Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość bezikmmalinowy
tak to jest że para która pragnie dziecka ma warunki żeby zapewnić mu dobrą przyszłość ma problem z poczęciem dzieciątka, ja osobiście bym wolała żeby nikt mnie nie pytał o dziecko , jak będe w ciąży to i tak powiem dopiero w 3 lub 4 miesiącu, tak tylko mój mąż będzie wiedział i wy kochaniutkie , silko pamiętaj że silny stres robi psikusy, ja znowusz jak sie stresuje mam okres krócej koło 2 dni i skąpo , jesteśmy tylko ludźmi , jak lekarz mi mówi nie stresuj sie , odpuść ... to mnie szlak trafia , jak tu sie nie stresować jak nie wychodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
a bierzesz jakieś leki na tarczyce ? ja bromegon bo mam prolaktyne wysoką a na tsh nic mi lekarz nie dał mam 3 , ja testów ciążowych nie kupuje bo bym co chwile robiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESZCZĘ tylko dopisze,ze nawet nie poszłam do mężusia mojego...nawet dac mu buzi na dobranoc...wredna sie robie..!nie pasuje to do mnie...czy mam to zrzucic na stres..?przed testem...? choc,juz nie raz robiłam(lismy)razem...czy,przez te hormony cholerne...?bo,naprawde w głowe daja czasmi:(,i prosze Was wszystkie kobitki,nie wiedzace,a starajace się=zróbcie badania na tsh 3-4.nie ojawia sie ale przeszkadza.A,niekazdy lekarz zleca takie badania...przez to poroniłam pierwszą ciąże...i,nie tylko ja=niestety:( Trzymajcie się dzielnie!KOBITKI!I,BRZUCHATKI NASZE:)CO U,WAS?JAK SIE CZUJECIE?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
chyba pójde do innego endokrynologa i powiem o tym tsh , może przez to nie moge zaskoczyć zajść , też powoli szykuje sie lulu , miłych snów i odpocznijcie babeczki , musimy mieć siłe zmierzać sie z codziennością bo nie jest tak słodko jakby sie chciało , dobranoc ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK,BIORĘ THYROXYNE 75,ALE OSTATNIO PO NAMOWIE ZNAJOMEJ LEKARKI BIORĘ 100,LEPIEJ SIE CZUJĘ(PSYCHICZNIE GŁÓWNIE)ale kończy i sie za tydzień....i zobaczymy,albo na badania następne(juz nie liczę które)albo...CIĄŻA:)ale głupia jestem i łudze się....jak do 3 mc,temu...(bo,te ostatnie,to luzik były)i cięzko uwierzyc,ze CÓD (jest):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka,no nie poszłam,nie dałam...:(,a to do mnie nie podobne....:(..ale,mezuś zna moje schizy przed@!a,juz jak mysli,ze jest ciąża!:0(A,NIE WIEM DLACZEGO..)to rozumie mnie,i jaet taki kochany,ze wytrzymuje ze mna wogóle...ACH,TE BABY!(czasami,faktycznie okropne)ALE,MAMY PRAWO:) A,jak u Ciebie KOCHANA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
nie jesteś głupia :) będziesz super mamusią , wszystkie będziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasz mu buziaczka jak się koło niego położysz:)Na pewno poczuje:) U mnie ok:)Owulacja zbliża się wielkimi krokami:)Właśnie mój mnie już woła do łóżeczka:* Dobranoc Kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEZIKU,ZRÓB,TO JEST NAPRAWDE WAŻNE! UCIEKAM,W KOŃCU,PÓZNO JEST,A JA RANO DO PRACKI!ale tak się steskniłam i musiałam wygadac,bo WY jestescie wielkie!I,tylko do Was mozna sie wygadac tak dokładnie:)DZIĘKI WAM ZA TO,ŻE JESTEŚCIE:)BUZIAKI DLA KAZDEJ Z OSOBNA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
w sumie to jak jestem 83 rocznik i sierpień to mam 29 lat a nie 28 , ups głupi bezik liczyć nie umi :P do jutra kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
będe piła miesiąc ziółka i po miesiącu zrobie tsh prolaktynke fsh , może ziółka pomogą mi te 3 hormonki obniżyć ... sprubować można :) dobranoc skarby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIĘKUJE BESIKU:)I,TY BEDZIESZ!I,RESZTA NASZA!JESZCZE,BEDZIEMY SIE SMIAĆ Z TEGO CO PISZEMY! BOBASKI UPRAGNIONE BĘDA PREDZEJ,CZY pózniej,ale BĘDĄ!I GŁOWY DO GÓRY! MIŁYCH SNÓW I DO POPISANIA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
