Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ćma ćme goni

Od Jutra 02.01.2012 startuje !odchudzanie!

Polecane posty

czosneczek ! :D nie dobry ale najlepszy zabija wirusy w organizmie , a jak nie to jakiś ferweksiczek i do spania :) rano poczujesz się lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze mozna ale moze napisz cos o sobie?Waga ?ymiary ? jaki jest twoj cel? tzn. ile chcialabys zrzucic:) no i jak Ci idzie?czy zaczynasz czy moze jestes w trakcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juzka Kluska - nei wiem jak Ty ale ja zbieram sie spac za jakies pol godziny a poki co ide cos łyknac bo rozbiera mnie to chorobsko ale czosnek juz jadłam jakis czas temu i na mnei chyba jednak nie dziala ;/ niestety;/ No i patelni szukam b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i upisalam sie upisalam i szlag trafil moj post ;/ ehhh więc chociaz tak pokrotce melduje dzielnie , ze choc pozno to ja jeszcze na nogach i jutro czeka mnie ciezki dzien .nie dosc ze mama chora , to pies tez i o 9 to ja juz musze byc u weterynarza ale poki co zginelam na necie w poszukiwaniu patelni bo wyobrazcie sobie dziewczyny , ze ma niby nowe ale o smazeniu betluszczowym na nim to nie ma mowy najmniejszej!!! No .. pomine ten skromny fakt , ze ja tez sie rozkladam REWELACJA !!!POMOCY DZIEWCZYNKI!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z ranka:= Za oknem jeszcze ciiemniutko i nie uwierzycie bialutko.U nas po raz pierwszy bilao:) Jestem w trakcie sniadanka: " kromki-malutke,chlebka orkiszowego z papryka czerwona i ceblka z dodatkiem czsnku. Zdeterminowana27 -co sie tam u was dzieje?,epidemia,ktos t wspominal,ze nie lubi czosnku,ale Zdeterminowana27 warto go wziasc;:) Zal mi tez twojejo pieska,sa biedne jak choruja bo nic nie mowia i ne wiadomo jaj im pomoc! Chlopem sie nie przejmuj:P Duzo zdrowia dla mamy. Jest nas co raz to wiecej to cieszy,:D Mam dzisia kompletnego lenia,ale jakies pranko musze zrobic i prasowanko-tyle tylko zostalo po urlopiku,hahaha Ok,laseczki-wstawajcie juz i do pozniej! cmok,cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochanie :) na śniadanie przygotowałam wasy z jajkiem rzodkiewką ogórkiem i 2 plastry sera sera żółtego . u mnie też dzisiaj bialutko dużo śniegu uwielbiam taką zimę dziś mam niestety naukę więc będę siedzieć w notatkach i raczej nigdzie z domu się nie ruszam. A u dentysty wczoraj nie było tak strasznie mała dziurka i wypełnienie i sprawa załatwiona zaraz zrobię herbatkę zieloną miłego dnia kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdeterminowana i jak dziś się czujesz ? i Co się pieskowi dzieje ? już kilku osobą w moim otoczeniu pies choruje może to przez tą zimę ? U mnie też biało fajnie się patrzy przez okno nie jest tak ponuro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama12
Dzień dobry wszystkim U mnie załamka,bo waga ciągle stoi,już nie wiem co mam robić,wczoraj dałam sobie pomimo zakwasów ,znowu wycisk i dalej nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam -dziś sie ważyłam -68 równe ,także troche mi ulzyło bo wczoraj było 69.200 Zdeterminowana lepiej się czujesz?i jak psiak ? U mnie też sypie sniezek fajnie lubie jak jest biało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzieczyny:*:*:* Wstalam specjalnie zeby zawiesc psa do weterynarza a tu ... cudowne ozdrowienie :) Zero kaszlu:)No wiec go nie bralam i nei tarabanilam tym autem , bo widac moje leki na kaszel sietnie na niego zadziałaly:p Ze mna tez lepiej ale bez rewelacji Cmo -Gratulacje :)idzisz zlecialo w koncu !! Kama bez zalamki mowilam Ci akwasy a teraz to masz ray dwa czyli zwaz sie po dniu kiedy nie bedziesz cwiczyla wogole :p Juka Kluska- Juz jestem i juz trosze sie zregenerowalam :)Z astorem cudnie bo chrapie jak prosiak .Zobaczymy