś kryzys mnie dopadł i anjgorsze jest to ze nic mnie nie mobilizuje i nie cieszy. Witam Serdecznie Nową kolezanke :) I sorki ze znów przynudzam, idę się kapać mam nadzieje ze jutro się obudze i będe wiedziała co robić no i przede wszytskim humor sie poprawi bo czuje jak przed@ wszytsko mnie wkurza i drażni Buziaki Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cma cme goni trzymaj sie cieplutko, myśl pozytywnie, a bedzie dobrze. pomysl ze nie tylko u ciebie sie wali, ja mam to samo, wszystko mi sie sypie, próbuje nie myslec choc czasami sie nie da. w kazdym badz razie jestesmy z toba, buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone jabłko
ćma ćme goni myśl pozytywnie. Nie ma niczego z czym człowiek by sobie nie poradził:) Nie rzucaj odchudzania. Nawet o tym nie myśl. Jeśli nie teraz to kiedy? Trzeba walczyć do końca:) Dziękuję za tak miłe powitanie:) Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej u Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama12
Ale dzisiaj cisza u nas,a może to cisza przed burzą.Ja jestem padnięta po dzisiejszym dniu,ale mam jeszcze projekty do zrobienia,ale myślę że w godzinkę się wyrobię. Dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z ranca:) Cma-to dla ciebie od samego ranka :D:D:D:):):) Wiem,ze to trudny orzech do zgryzienia podjac taka decyzje,ale cos musisz zrobic!!!!!! Wez kartke papieru i napisz sobie z jednej strony za z drugiej przeciw i powpisuj tak jak myslisz,jak to widzisz moze ta forma ci pomoze choc troche:) Ja tak robie przy tak waznych problemach zyciowych.Przy moim rozwodzie tez tak zrobila i jest ok. Trzymam kciuki:) Pozostale dziewczyny serdecznie pozdrawiam i do pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przy porannej kawce! Kama- gra zamowiona, bedziemy cwiczyc:) Zaraz zbietam sie do pracki, ale pewnie dam jeszcze dzis znac. N pewno bede was czytac. Nie wiem jak z moja waga, bo ostatnio ciagle to samo, wiec na razie sie ńiew waze... Cma no niestety musisz sama zdecydowac, ale moze kartka papieru to dobry pomysl. Trzymaj sie i nie stresuj! Bedzie dobrze cokolwiek zdecydujesz!!!! Zycze wam milego dzionka dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) cma- trzymaj się i nie poddawaj się:) Ja jestem podekscytowana bo u mnie dzisiaj 61 kg :)nareszcie się ruszyło!! cud:) dzisiaj idę do dentysty na 15:30 i boję się jak dziecko ....właśnie również popijam sobie kawkę z mlekiem odtłuszczonym . zaraz posprzątam i potem wezmę się za obiad . dzisiaj zrobię kotlety sojowe muszę powiedzieć że bardzo mi smakują nawet bez panierki i jakąś surówkę i zupę jarzynową Miłego dzionka !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama12
witam wszystkie odchudzające Ja mam zakwasy,po tych wczorajszych wygibasach na Wii,ale dzisiaj sobie potańcze taniec latynowski.Mojemu synkowi (6)bardzo sie spodobało wczoraj to tańczenie. U mnie waga stoi,już od tygodnia,a w ogóle jem 1000kal,zero słodyczy i cukru i tłuszcz też bardzo ograniczyłam.Ale pewnie efekty będą po jakimś czasie-poczekam dzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis na lunch mam ryz brazowy z krewetkami i warzywka z piec. Marchewke, pietruszke, brukselke i papryke, uwielbiam takie warzywka:) Ale przypomnialo mi sie, ze tez mam w domu kotleciki sojowe, bardzo dawno nie jadlam...Tylko wlasnie nie jestem pewna czy beda dobre bez panierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama brawoo ale bym chciała taką grę muszę namówić męża na to cudo bardzo by mi się przydało marhewka kotleciki sojowe bardzoo dobre bez panierki ja najpierw gotuje je na włoszczyźnie i połowie kostki rosołowej . potem doprawiam pieprzem ziołowym i daje na chwile do piekarnika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Jestem z siebie dumna, bo wczoraj na urodzinach bratanicy dzielnie się trzymałam, wypiłam tylko kawę i zjadłam kilka plasterków chudej szynki, pomidora i parę oliwek. Zero tortu, zero alkoholu. setny brzuszek Ty to już chudzinka jesteś, ile chcesz jeszcze schudnąć? kama12, Marhefka zgłaszam się do Waszego grona! Czekam na dostawę gry, może przyjdzie dzisiaj ;) Ale bym chciała już! Ja lubiłam sobie robić takie kotlety sojowe ala mielone. Musze ich poszukać w sklepie, bywały chyba w Kauflandzie. Były pyszne. Proszek rozpuszczało się w wodzie albo w wywarze i robiła się taka masa jak na mielone. Dodawałam zawsze świeże zioła, pietruszkę. Mniam, mniam ;) Choróbsko jakieś mnie bierze. Katar, głowa pęka a roboty mnóstwo! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) a co myślicie o picie lnu mielonego ? ma dużo błonnika podobno ? nie można biegać bo śnieg napadał ;/ a ćwiczyć mi sie nie chce ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Jestem i ja :)Wczoraj juz nie zajrzalam bo jak dotarłam do domu była juz 23 wiec kapiel , projekty do tłumaczenia i tak mi zeszlo do pierwszej;/ U mnie kolejny spadek tym razem o 20 deko wiec dobre i to :)bo juz 58.40 Dzisiaj zrobie chyba sobie wolne od cwiczen bo moj psiak Astor chory wiec poki co faszeruje go moimi lekami bo ma ... kaszel:) Z mezem nie gadam , tzn wydarl sie wczoraj idiota i cos tam mi pysczyl. Kotleciki sojowe super sprawa ale nie mam w lodowce.ja dzisiaj romrozilam sobie piers z kurczaka i zrobie ja sobie z kasza gryczana bo jakos diwnie ma na nia ostatnie smaka. Lady S- wracaj chorowitku do zdrowia.Sprobuj Sudafedu , na mnie tak dziala ze mi nie kapie z nosa i wole go zdecydowanie niz te wszystkie inne kropelki:) Moze i na Ciebie zadziala:) no i pozdrowionka dla wszystkich kotlecikowych dziewczynek:) Marhefka - nie wiem dlacego ta waga Ci tak stoi ??ale moze to dlatego ze duzo juz masz za sobą i teraz to juz n gramy idzie i ledwo ledwo co :) Serku - ja nie ide do dentysty ale za godzine zaczynam zajecia z uczniami wiec to napewno lepsze niz zabawa z zebami:) kama-jak sa zakwasy tzn. ze sa efety:) wiec tylko tak trzymac:) Ja juz ich nie miewaam bo za dlugo cwicze ale pamietam jak t bylo jak wracalam po 3 m-cnej przerwie):To nie dosc ze sily nie mialam to jescze nastepnego dnia po schodach chodzic nei umialam. Cmo-trzymam kciuki za liste i sesnsowane rozwazenie za i prrzeciw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juzka Kluska- na temat lnu mielonego nei slyszalam kompletnie nic , wiec nie doradze a jak biegac Ci sie nie chce a cwicyc sie nie da to moze rob sobie cos ala szybki chod??? Taka ala bieznia?Mniej obciazy stawy a tez spalisz co trzeba:)czyli mniej wiecej 60%-70% HRmax bo to strefa najefektywniejsego spalnia tkanki tluszczowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama12
Ja gdzieś ostatni przeczytałam,aby zgubić 0.5pół kilo tłuszczu w masie ciała a nie wody,trzeba zjeść o 3500kal mniej,tak wiec ograniczajac 500kal dziennie przez tydzien,zgubisz 500gram tłuszczu. a laseczki z Uk ,znalazłam jeszcze jedną fajna gierke na Wii,z kamerą ,która rejestruje twoje ruchy,już wcześniej o tym pisałam,ten trener ma zwykłą kamere,a tu mówią ci nawet ile kalorii spaliłaś.Czytałam opinie,ale ludzie pisza,że jak ktoś ma trenera to nie warto kupować tejhttp://www.amazon.co.uk/Your-Shape-with-Camera-Wii/dp/B002JM22RQ(link) ,bo jest mniej ćwiczeń i kamera nie zawsze łapie twoje ruchy i spowalnia.Ale i tak mnie korci,żeby zamówić.Zobaczymy jak moja waga jutro się ruszy to nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruca sex ale wy miłe jesteście :D lubie Was :) muszę ćwiczyć bo jak tego nie robie to waga stoi ale tak nawaliło śniegu że nie chce mi sie z domu wychodzić :D mówie sobie juzko klusko idźe sobie poćwicz albo pochodź trochę to taki zły głosik mówi ziiiimnooooo na polu gdzie pójdziesz jak leje nie chodz tam puper Ci tylko zmarznie :D i tak siedze w domu ;/ ale nie długo kupie sobie twister i będe się na nim wyżywać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" kruca sex" :P Dobre hasełko! Siemie lniane jest super na wszystko, ale niestety ja nie jestem w stanie przełknąć tego gluta. Próbowałam już nie raz i już po paru łykach mam odruch wymiotny... I przestańcie pisać, bo mnie rozpraszacie w pracy!!! Co chwila tu zerkam a potem muszę zadrabiać po godzinach!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZMOBILIZOWANA 24 LATKA