❤️ :) 🌼:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;) Mam 19 lat, w lipcu biorę ślub i staramy się z narzeczonym o dziecko, kochamy się bez zabezpieczenia od początku miesiąca, mam nadzieje że w tym miesiącu @ nie przyjdzie :) Powodzenia dla wszystkich staraczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewuszki :) Przepraszam,że wczoraj tak sie zmyłam ale mi neta wywaliło wrrr.... U mnie na razie cisza 31 dc. Po leczeniu i operacji miałam co 28-30dni...Ale to wina chyba ziółek....myślałam,że w nocy @ a tu nic...zmierzyłam rano temperaturę tam na dole i mam 37,3...Zawsze miałam 37,2 i dzień przed @ spadała... brzuch raz boli raz znowu nie,ciągnie ,kłuje... Byłam w łazience i wsadziłam sobie podpaskę bo mam wrażenie,że za chwilę wrednota będzie :P Buziole!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegaczka jak nie bedzie @ to w poniedziałek :) Dzisiaj nigdzie się nie wybieram,jutro o 7 wyjezdżam na cały dzień,a w niedzielę apteka nieczynna wiec kusic mnie nie bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegaczka jak nie bedzie @ to w poniedziałek :) Dzisiaj nigdzie się nie wybieram,jutro o 7 wyjezdżam na cały dzień,a w niedzielę apteka nieczynna wiec kusic mnie nie bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wy dziewczyny nawijacie :) jest co czytać :) ja niestety padłam wczoraj jak zabita już po 21 spałam bo dłużej wysiedzieć nie mam siły a przed wczoraj już od 18 kimałam a po 20 zasnęłam mój to się śmieje, że jak dziecko chodzę grzecznie spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wy dziewczyny nawijacie :) jest co czytać :) ja niestety padłam wczoraj jak zabita już po 21 spałam bo dłużej wysiedzieć nie mam siły a przed wczoraj już od 18 kimałam a po 20 zasnęłam mój to się śmieje, że jak dziecko chodzę grzecznie spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wy dziewczyny nawijacie :) jest co czytać :) ja niestety padłam wczoraj jak zabita już po 21 spałam bo dłużej wysiedzieć nie mam siły a przed wczoraj już od 18 kimałam a po 20 zasnęłam mój to się śmieje, że jak dziecko chodzę grzecznie spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wy dziewczyny nawijacie :) jest co czytać :) ja niestety padłam wczoraj jak zabita już po 21 spałam bo dłużej wysiedzieć nie mam siły a przed wczoraj już od 18 kimałam a po 20 zasnęłam mój to się śmieje, że jak dziecko chodzę grzecznie spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, Ale naskrobałyście:) i bardzo dobrze:) U mnie też na razie nic się nie dzieje, mam lekkie pobolewanie ale za chwilę przestaję chociaż czuję ,że i tak dostanę, zresztą wczorajszy test o tym świadczy. Mnie piersi bolą i są takie ciężkie jak kamienie ,już chciała bym dostać tą @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desire 92 :) Witaj :) jestes 1992 rocznik ? ja tez :D i tez sie staram z moim partnerem o dziecko :) w niedziele robie test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałko a ja mam nadzieję, że @ do Ciebie jednak nie przyjdzie i cały czas trzymam &&& :D Miax3 no i za Ciebie również trzymam &&& żeby ta wredota do Ciebie nie przyszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej ale miałam czytania :) rozchulałyście się heheh Witam nowe laski :) Elizabet wszystkiego najlepszego :) spoxnione ale szczere Dziewczyny które już są po terminie @ róbcie testy! Wiecie co uwielbiam czytać forum i się w nim udzielać. Powtorzę się za wszystkimi SUPER Z WAS BABECZKI!!!! Ja nie mialam czasu wczoraj wejsc na forum. Powiem Wam że moje wczorajsze obawy co do kryzysu były mocno przesadzone. Choć do kryzysu blisko było. Wczoraj po południu zrobiliśmy sobie długą rozmowę taką szczerą. Lalo się wino i łzy :) poźniej drinki... Strasznie się spiliśmy, spłakaliśmy i zasmarkaliśmy hehehe Ale warto było, brakowało mi takich rozmów już. I poźniej poszliśmy spać mocno wtuleni w siebie też ze łzami :) A dzisiaj rano mega kac!!! Jeść nie mogę do tej pory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×