jutro .jesli sie okaze e mu sie pogorszy to pojade jutro bo jak dzisiaj pojade to go naszprycuja tak na wszystki wypadek dodatkowo:p a on i ez tego mam delikatniutki zoladek:) Setny Serku- dobrze ze nie zostalas szcerbata hihih U mnie tez bialo co mnie akurat jakos mega nie cieszy bo samochod musze odsniezac no ale co poczac .Salatka zrobilas mi smaka ale to mzoe ak jutro wroce do domu ., bo dzisiaj to zostaje pomoc mamie bo ona tez chora :) paseczkikropeczki- Epidemii to mzoe nie ma ale prawie prawie .. powiedzmny ze byla.Na razie Astor , ja jako tako , mama w stanie najgorszym bo biedna mowic nie moze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone jabłko
Witam:) Ja już się lepiej czuję , więc powoli zaczynam intensywniej ćwiczyć:) Zaraz będę sobie obiadek robić:) Waga mi padła, więc się nie mogę zważyć:( Waga ma już 6 lat, kabelki się odłączyły. Czekam na wypłatę i wtedy kupię sobie nową:) Ostatni raz jak się ważyłam było 66 kg:D Z 85 zeszłam na 66:) Pozdrawiam i życzę miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone jabłko
Na przeziębienie polecam kanapkę z czosnkiem, syrop z cebuli, herbata z cytryną lub sokiem malinowym. Jest jeszcze sok z czarngo bzu, który uwielbiam:D Na katar polecam inhalacje. Do miski nalewamy litr gorącej wody i dodajemy olejku eukaliptusowego lub kamforowego:) Na wzmocnienie dobry jest magnez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja waga też stara jak świat ... tak się zastanawiam gdzie można kupić wagę ? z allegro chyba nie opłaca się zamawiać waga to podstawa nie mogę się skupić na nauce tylko myślę o jedzeniu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielone jabłko chyba zastosuje wszystkie Twoje metody bo czuję się fatalnie. Najchętniej zostałabym w domu, w łożku, ale zobowiązania zawodowe na to nie pozwalają :( A jeszcze dziś przyjdzie moja gierka z treningami ale chyba tak czy siak trochę poćwiczę. Chociaż zobacze jak się będę wieczorem czuła i czy będe miała gorączkę, bo wczoraj miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone Jabłko
Lady S jeśli boli Cię gardło to polecam płukankę z szałwii. Życzę dużo zdrówka:) Tam miało być sok z czarnego bzu:) On jest bardzo dobry na przeziębienia. Jest też smaczny. Na noc warto posmarować plecy i klatkę piersiową olejkiem kamforowym. Olejek wygrzewa, pozwala się wypocić i przyspiesza i pogłębia ruchy oddechowe. Olejek eukaliptusowy: przeciwbakteryjny; przeciwwirusowy w kaszlu i grypie; łagodząca objawy przeziębienia, bólu gardła, zapalenia zatok. Setny brzuszek z allegro nie opłaca się ściągać bo w tej samej cenie można kupić w sklepie. Do tego dochodzi jeszcze koszt przesyłki. Bardzo często waga jest w ofercie Biedronki albo Lidla. Ja właśnie teraz czatuję na wagę :D Mają mi odłożyć jedną jak tylko przyjdą. Z czego się uczysz? Na samym początku odchudzania też myślałam o jedzeniu:P Teraz mi przeszło całe szczęście:D Ja właśnie jem kisiel truskawkowy:D Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Zielone Jabłko! ;) Przed chwilą dostałam kosz słodyczy. I teraz stoi obok biurka i kusi :P Chyba oddam go kolegom z biura obok. Takie pyszności... i moja ulubiona czekolada nadziewana chrupiącym karmelem!!! Aaaa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama12
