Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

kochana pewnie kazdna z nas sie zastanawia czy z nami wszystko ok. ja tez mam takie mysli a to dopiero bedzie 2 cykl. wiem moze to glupie ale tak mam. ja nawet sie zastanawialam czy z moim mezem wszystko ok. Nie martw sie. na pewno jest ok, to ttylko kwestia czasu. tak naprawde to poza glupimi wpadkami to zajscie w ciaze wcale nie jest takie proste, to szereg wielu trudnych reakcji chemicznych, w kazdym momencie moze pojsc cos nie tak. ale nie mozna sie zadreczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dziewczyny super mi sie z Wami gada ale zasypiam:) do jutra dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudysiaaaa
bezikmmalinowy no ale jak moga ci mowic po 3 cyklach o bezdzietnosci no nie przesadzaj tylko zdrowa para generalnie stara sie pol roku rok a czasem nawet powyzej 12 miesiecy oczywiscie jesli partnerzy sa zdrowi wiec jeszcze masz sporo czasu na zajscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak ja juz pisalam trzeba walczyc i nie poddawac sie ja moge powiedziec ze brak mi juz sil bo troche to trwa i czeka mnie najgorsze czekanie IUI a potem dwa tygodnie oczekiwania na wyrok albo pozytywnie albo negatywnie a jesli sie nie uda znow podchodzic oczywiscie za kazda probe sie płaci ale jestem z siebie dumna ze doszlam tam gdzie doszlam czyli do IUI po wielu trudach ja odlaczam juz dni 13 MAJA 1 PRÓBA chcialabym zobaczyc 2 kreseczki na dzien matki no ale zobaczymy co los da glowa do góry!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej klaudysio , bo mam obniżoną rezerwe jajnikową , wysokie tsh i prolaktyne a mąż słabe nasienie, bierze silne leki immunosupresyjne które osłabiają organizm, dlatego gin już po 1 cyklu mnie skreślił i powiedział żeby nastawić sie że będzie trudno :( dlatego mam takie nastawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane :) Właśnie doczytałam Was na spokojnie bo wczoraj zasnęłam ale nawet nie wiem kiedy a dziś już przed 7 się obudziłam i spać nie mogę :) Bezik ja bym na Twoim miejscu poszła do lekarza bo nie ma sensu żebyś się tyle męczyła. małpka dobrze radzi, dziewczyny wrzućcie na luz i róbcie to dla przyjemności nie myśląc cały czas czy się udało czy nie bo takie nastawienie tylko szkodzi, jak będziecie odprężone i wyluzowane to dzidzia szybka zawita w Waszych brzuszkach, nawet szybciej niż się spodziewacie. Ja już pisałam może nowe dziewczynki nie wiedzą ale ja to jestem taki przypadek :P dwa dni przed zrobieniem testu jeszcze na imprezce byłam, piwko piłam a test tylko dlatego zrobiłam bo mój tatuniek miał urodziny i też chciałam po świętować troszkę no ale już wiedziałam, ze nie mogę :) więc kochane LUZ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) dzisiaj zostałam w domu bo nie za dobrze się czuje :) widze, że trochę do czytania znowu przybyło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) dzisiaj zostałam w domu bo nie za dobrze się czuje :) widze, że trochę do czytania znowu przybyło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) dzisiaj zostałam w domu bo nie za dobrze się czuje :) widze, że trochę do czytania znowu przybyło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja wlasnie za chwile wyjezdzam :))) sprawy pozalatwiac :)))) w pozdroz :) moj musi paszport zrobic bo 29maja do Pl lecimy :) a on prawie 10lat w PL nie byl :) :D potem, mieszkanie obejrzec :)) nowe :) i lekarz :) zarejestrowac sie :) Buziaki :* odezwe sie jak wroce :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) wiecie dlaczego dziewczyny które nie chca zajśc to zachodza za pierwszym razem bo one o tym nie myslą i sie nie stresują,a My sie nakrecamy i nie potrzebnie denerwujemy.Tak już jest że jedne szybko