Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamanychlopak

[Szukam] - urok miłosny

Polecane posty

Gość szczęśliwa po uroku :-)
Ludzie,takie rzeczy dzieją się na prawdę,zamieszczam informacje o sprawdzonej osobie juz od dawna, w ramach podziekowania jej za to co,dla mnie zrobila bo ona ie ma komputera ani nawet internetu. mieszka na wsi,z jej pomocy karzysta wiele ludzi,nawet z zagraicy,ale nigdzie sie nie oglasza,dowiedzialam sie o niej poczta pantoflowa. mialam na prawde beznajdziejna sytuacje,praktycznie niemozliwa a jednak moj ukochany wrocil i swiata poza mna nie widzi po uroku. jestem mega szczesliwa !!!! jezeli ktos z was rowniez jest w patowej sytuacji i potrzebuje pomocy,moge podacjej nr. piszcie na maila ladyluck1@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć ja ok miesiąca temu znalazłam na jednym z forum adres który podała jakaś dziewczyna do kobiety która jej pomogła odzyskać faceta powiem że zbytnio nie wierzyłam,,w cudowny powrót mego partnera ''ale spróbowałam i póki co to zaczął pisac sms do mnie i chce się spotkać wiec może coś w tym jest ,,dodam że ta kobitka nie dla wszystkich zgadza się pomóc ale można spytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć ja ok miesiąca temu znalazłam na jednym z forum adres który podała jakaś dziewczyna do kobiety która jej pomogła odzyskać faceta powiem że zbytnio nie wierzyłam,,w cudowny powrót mego partnera ''ale spróbowałam i póki co to zaczął pisac sms do mnie i chce się spotkać wiec może coś w tym jest ,,dodam że ta kobitka nie dla wszystkich zgadza się pomóc ale można spytać <>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.Moj zwiazek juz by nie istnial,gdyby nie pomoc pani Izabeli.Dzis jestem szczesliwym mezem i ojcem,zawdzieczam pomoc wrozbitce.Jak chcesz jej e-maill to podaje:batumi2007@o2.pl.Nie musialem do niej jechac,ona sama rzucila urok.Fakt,troche musialem zaplacic,ale nie za usluge,ale za gadzety potrzebne do rytualow.To starsza pani,ktora przejela magie po swojej matce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy jesteście p******** Po 1 nie potraficie pogodzić sie z porażką, po 2 jesli ktos wraca do was z powodu uroku (jesli to wogole możliwe :o ) to nie jest z wami z miłości. Powinniście sie raczej do psychologa, albo od razu do psychiatry udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
batumi2007@o2.pl kolejny nowy e-mail starych oszustek, ktore zdemaskowano, same sobie robia reklame, nic nie umieja oprocz wyciagania pieniedzy od naiwnych, przestrzegam przed tym forum, tutaj naprawde nie ma ludzi, ktorzy sie znaja na magii, jedynie tylko oszusci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia21krakow
Nie zgodzę się z Tobą, ja dzięki urokowi miłosnemu odzyskałam swoją miłość:) i jesteśmy ze sobą szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie zamawiałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W to że jego rytuały działają mogę uwierzyć, ale na pewno nie uwierzę w to że te co same się oglaszają podając tylko swojego maila, ktory mozna zalozyc w minute są wiarygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia21krakow
Ja też nie wierze we wrozki co podają tylko swojego maila na interii czy innym gmailu. Dlatego szukałam kogoś kto wykona urok nie na forum tylko na profesjonalnych stronach. I cieszę się że znalazłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sobota czas wolny od pracy a czarownice wyszły na łów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj sobie blog Artura urok milosny, mi pomógł kilka misięcy temu więc moge polecić, tylko nie wiadomo czy wykonuje jeszcze dla osób z internetu, ale zapytać zawsze można art1986@ op.pl masz też sporo o nim na gazecie i innych forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już mnie na te bajki nie nabierzesz, znam jego blog i całą o nim historię. Karnawał i kasy potrzeba, naiwnych brakło już na forum gazety to przybyło się na forum kafe. Nie ośmieszaj się człowieku za dużą masz konkurencję,policz ilu wróżów i wróżeczek wyrosło ostatnio.Rosną jak grzyby po deszczu. Zrób sobie urok na bogactwo może ci pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasia gdzie zamawiałaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepros ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia21krakow
Ktoś się pytał gdzie zamawiałam- na magicznerytualy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puknijcie się w głowę z tymi urokami. To jest egoistyczne robienie drugiej osobie krzywdy, wielkiej krzywdy, zmuszanie kogoś do miłości. I ktoś, kto zamawia urok, wcale tej drugiej oosby nie kocha. Ale nietrudno się domyślić, że te gadki o urokach piszą tutaj firmy, zajmujące się wróżbiarstwem, jako reklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry nie musi się reklamować, dobrego sami znajdą. Wszystkie reklamy to reklamowane badziewie. W telewizji, internecie i wielu innych mediach, to badziewie które nikt nie kupuje. Nie dajcie się nabierać a najlepiej wyłączyć odbiornik na czas reklamy. Za co płaci abonament odbiorca? Za obłudę którą nam wciskają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczekk22
ja znam mega dobra wrozke od urokow i rytualow, wrozy z kart i robi tez rytualy mi sie sprawdzilo i 3 moim kolezankom tez moj chlopak jest ze mna dzieki jej pomocy a bylo bardzo zle kontakt tu www.wrozka-ewa.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiałam z maila urokmilosny@wp.pl , wcześniej długo szukałam kto odprawia najskuteczniejsze rytuały. Tą Panią mi poklecano i rzeczywiście facet wrócił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gowno prawda oszustka. Zamawialam u ciebie bajki mi nawciskałaś i kasę nie oddalam. Reklamujesz sie na każdym wątku o rytach i wróżbach spieeerdddalaj w forum. Do urokmilosny@wp.pl zwykły oszust! Można sobie wejść i jej reklamy poczytać na kazdej stronie jest i wpisanie w tych samych godzinach:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamawiałam u tej całej wrózki ewy i to jedna wielka ściema!!!!!!! nie wierzcie w jej zapewnienia!!!! czekałam ponad pół roku i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja swego czasu zostałam sama po 4 latach związku z mężczyzną którego wciąż kochałam. Czułam ogromną pustkę. Jestem dojrzałą kobietą. Samotność mnie przerażała. Zamówiłam na niego urok miłosny na stronie http://urokmilosny24.pl – wrócił, a wraz z nim moje marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIe polecam wrozki Kory Nec!!!!!! Nic sie nie sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Marie Baracudi wspaniała osoba i dobra wróżka jak i rytualistka od magii i uroków ogromne doświadczenie. Ma również swoją stronę. Podaje meila maria.baracudii@gmail.com dla zainteresowanych osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra tarocistka wrozka-ewelina@wp.pl mila,cierpliwa,rzeczowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto poleca wróżkę eweline? Właśnie napisałam do tej pani meila o wróżbę i nic nie odpisuje:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba nie musi odpisywac po 5 minutach na maila :-) poczekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze o strone od osoby ktora poleca wrozke baracudii bo szukam i nie moge znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×