Zdeterminowana,dzięki za słowa otuchy,dzisiaj sobie daruje ćwiczenia,a jutro zobaczymy.Ja też ledwo po schodach chodzę i nie mogę biegać. Ide jakiś obiad ugotować,mam w planie klopsiki z indyka bez bułki tartej w sosie pomidorowym a do tego brązowy makaron i jakieś warzywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie waga stoi...juz 2 tydzien, no i jeszcze wczoraj bylam na kolacji i wypilam troche wina i zjadlam deser:O tak to sie robi... Gra przyszla, ale mnie nie bylo i listonosz nie wrzucil, bo chyba za duza i dopiero po 24h mozna odebrac, wiec dopiero jutro wieczorkiem bede miala. No, ale dzis i tak ide na zumbe i pilates wieczorkiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc lasencje:) TTaka pogoda do d....,ze wszystkie chodzimy jakies polamane i posmarkane:( Mnie cos tez bierze i skorzystam ze wszystkiego co poleca Zielone jabłko ,wszystko zreszta lubie! no i czarny bez bardzo zdrowy na przeziebienia! lady_S -taki kosz???? czy masz jakies swieto?????chociaz powachaj::D kama12-bedzie ok,co ja mam powiedziec-2 do przodu przez urlop,a dopiero dzisaj -300gr:( Marhefka -to od jutra mozesz startowac i ostro trenowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane, ja tylko na sekundkę, melduje sie że zyje, choroba mnie dopadła. jutro was poczytam i nadrobię zaległości. buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie sie wszystkie podziewacie? Ja pocwiczylam, a taz sie relaxuje...mam nadziej, ze spalilam wczorajsże grzeszki. Eh... Jutro sie zwaze i zobaczymy, ale nie wiecze tego rozowo...eh... Dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paseczkokropeczki
Witam kochane!!!!! Ja w trakcie sniadanka o od dzisiaj na nowej diecie "dieta turbo" trwa 10 dni i ponoc 5 kg na minusie,Nawet ni sie podoba,sprobowac zawsze mozna no nie ? Grupa 1 czereśnie ,jeżyny ,limonka ,nektarynka ,cytryna ,morela ,jagody ,truskawki ,mango ,maliny ,grejpfrut ,figi ,śliwki ,ananas ,kiwi ,melon ,gruszki ,jabłka ,winogrona papaja pomarańcza brzoskwinia grupa 2 sałatka z jajek ,jajka na twardo ,plasterki sera,, makrela,, łosoś ,sałatka z tuńczyka ,serek wiejski ,orzechy laskowe ,włoskie,pistacje,orzechy brazylijskie ,dorsz ,kurczak bez skóry ,miecznik ,fladra ,krewetki ,pieczona wołowina ,plasterki szynki ,indyka ,boczku ,orzechy ziemne ,fasola ,krab ,homar ,pstrąg grupa 3 pasternak ,kalafior ,rzepa ,cebula ,seler ,brokuły ,kapusta ,buraki cukrowe ,zielona fasola ,grzyby ,czosnek ,ogórek ,pomidor ,szparagi ,karczochy ,brukselka ,rzodkiewka , szpinak ,groszek ,pieprz ,cukinia ,bakłażan kabaczek ,sałata grupa 4 *rzodkiewka ,nektarynka ,cytryna ,mango ,sałatka z jajek ,soczewica ,jajka na twardo ,jajecznica ,pieczona wołowina ,plasterki szynki ,groszek buraki cukrowe ,maliny ,plasterki boczku ,serek wiejski ,czereśnie jeżyny ,winogrona ,pomarańcze ,fasola ,homar ,dorsz ,pstrąg ,sałata- *szparagi ,karczoch ,seler ,brokuły kapusta ,brukselka ,szpinak ,rzepa ,cytryna ,grejpfrut ,figi ,śliwki ,śliwki suszone ,morele ,jagoda ,kumkwat ,ananas ,grzyby ,czosnek ,cukinia ,krab ,migdały ,orzechy brazylijskie,nerkowce *pietruszka ,cebula ,kalafior ,plasterki. Sera ,makrela ,łosoś ,flądra ,krewetka ,mandarynka ,kiwi ,melon ,papaja ,sałatka z tuńczyka ,kurczak bez skóry ,truskawki ,gruszki ,brzoskwinie ,jabłka ,bakłażan ,ogórek ,pistacje ,orzechy ziemne-włoskie-laskowe,pomidory wskazówki do przygotowania jedzenia wszystkie ryby nie mogą być w panierce,oraz nie dozwolone sosy polewy prócz soku z cytryny i soli wszystkie owoce muszą być świeże ,soki nie dozwolone sałatka z jajek :jajka+nisko tłuszczowy majonez+musztarda +seler sałatka z tuńczyka ;tuńczyk+majonez+musztarda+cebula+seler+pomidor bez chleba potrawy mięsne chude bez sosów dozwolone. Musztarda,sól picie można pić wszystko co ma maks kalori10 na 250 ml. Możesz pić ;napoje dietetyczne ,woda ,herbatę mrożoną ,niskokaloryczną kawa woda -duże ilości min 8 do 10 szklanek dziennie dzień1 posiłek 1 -zjedz 2 produkty z grupy 1 posiłek 2 -zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 3 -zjedz 1 produkt z grupy 1 oraz 1 z grupy 2 posiłek 4 -zjedz 3 produkty z grupy 3 oraz 1 z grupy 2 posiłek 5 -zjedz 2 produkty z grupy 1 posiłek 6 -zjedz 2 produkty z grupy 1 dzień 2 posiłek 1 -zjedz 2 produkty z grupy 1 posiłek 2 -zjedz 2 produkty z grupy 4 posiłek 