Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

kurde uzaleznilam sie od Was. :D pierwsze co robie jak wstaje to '' kafeteria '' :D i musze cos napisac i poczytac WAS :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera dziewczyny chyba jestem w ciazy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wyszly dwie kreski ale ta druga troszeczke jasniejsza od pierwszej ! wiec dokladnie nie mam ! dzis powinna @ przyjsc i nie ma ! jeszcze poczekam jak nie przyjdzie przez 2-3 dni to robie 2 test bo mam a potem do lekarza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec dokladnie nie wiem ! mialo byc sorrka to dlatego bo jestem bardzo przejeta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax kochana jesteś w ciązy!!!! Test pozytywny jak byk :) Nowe mieszkanko i nowy członek rodziny :) U mnie 33dc i @ nie ma.Dzisiaj znowu troche poboluje podbrzusze.... wczoraj za to było ok tylko całą wycieczkę czułam metaliczny posmak w ustach fuujjj ;) Dzisiaj rano znowu nic nie jadłam bo brzuch jak balon.... Boje się jutro zrobic test bo pewnie będzie negatywny a tak mam jeszcze cichą nadzieję ehhh Pozdrowienia! Dzisiaj trochę w chacie zamieszania bo synuś wyjeżdza wieczorem na tydzień ze szkoły nad morze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax3 no to gratuluję :) ja zrobie tak za tydzien test zobaczymy jak wyjdzie mam nadzieje ze pozytywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczynki :*** ja za was tez trzymam kciuki !!! :********* i to bardzo :* kszewuszka zrob test kochana ! cos mi sie wydaje ze mozesz byc w ciazy :D cholera @ nie przychodzi, bol w podbrzuszu i ten dziwny smak w ustach hmmm ja mialam podobnie mnie czesto podbrzusze bolalo i nadal boli i zawroty glowy i mam cholerny apetyt ciagle glodna jestem ;// kochana rob test :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax3 najlepiej idź do lekarza będziesz pewna test jak wyszedł pozytywny to na pewno jesteś i do tego jeszcze masz objawy typowe do ciąży więc lepiej iść do lekarza:) kszewuszka dokładnie tak jak miax3 proponuje zrobić test wtedy będziesz pewna a nie żyjesz w nie pewności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no ja musze jeszcze poczekac mam nadzieje ze tym razem wyjdzie pozytywny test bo już nie mam siły na to czekanie a ty ile się starałaś z mężem o dziecko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie moj maz tylko chlopak :) slub naraziie chcemy wziasc cywilny... koscielny za kilka lat :P nie spieszy mi sie do koscielnego :D powiem ci ze 18 marca mialam ostatnia miesiaczke, 27 marca mialam dni plodne i od 27 marca do 2 kwietnia codziennie sie kochalismy :P i nogi w gorze trzymalam po stosunku.. :D hehe :D owulacje mialam 1 kwietnia . :) dzis jest 15 kwiecien i powinnam miesiaczke dostac a nie dostalam :) a mam regularne ;] co 28 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desire tez tak mowilam do kolezanek ktore wstawialy zdjecia pozytywnego testu. Kochana spokojnie na Ciebie tez przyjdzie pora :*** zajdziesz w ciazy ! 3mam kciuki :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax3 ja zrozumiałam z tego co pisałaś, że to twój mąż :) no ja w marcu @ wogole nie miałam myślałam, że to ciąża no ale 1 kwietnia dostałam i wielkie rozczarowanie :) ja regularnych nie mam pojecia ostatnio kiedy bedzie owulacja a staram sie kazdego dni jak ten moj przyjezdza może tym razem się udało mam nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dziewczyny brałam tabletki merz special do regeneracji włosów,paznokci i skory. Moje pytanie jest takie czy teraz wiedząc ze jestem w ciąży mogę dalej brać te tabletki ? Moze ktoś stosował w ciąży i wie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miax gratuluję !! to ciąża!! a ja na 100 % @ dostanę. Kochane chyba będę musiała na jakiś czas opuścić kafe ale Wy się nie poddawajcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałka skad wiesz ze @ dostaniesz? nie mow tak :* i sie nie poddawaj :* moze nie dostaniesz ale 2 kreski a nie @ :D:D:D oby ! :D i dziekuje :* zaraz musze napisac smsa mojemu ze jak bedzie wracal z pracy to do apteki niech zajedzie po kwas foliowy, powinnam go teraz brac chyba co ? kolezanka mi powiedziala. co wy o tym sadzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
hej babeczki , miax gratulacje :) ulęgałeczko nie opuszczaj nas, ja też mam czasem dość ale kurcze zostań z nami bezik prosi :) 🌼 teacherko jak dzwoniłam do zielarni to babka mi mówiła że ich zioła to tylko te w pudełkach ! zaraz znajde komórke do tej kobiety , zadzwoń do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
727 652 209 zadzwoń , tu chodzi o dzidzie o nasze zdrowie :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
miax kwasik foliowy obowiązkowo żeby dzidzia żadnych wad nie miała , a jak sie czujesz teraz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezikmmalinowy glowa mnie boli i spac mi sie ciagle chce :( mam ogormny apetyt ale to juz wczesniej wam wspominalam o tym zebym tylko ciagle jadla ;/ masakra ! najgorsza jest ta sennosc i lekki bol glowy :( zdarza sie ze jak wstane z lozka to w glowie mi sie kreci i musze sie czegos zlapac zeby nie upasc ;/ powiem ci ze jak dzis zrobilam ten test to najpierw byla jedna kreseczka wiec juz zwatpilam ;/ ale potem pojawila sie druga bardzo jasna i robila sie coraz ciemniejsza wiec juz bylam pewna ze ciaza . wiesz jak moj zareagowal ? niewiem czy to normalne ale wystraszyl sie, niby sie cieszy bo mnie przytulil ale taki jakis zestresowany . To chyba normalne u facetow co nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax3 GRATULUJE!!! :* jesteś na 100% w ciąży :) Twoja kreseczka w dniu spodziewanej @ jest ciemniejsza niż moja kilka dni po @ więc nie ma żadnych wątpliwości :D ulęgałko kochana nie opuszczaj forum bo ja dalej trzymam &&& więc nic jeszcze nie wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika dziekuje bardzo :*** ale sie ciesze :D niewiem czy to normalne ale jak pokazalam mojemu test to niby sie ucieszyl bo mnie przytulil ale jakis taki przestraszony byl tak jakby przybity . Czytalam ze mezczyzni tak maja na poczatku . Wiem ze mnie kocha i wiem ze chce tego dziecka :))) wiec chyba nie potrzebnie sie martwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
miax będzie wszystko oki :) chłopina jest w szoku , jest szczęśliwy ale dotarło do niego że będzie dzidzia i musi dbać o ciebie , może jest troche spanikowany ? dbaj o siebie skarbeńku i o dzidziusia :D ja też chce kurcze niemoge sie doczekać aż zobacze u siebie 2 krechy :) miax jeszcze raz GRATULACJE ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax3 no tak zrozumiałam w jednej z twoich wypowiedzi :) ja też już bym chciała zobaczyć 2kreseczki na teście bardzo Ci zazdroszczę ciekawe kiedy mi się uda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
NATii uda nam sie wszystkim ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×