Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Za duży Miś.

Powrót do Protal-u.

Polecane posty

Gość też bym....
Witajcie! Trwam dalej i udalo mi się zrzucić 3,7 kg od poczatku września. Zamowilam sobie płaszcz przez neta i za duży,ale fajnie! Muszę go odesłac.Rozmiarówka jest okropna,raz pasuje a raz nie,ale dobrze,ze na mniejsze wymieniam a nie odwrotnie. Szkoda,ze topik upada ale tak bywa czasami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, mam nadzieje że dzień wam dobrze minął i humor dopisuje :) Przymierzyłam dzisiaj rano spodnie zakupione ponad 4 miesiące temu żeby do nich schudnąć i dopięłam się w nich - chodziłam w nich cały dzien i się cieszyłam sama do siebie :D Jeszcze długa droga przede mną ale tak mnie to dzisiaj naładowało pozytywnie, że bardzo wierzę w powodzenie moich planów no i wszystkich tu piszących też oczywiście - bo przecież jak człowiek się tak bardzo stara i mu zalezy to musi się udać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahahaahahahahhahahahahha a mówiłam że duzy miś się złamie...znów zaczoł żreć.. ale jeszcze za wita na kafe...ale tym razem z waga 200, ale tak to jest jak ktos jest głupi i stosuje diety typu Dukan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahhahaha hahaha eeee topik upadł...to było do przewidzenia.. a takim wsparciem mieliście być dla siebie.. taka miłośc ( przyjacielska) była pomiędzy chyba " też bym" " za duża" teraz wszyscy w p i e r d a l a j ą ..przytyją a potem znówu tu wrócą będą płakać , wspierać, będą dla siebie życzliwi....połączą się znów dietką Dukan.. a potem znowu będą obżerać się...i tak w kóło polewa że hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za pierdzielona analfabetka
"zaczoł " i w dodatku pojebana na maxa!!!! a idź ty w pizdu frustratko popaprana!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Za duży Miś.2
Przez pieprzonego pecha mój długi post nie wbił się z tel z właściwego nicka. Zatem info tylko,że wpadnę tu 22.10 już pewnie zdrów. Pozdrawiam. 3majcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedzialek nieona..
jaka ty musisz być walnięta,żeby wyzywać ludzi od tłustych loch,którzy wazą o połowe mniej niż twoje 130 kg.Musiałaś bardzo dostać po dupie,że teraz swoje frustracje wylewasz na innych.Pewnie matka ciagle ci mówiła nie żryj gruba locho,że ci to zostało.Ludzie jedzą!!! A może razem z matką dalej żresz albo walczysz o żarcie a potem wchodzisz na DIETY i wylewasz złośc na innych jak jesteś nażarta ha ha Ta twoja tłusta natura wyżarła ci mózg i leżąc w łóżku,bo pewnie ruszać sie nie mozesz,myslisz sobie,,może schudnę,jak wyrzucę ten jad co mam w sobie,, Ludzie jednak są pojebani i jeszcze się tym chwalą!!! Parodia człowieka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poniedzialek nieona...."też bym" " za duża" "za duży Miś'" itd przykro mi frustracje? hmm ciekawe z jakiego powodu??.boli was, że nie możecie schudnąć, cierpicie ze nie możecie jeść, tylko głodujecie..a przepraszam, jecie- jaja, twaróg, ser, popijacie colą...i ważycie się codziennie..żal mi was i mam z was ubaw... owszem ważyłam 130kg ale to było daaawno..schudłam nie głodując się, jedząc duzo, ba nawet słodycze...przede wszystkim trzeba to robić mądrze ..czego wam brakuje.. nie wiele czasu wam zostało na odchudzanie Duży miś to już stary pryk 34 lata za nim schudnie...uuuu...a gdzie rodzina? kiedy?...samotność go czeka..zresztą reszta bab też jest tutaj stara jestem szczera w tym co piszę a ty debilko nawet nie masz odwagi pisać pod czarnym nickiem żenujące powodzenia krowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty sie nazryj
pojebie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz co mnie najbardziej śmieszy...jak bardzo was zabolały moje słowa... hahahahahahahaahahahahhahahahahha a mówiłam że duzy miś się złamie...znów zaczoł żreć.. ale jeszcze za wita na kafe...ale tym razem z waga 200, ale tak to jest jak ktos jest głupi i stosuje diety typu Dukan 10:47 [zgłoś do usunięcia]nie poniedziałek ONA hahhahaha hahaha eeee topik upadł...to było do przewidzenia.. a takim wsparciem mieliście być dla siebie.. taka miłośc ( przyjacielska) była pomiędzy chyba " też bym" " za duża" teraz wszyscy w p i e r d a l a j ą ..przytyją a potem znówu tu wrócą będą płakać , wspierać, będą dla siebie życzliwi....połączą się znów dietką Dukan.. a potem znowu będą obżerać się...i tak w kóło polewa że hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedzialek nieona..
a świstak siedział i zawijał w sreberka...ha ha ha idz nażryj się razem ze swoją grubą matką,bo gdybyś była chuda ,to nie siedziałabyś tak obsesyjnie na dietach locha 130kg a fe,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty sie nazryj
ten kurwiszon znowu powie , że się jej literówka przydarzyła wypierdalaj analfabetko posrana !!!!!!!!! zaczął !!!!!!!!!!!!!!!! ROZUMIESZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedzialek nieona..
zabierz matce żarcie,bo ci braknie debilu i schudniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedzialek nieona..
locha i do tego nieuk !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak dziewczynko..pocieszajcie...loszki, grube,..polewę mam..to fajnie że się zdenerwowałyście.oto mi chodziło...pewnie zaraz z tych nerwów bum do lodówki...nie siedzę na dietach.. tylko na ogólnym tam gdzie temat-wieśniaro Ps Moja mam nie jest gruba, ani babcia, ani brat-ja ważę teraz 65/178 cm także cóż..także wasze frustracje nie robią na mnie wrażenia wrecz przeciwnie żal mi was..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedzialek nieona..
czy ktoś widział,aby abstynent siedział na topiku o alkoholikach? A chudą osobę co siedzi na dietach? Twoim marzeniem jest być szczupłą ale żresz (bo tylko takie znasz określenie jedzenia ) i nic z tego !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedzialek nieona..
wszyscy szczupli a ty locho 130kg z powietrza czy z kuchni rodzinnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedzialek nieona..
ty jestes dla mnie polewką,jaja jak berety mamy w pracy haahahhah 130 kg faceci chcą cie poznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedzialek nieona..
i twoją matkę,brata zaoszczedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poniedzialek nieona.. tez bym, za duża - oj zal mi was.. tusza pszysłania wasze mózgi- już pisałam nie siedzę na "dietach" jedyny temat o dietach na jaki w chodzę jest ten...a weszłam tu bo sama dużo schudłam i chciałam pomóc innym..ale widzę że nie da się.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty sie nazryj
a może wkleisz pamiątkową 130-kg fotę locho ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty sie nazryj
a wycięłaś już te zwisy skóry ? (jeśli w ogóle schudłaś !!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×