3 -zjedz 3 produkt z grupy 3 posiłek 4 -zjedz 1 produkty z grupy 3 oraz 1 z grupy 2 posiłek 5 -zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 6 -zjedz 4 produkty z grupy 3 dzień3 posiłek 1 -zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 2 -zjedz 1 produkt z grupy 3 oraz 1 z grupy 1 posiłek 3 -zjedz 3 produkt z grupy 3 oraz 1 z grupy 2 posiłek 4 -zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 5 -zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 6 -zjedz 4 produkty z grupy 3 dzień 4 posiłek 1 -zjedz 2 produkty z grupy 1 posiłek 2- zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 3- zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 4- zjedz 3 produkty z grupy 3 posiłek 5- zjedz 3 produkty z grupy 3 posiłek 6- zjedz 2 produkty z grupy 2 dzień5 posiłek 1- zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 2- zjedz 2 produkty z grupy 4 posiłek 3- zjedz 2 produkt z grupy 2 posiłek 4- zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 5- zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 6- zjedz 3 produkty z grupy 3 dzień 6 posiłek 1- zjedz 4 produkty z grupy 4 posiłek 2- zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 3- zjedz 2 produkt z grupy 2 posiłek 4- zjedz 4 produkty z grupy 3 posiłek 5- zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 6- zjedz 2 produkty z grupy 2 dzień 7 posiłek 1- zjedz 4 produkty z grupy 3 posiłek 2- zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 3- zjedz 2 produkt z grupy 2 posiłek 4- zjedz 4 produkty z grupy 3 posiłek 5- zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 6- zjedz 4 produkty z grupy 3 dzień 8 posiłek 1- zjedz 5 produkty z grupy 3 posiłek 2- zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 3- zjedz 3 produkt z grupy 3 posiłek 4- zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 5- zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 6- zjedz 2 produkty z grupy 2 dzień 9 posiłek 1- zjedz 2 produkty z grupy 4 posiłek 2- zjedz 4 produkty z grupy 3 posiłek 3- zjedz 2 produkt z grupy 2 posiłek 4- zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 5- zjedz 3 produkty z grupy 3 posiłek 6- zjedz 2 produkty z grupy 2 dzień 10 posiłek 1- zjedz 2 produkty z grupy 4 posiłek 2- zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 3- zjedz 4 produkt z grupy 3 posiłek 4- zjedz 3 produkty z grupy 3 posiłek 5- zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 6- zjedz 2 produkty z grupy 2 Tak to mnie wiecej wyglada:) Pozdrawiam,bede meldowac o wynikach,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paseczki ciekawa dietka powodzenia!!! :) ja jestem w szoku dzisiaj nareszcie waga się ruszyła i jest 60kg to cud!! ja już po śniadanku wasy z serem białym i warzywami :) a mnie też od rana kaszel dusi a w nocy gardło bolało Jakaś epidemia:P zbieram się i idę do sklepu miłego dnia dziewczyny:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i Ja ,przepraszam za moją nieobecność ,ale wczoraj bolała mnie głowa ,zresztą dziś tez boli :( Sniadanie zjedzone 3 wasy z makrelą bo byłam strasznie głodna:) U mnie duzy mróz w nocy coś ponad -10 brrr -Kto się dołaczy do kawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama12
Hej,ja właśnie pije kawe,narazie zjadłam activie,ale jeszcze coś zjem,bo wychodze na kurs,i nie chcę ,zeby mnie wilczy głód dopadł pózniej.JUtro sie waże i mam nadzieję ,ze sie coś ruszyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama12
Dobra zmykam Właśnie w radiu ,mówili,że jest jakiś oszust na allegro,który zamiast tabletek na odchudzanie wysyła kostke mydła.Nie wiem co to za preparaty,ale mówili ,ze kosztują ok.200zł i są podobno nie legalne to już naprawdę nie wiem o jakie chodzi,ale takie małe ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×