Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamanychlopak

[Szukam] - urok miłosny

Polecane posty

Gość gość
Z rytualistów pomógł mi najbardziej Pan z adresem mailowym rytualista-adron@wp.pl , byłem w beznadziejnej sytuacji porzucony przez dziewczynę z którą byłem 4 lata i z którą chciałem spędzić resztę życia. Po zamówieniu uroku po 3 miesiącach ona wróciła, jesteśmy razem i nawet się ze sobą nie kłócimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szeptunka.blai r.witch, kolejna ściemniara, która sama sobie robi reklame i naciaga naiwnych ludzi. Po 400, 500 złotych, szkoda waszych pieniedzy, prwadziwe szeptunki to przyjmuja osobiiscie, nawet maili nie maja, co najwyzej telefon i z polecenia, blair witch nabija w butelke naiwniaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j34j78
Hej chciałam ostrzec przed facetem który w internecie reklamuje się jako Wielki Mistrz Magii, nazywa się Samael i ma stronkę magicznerytualy.pl. Człowiek ten to zwyczajny oszust. Napier robi człowiekowi nadzieje na wielką miłość , na powrót ukochanej osoby.Człowiek wpłaca pieniążki za rytuał miłosny i otrzymuje informację że ukochana osoba powróci do 3 miesięcy.Mijają 3 miesiące a ja otrzymuję kolejne puste słowa i nakaz czekania kolejne 3 miesiące. Mijają 2 kolejne miesiące i nadal ukochana osoba nie wróciła, mało tego układa sobie życie z kimś innym.Piszę o tym Samaelowi i nie otrzymuję już odpowiedzi. Piszę kolejne kilka maili nadal cisza. Piszę z innego maila jako potencjalny klient chętny na rytuał Samael odpowiada w przeciągu godziny. Uważajcie ludzie. Teraz tak siedzę i szukam w necie i znajduję komentarze bardzo złe o nim. Myślę że te dobre to wpisuje sobie sam. Uważajcie na siebie żeby was nie oszukał. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktoś jest na tyle głupi, żeby wierzyć w takie bzdury to jest wart tego, żeby go pozbawiac gotówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PROSZĘ ! UWAŻAJCIE NA OSOBĘ KTÓRA OGŁASZA SIĘ JAKO ALLANNA ONYXIA - obiecywała cuda, minęło 6miesiecy, kompletnie brak efektu, w dodatku całkiem się załamałam bo wyczytałam na jednym z forów, ze ta Pani robi to tylko dla kasy,ogłasza się też pod innymi mailami: szeptunka.blair.witch@gmail.com, szamanka.luxuria@gmail.com , darkblue@poczta.fm Lepiej się zastanówcie jeśli ktoś pocztą pantoflową poleca Wam któryś z tych maili - bo to na pewno ona sama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGrażyna
Mi Samael zawsze odpisuje na maile czasem szybciej czasem zajmuje mu to dłużej ale co ważne jest cierpliwy i potrafi wyjaśnić działanie magii. Zamawiałam rytuał oczyszczania aury i naprawdę czuję się teraz dużo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ona na ciebie rzuciła urok ... dlategoś taki zakochany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek różyczka
Mi jedna osoba co stawia karty na tym forum mi pomogła. I jest wiarygodna bardzo jak do mnie jej tarot zawsze mi sie sprawdzał jak do tej pory co do miesiąca jak powiedziała tak było..... Rytuał u tej osoby zrobiłam na milosc partnerska... Nie powrót partnera ale na większe uczucie i silniejszą więź żeby byl wierny:-) nie napisze kto. Ale można znaleźć uczciwą osobę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek różyczka
Niestety tez sie na działam na nie uczciwe wróżki i tym podobne.... Najlepiej zawsze o tarot po prosić ja tak zrobiłam zanim się zdecydowałam jak jakaś mówiła nie spójne rzeczy pletła to jak na tarocie sie nie zna tym bardziej na magii.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam poszukuje wróżki co umie w kartach stwierdzić czy na osobę został rzucony urok pilne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam pania ja2313@op.pl, ja u niej korzystałam z magii milosnej, ale wiem, ze urokami tez sie zajmuje, moze ona ci pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wróżka Ariela
kwiatuszek różyczka tego nikt nie potrafi, a jeśli mówi że potrafi to kłamie w żywe oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sekretem jest przepis na gumisiowy sok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usaMagda
