Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zalamanychlopak

[Szukam] - urok miłosny

Polecane posty

Gość gość
Otwieram swoje serce na miłość. Otwieram swoje serce na bliskość z drugą osobą. Coraz pełniej uświadamiam sobie jak to pięknie jest mieć obok siebie bliską ukochaną osobę i razem z nią dzielić się szczęściem i miłością. Dlatego juz teraz otwieram się na miłość. Otwieram swoje serce na wspaniały związek z idealnym dla mnie partnerem, związek pełen miłości i ciepła. Otwieram się na związek, ktory słuzy najwyzszemu dobru mojemu i innych. Z zachwytem uświadamiam sobie, Ze zasługuję na najwyzszej jakości związek przewyzszający moje najśmielsze marzenia. Zasługuję na szczęście oraz miłość najwyzszej jakości. Dlatego juz teraz przebaczam wszystko moim byłym partnerom. Wiem, ze teraz Bog ma dla mnie coś znacznie lepszego od tego co było wcześniej. Uwalniam się od zalu. Uświadamiam sobie, ze wszystkie dotychczasowe doświadczenia były mi potrzebne po to, by coś zrozumieć i pojść dalej. Juz teraz pozwalam sobie doświadczać wolności, swobody i spontaniczności w związku i daję je mojemu partnerowi. Wolność, swoboda i spontaniczność słuzą nam, są dla nas korzystne i bezpieczne. Wiem, ze najbardziej atrakcyjny dla mojego partnera jestem właśnie wtedy, kiedy jestem sobą, dlatego z łatwością i przyjemnością przejawiam się w moim związku. Z radością uświadamiam sobie, ze pozwalając sobie na związek nie muszę z niczego rezygnować. W moim związku czuję się spokojnie, bo wiem, ze moj partner jest dla mnie zyczliwy i jest po mojej stronie. Jestem doskonale bezpieczny, kiedy jestem z moim partnerem. Wiem, ze zawsze jestem przez niego chciany i kochany. Pozwalam sobie, by był przy mnie partner, ktory w pełni ze mną harmonizuje. Uświadamiam sobie, ze i ja jestem idealnym partnerem dla mojego ukochanego partnera. Z zachwytem odkrywam, ze jestem jego spełnionym marzeniem. Kocham mojego partnera i cieszę się z tego jaki jest. Nie czuję w sobie zadnej presji, by go zmieniać. Akceptuję go w pełni takim jaki jest i juz teraz uwalniam się od wszelkich oczekiwań, zalow i pretensji wobec mojego partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magia naprawdę istnieje, a uroki miłosne działają ale trzeba trafić na odpowiednią osobę. mnie udało się dzięki koleżance. Dostałam kontakt z polecenia. Nie byłam do końca przekonana ale ku mojej ogromnej uciesze chłopak wrócił i jest CAŁY MÓJ jestem taka szczęśliwa! Jeśli chcecie wiedzieć jak to u mnie dokładnie było to postaram się odpowiedzieć w wolnej chwili marzena.sikorka@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margeritka221
ja zawdzieczam wiele wrozce ewe. cudowna osoba. bede pamietac o tym co dla zrobila do konca zycia. kontakt tarotewa@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważne aby znaleźć rytualistę, który będzie chciał podzielić się wiedzą a nie tylko wyciągnąć pieniądze. Jak dla mnie taka osobą jest pani ze stornki wrozkadiana.pl Stara się pomóc jak może, to prawdziwa kobieta anioł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tematyce rytualow bardzo obeznana jest wrozka Diana, jakby komus sie przydalo to podaje namiar wrozkadiana.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

diana to niestety oszustka i sama się poleca na forach, wystarczy na gazecie poczytac ile ma negatywnych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugaszansa
 

dobry sposób aby cie znienawidziła...

dokładnie. nie wchodź w żadne rytuały, bo to odbije się rykoszetem. sam wspomniałeś, ze odkąd zacząłeś szukać kontaktu u wróżek to ta dziewczyna wręcz ucieka od Ciebie. nie widzisz przyczyny i skutku? ona pewnie na kilometr to wyczuwa i niedługo zacznie się Ciebie bać. moja rada będzie łatwa i trudna jednocześnie: weź głęboki oddech i zrób krok w tył. zostaw ją na razie. jeżeli to jest ta jedyna to Bóg was jeszcze połączy, zamiast wróżek pomódl się i poproś o rozeznanie waszej relacji, spróbuj zawierzyć. uspokój się, a może gdzies czeka na Ciebie jeszcze lepsza dziewczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×