zachodza a jedne pare miesiecy a jeszcze inne pare lat.Ale My nie mamy na to wpływu takie jest życie.Niesprawiedliwe no ale coż.Ja wierze że Wam sie uda!!:)Dziewczyny maja racje wrzucić na luz i kochac sie dla przyjemności i nie myśleć tylko o tym bo zwariujemy.Zobaczycie jak troche odpuścicie to zajdziecie.Mam kolezanke która teraz urodziła 15 kwietnia i oni starali sie pare miesiecy też sie nakrecali i nie wychodziło,ale dali spokój i wkońcu zaszła i to nie przypadek bo znam takich wiele.Jeszcze jedna opisze,której lekarze powiedzieli że bedzie jej ciężko zajść w ciąże bo ma za duzo hormonów męskich no i bzdura zaszła za pierwszym razem i mają córcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia od października wtedy strasznie się napaliłam no i był płacz i rozczarowanie a test robiłam nie w dniu @ bo jeszcze w lutym na początku byłam bardzo chora i byłam pewna, że to przez chorobę do tego owulkę miałam późno więc zrobiłam tak dla zasady jakieś 4 dni po @ i druga kreska wyszła jaśniejsza ale wyszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale jestem dzisiaj senna. Ta pogoda mnie dobija. Chce juz słonca, chce wychodzic z domu w żakiecie a nie w plaszczu. Chce na rower, spacer! A tak ie chce sie wychodzic z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania u mnie piękna pogoda słońce świeci i ponad 20 stopni już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika bo Ty zapenwe z zachodniej Polski jestes... a ja z polodniowego wschodu.... tu czesto najzimniej jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pewna GRATULUJE! :* ale super bardzo się cieszę kolejna mamuśka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pewna Gratulacje!!!! Nika Ja miałam jeden test w domu i dwa tygodnie po @ zrobiłam test i wyszla druga kreska ale blada:) pozniej powtórzyłam innej firmy i już wyszla jedna kreska.Teraz czekam do @ i dopiero zrobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika a z pierwszą ciąża to test dopiero mi wyszedł w 6 tugodniu ciąży:) Też szybko zaszłaś w ciąże Nika:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak szybko ale to chyba tylko dlatego że od razu powiedzieliśmy sobie że chcemy dzidziusia a kiedy będzie to sam wybierze i zero stresu, mierzenia, żadnych testów owulacyjnych itp. sama mniej wiecej wiedzialam kiedy mam plodne ale nawet na to uwagi nie zwracalismy po prostu sex dla przyjemnosci to podstawa ja jak zrobilam test to bylam w szoku ze jak, ze kiedy niby a jednak sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika super podejście Ja z pierwszą ciążą nie używałam żadnych testów owul nie mierzyłam temp i teraz też nie zamierzam:):)Musi być dobrze :):)Tylko chodze co drugi cykl do gin to mi mówi czy była owulacja,bo tak mi kazała przychodzić,bo mam nieregularne@.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem pewna Gratulacje :) Będę wieczorkiem...taka ładna dziś pogoda :) jadę do mamy bo już wyszła ze szpitala :) Wyniki dopiero 25-go... Buziole!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pewna WIELKIE GRATULACJE!!!! ja dalej jakos tak niedobrze sie czuje...prawie koncze 9 tydzień ech...cos mi sie wydaje ze te moje dolegliwosci to chyba nie odejdą...chyba bede ryczć:( u mnie jesli chodzi o pogodę to jest tez ładnie ...ale niestety patrze przez okno w pracy heheh więc tyle z tego mam...najchetniej na l-4 bym sie juz wybrała ale cóż nie da rady jeszcze...pozdrawiam kochaniutkie...ulęgałeczko trzymam kciuki za 2 kreseczki...zreszta za każda z Was...buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wróciłam ze synkiem ze spacerku byliśmy 2 i poł godzinki ale sie wybiegał.Miłego popołudnia Wam życze:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×