Witajcie jestem i ja kurcze u mnie waga się podniosła z 95 na 95,5 kurde masakra myślę że to przez to że dostałam okresu i troszkę mojej winy ponieważ wczoraj na wieczór zjadłam kanapkę z masłem czekoladowym kostkę czekolady i malutką słodką bułeczkę z serem białym wiem że przesadziłam ale jak dostaję okresu to pierwszego dnia zawsze mam ochotę na słodkie cały dzień się powstrzymałam a na wieczór taka wpadka no :( muszę bardziej popracować nad swoimi słabościami a może macie jakieś sprawdzone sposoby co plis ?? chciał nie chciał waga podskoczyła przez moje wczorajsze obżarstwo kurde jestem tak na siebie zła że szok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja jeszcze listy za i przeciw nie robiłam bo pisałam życiorys tak na wszelki wypadek jakbym sie zdecydowała :p Wazyłam sie dziś no i masakra 69.2 a było 67.7 ja pierdziele normalnie jak to zobaczyłam poszłam po sernik do lodówki ,a teraz jestem wsciekła na siebie dlaczego mnie tak przybyło codzien ćwicze wczoraj aż godzinke ,a tu taki przyrost :(:(buuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdeterminowana ->masakra to co sie ze mną dzieje :( ale dzięki za posieszenie zważe się jutro ,a jak bedzie tyle samo to sie zalamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem dzis bardzo glodna, siedze w pracy. Swoj lunch zjadlam praktycznie na sniadanie, przed chwila popoludniowy jogurt, no a na lunch ide z a godzine i chyba bede musiala sobie cos kupic, bo pozniej nie wytrzymam... Zdeterminowana-moja waga jest taka sama os 2 tyg, czasem troszke wzrasta, potem spada , ale nigdy ponizej ostatniego wpisu na stopce. Mysle, ze teraz tak bedzie, ciezko...Wszesniej kilogramy spadaly szybko, a teraz czym blizej celu tym gorzej. Owszem osttnio sobie podjadalam czasem ale male ilosci, no i orzechy, 2 razy gorzka czekolade, no i wypilam ostatnio troche winka, ale mysle ze to nie jest chyba przyczyna. Sama juz nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! dziewczyny! Kurcze jaki tu dzisia ruch jak na Marszalkowskiej-super!:) JUz jestem po obiedzie: piers z kurczaka,oliwki i papryka. Sluchajcie dziewczyny to siemie lniane mozna jesc na sucho i naprawde duzo lepiej zmakuje,jaj jalies orzeszki,naprawde:) Ostatnio ktos polecil mi,ze zdrowe jest picie octu jablkowego.Czy cos wiecie na ten temat? Buziaki kochane i do pozniej:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paseczkikkropeczki-ja mam siemie lniane, kolezanka mi dala. Jadlam czasem lyzke rano na sucho jak mialam problem z toaleta... Ocet jablkowy tez kiedys pilam, nalezy pic rano kilka lyzek z ciepla woda. Ja niesty nie znosilam tego smaku... JAk dodaje do salatek to jest ok, ale jak pilam codzinnie to mnie odrzucalo. Teraz pije zawsze rano ciepla wode z cytryna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooooo i tyle sie napisalam i widze pusty post:(:(:( Nie lubie tego!😠 Napisalam,ze poczytalam o tym octcie jablkowym i mowia ,ze jest bardzo zdrowy,zawiera duzo pktyn potrzebnych dla organizmu,poprawia przemiane materii,metabolizm,no i wplawa na odchudzanie. Ja niestety nie mam jakos przekonania i bede stosowac wode z cytryna na czczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i narobiłyście mi takiego smaka, że zjadłam dziś na obiad kotlety sojowe (mielone) z miksem sałat ;) Pyszne! Zapomniałam, że tak je lubię. A teraz robię duży kubek herbaty z cytryną i miodem i kładę się do łóżka. Nie chce być chora na weekend...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juzka Kluska -Przeczytalam i faktycznie sie ubawilam :) Widac czasami warto takie głupotki poczytac :p a ja wsunelam kolacje :p Wtopa jak nic bo losos i do tego tluska makrela i kawa z mleczkiem a teraz siedze czuje ze chorosko mnie bieze i jakos nic mi si nei chce;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×