bardzo dobra od spraw milosnych jest wrozka ewa. naprawdę gorąco polecam, bo pomaga. bardzo dobrze wrozy z kart, ale takze jej ryt mi pomogl. www.wrozka-ewa.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robilam urok milosny u dieczyny, ktora jest wnuczką babci ktora robi uroki. ona odpisuje na maile i babcia wyztko robi. mail to jusywitkow@onet.pl fakt, zaplacilam za to 300 zł, ale to najepiej wydane pieniadze w moim zycu! maz do mnie wrocil. mimo, ze poznal w pracy seksowna mloda dziwke, aczepiala go a ten jej ulegl! przyznal mi sie ze byl u niej w domu, alenie mowil co robil! ja jestem grubsza, starsza bylam w takiej depresji,ze masakra. w koncu ie wyprowadzil z domu. wtedy kolezanka dala mi namiar na ta babcie. nie wierze w takie rzeczy ale postanowilam sprobowac. mylalam, ze dostane zawalu! mowil mi, ze bierzemy rozwod itp, ze jestem szmata bez wykstalcenia, a ona super i ze to jego platoniczna milosc. po ryytuale przylazl jak pies! robi wszystko co zapragne , zycia poza mna nie widzi, nawet dla mnie zmienil prace (mimo, ze byla z***biscie dobrze pplatna) bo mu zabronilam. ta babcia na pewno ma moc. nie wierzcie tym naciagaczom z neta innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mogłem znaleźć dziewczyny do 24 roku życia, aż w końcu zwróciłem się o pomoc do rytualisty (mail perun72@interia.pl) co ciekawe dziewczyna znalazła się po 4 tygodniach: ) mija 3 miesiąc jak jesteśmy razem i póki co świetnie się rozumiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
frajerow nie brakuje dzieki za pomysl na biznes :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
magiamilosna.com , korzystał ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kojarzę tej strony, tez szukałam pomocy po forach i gdzieś trafiłam polecenie na wróżkę Faride, skorzystałam z jej usług i zadziałało. Kontakt do niej to wrozka.farida@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomogła Pani Ewelina. Po miesięcu oczekiwania od głownego rytuału chłopak wrócił do mnie. Nie wiem jak to zrobiła ale moje życie odmieniło się. Teraz chciałabym aby stworzyła mi aumlet- też się tym zajmuje. Fajna, miła osoba. Koszta nie są wysokie. Ja płaciłam 300zł. kontakt do niej: ewela9x0@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoigusiaZ
magia.milosna@gmail.com - ja korzystałam z uroku miłosnego u tej wróżki Nemezis. Chciałam urok na narzeczonego bo zerwał zaręczyny. Ten caly rytuał z urokiem 5 dni trwał codzien. Efekty miały być do 6 tygodni. Po 2 tygodniach on zaczął się zmieniać to znaczy dzwonil, pytal co słychać, interesowało go co u mnie. Wczesniej 3 miesiace wcale sie nie odzywał i nawet nie odpowiadał na moje smsy. Tak finalnie wrócił do mnie po nie całych 5 tygodniach. Za to zaplacilam 350zł . Ja tą wróżkę wam polecam. Jedyny minus to to ze jest z nią tylko kontakt majlowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewela to oszustka :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarrinSta
Polecam wrozke ALANNA ONYXIA. Niestety nie pamietam jej strony internetowej ale w necie znajdziecie. Rzuciła urok na pewnego ważnego dla mnie pana i pan oszalał na moim punkcie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja gorąco polecam przekochaną wróżkę www.wrozka-ewa.com <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po porzuceniu przez dziewczynę nie wiedziałem kompletnie co mam ze sobą zrobić. Wszystko mi ją przypominało. Co chwile miałem ochotę do niej napisać. Najgorsze było to że nie byłem w stanie zaangażować się w żadną inną relację, bo cały czas ją kochałem. Będąc już na skraju załamania trafiłem na stronę http://urok-milosny.pl i zdecydowałem się na rytuał. Pomógł. Ukochana powróciła czyniąc mnie ponownie najszczęśliwszym człowiekiem na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piotr z urok-milosny.pl to oszust urok był w pazdzierniku 2016 i zadnych efektów nie ma a on przestał odpisywac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam milosne.czary@gmail.com konkretna babka i szybko mi urok zadział czekałam 5 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie, jak wy du/py dajecie tym wróżbitom :D jesteście bez wyobraźni! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stelfia
Hej, dzieki za polecenie tutaj pani Reginy z milosne.czary@gmail.com , z całego serca pani dziękuję bo dzieki pani wpisowi zamówiłam u niej rytuał i już jestem po nim i już zadziałał. Bardzo, bardzo dziękuję,są jeszcze uczciwi ludzie na tym świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zofia to oszustka poczytajcie w internecie ile ludzi naciągnęła, a potem straszy że rzuci klątwę, ja odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×