Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Kruszynka - co tam wkuwasz dokładnie :)? Tak się składa, że ja właśnie angielskiego uczę...:D w sensie nauczam naszą kochaną młodzież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze trochę do testu.... ja to jak się skupię to mnie wszystko boli, ciągnie, piecze i swędzi :D już się nie nakręcam przed terminem @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tydzień i zrobię ja się nie nakrecam bo wiem ze i tak nie jestem i wogole nie mysle o tym bo i tak nie warto sie nakrecac bo nie wychodzi nic;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na spokojnie trzeba:) ja za kilka dni powinnam mieć już bóle na @ więc to będzie dla mnie znak czy jestem czy, pewnie nie... jak tylko poczuje te charakterystyczne bóle brzucha, krzyża i cyców to nawet nie ma cienia nadziei, tak mam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie przed @ nie boli nic ale mam bardzo bolesne zwłaszcza 2 pierwsze dni @ a kregosłup boli mnie już 3-4 dni wiec nie wiem co moze byc powodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teacherka w sumie to takie podstawy...:D Zrobili u mnie w grupie tylko poziom podstawowy,bo dużo osób nigdy nie miało styczności z angielskim.A,że ja w liceum byłam na rozszerzonym to nie bardzo ich interesowało... I tak przez całe 3 lata na studiach nie chodziłam na angielski,bo cofałam się w rozwoju i miałam 5 wpisywane co roku w indeks:)Takim sposobem dużo mi z tego łba wyleciało:P A teraz muszę przystąpić do egzaminu,bo kończymy już z tym przedmiotem.I taka dupa z tego wyszła,że pozapominałam najprostszych rzeczy i teraz muszę zakuwać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka1990 tak to już czasami jest pamieta się te trudne rzeczy a tych najłatwiejszych nie:) ja na studiach też mam angielski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmęczenie tygodniem:( mnie też głowa boli, chyba zmiana pogody, ciśnienie...nawet już sił na staranka nie mam, cięzko się te dzieci robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki , doszły dziś teściki owulacyjne + 3 ciążowe gratis , od nowego cyklu biore sie ostro do robotki , będą ziółka teściory magnez i kapsułki wiesiołkowe :D pozdrawiam , będe późnym wieczorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia2889 no mnie teraz zaczęły jajniki boleć tak, że aż plecy bolą kurde nie wiem co jest ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziękuje ze mogę z wami zostać tam miałam robione badania hormonalne 8 dc tak mi lekarka kazała i co sie okazało prolaktyna jest za niska LH- za niskie i za wysokie zależy w jakiej fazie i estradiol prawie poniżej normy :( ale na szczęście jutro ide do lekarza i jestem ciekawa co mi powie.Wiem ze mało się udzielam ale na prawdę ostatnio nie mam czasu tyle obowiązków a budowa idzie do przodu gore mamy prawie wykończona jeszcze został hol i meble i teraz dół jeszcze został do wykończenia i jeszcze dzisiaj myłam okna to tak już czyściutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick.................Cykl...........Wie k.......Termin@... Miejscowość Bezikmalinowy......4...............29..........27.04..... ..do lnośląskie Kruszynka1990....13..............22..........25.04....... łó dzkie Ulęgałka................8...............29..........20. 05. ......lubelskie Silka33...............2 lata...........33..........20.05.........LU Kszewuszka........4................33..........14.05..... ...Ś ląsk Kania86................4................25...........05.0 5.......podkarpackie Tygryss_00.........7................21...........01.04... ....wielkopolska Patra24.................1...............25..............? . .........pomorskie Jestem pewna29...5..............29...............?..........śląsk ie Natii_00.................6...............22..........01.04.. ......wielkopolska Teacherka23........5...............23..........02.05..... ....wielkopolska Misia2889.............4...............23..........27.04.. .......wielkopolska Małpka24..........pauza...........24............27.04... ...ireland marta2387.......1,5 roku.........25................?.........Śląsk dorotq............6................33..............10.04......Lublin BRZUCHATKI Nick............Szcz,Cykl......Wiek...........T.P.......P łeć...Miejscowość Czrnulka...........1...............21............04.10.12 ... .?........Anglia Maya10............5...............28............09.10.12. .. .?........Ireland Słasica.............1...............28............03.10. 12 ....?........Mazury Ulna.................3................28............02.11 .12 ....?.......małopolska Biegaczka.......2.................?.............24.11.12. ...?.......Polska Emachines......2................29............20.10.12 ...syn....Śląsk Ewuś...............4................28................?. ...........?........śląskie Miax3...............1...............20............25.12.1 2...?........Szkocja Kamilka@........2...............29................?.... .......?........dolnośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natii Ja od zeszłego wtorku czuje sie jak na @ boli mnie podbrzusze,jajniki i nogi..Zawsze Mnie boli ale dwa dni przed @ a nie tyle czasu wiec nie wiem od czego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ,wpisałam sie tabelke,chyba nic nie namieszałam;)..wpisałam 6 ykl staran,poniewaz od pół roku silnie mysle i staram sie zaciązyc,tak naprawde to zaczelam o tym myslec jakies 1,5 roku temu,ze cos jest nie tak.Nie zabezpieczamy sie z mężem od kiedy urodziłam dziecko(czyli to juz 7 lat), i nic.... postaram sie wiecej udzielac na tym forum:) dzieki bardzo kruszynko i malpka24....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może nam się udało? bo ja nigdy tak fatalnie się nie czułam jak czuję się od tygodnia prawie ;/ a na okres za wczesnie dopiero 19 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick.................Cykl...........Wie k.......Termin@... Miejscowość Bezikmalinowy......4...............29..........27.04..... ..do lnośląskie Kruszynka1990....13..............22..........25.04....... łó dzkie Ulęgałka................8...............29..........20. 05. ......lubelskie Silka33...............2 lata...........33..........20.05.........LU Kszewuszka........4................33..........14.05..... ...Ś ląsk Kania86................4................25...........05.0 5.......podkarpackie Tygryss_00.........7................21...........01.04... ....wielkopolska Patra24.................1...............25..............? . .........pomorskie Jestem pewna29...5..............29...............?..........śląsk ie Natii_00.................6...............22..........01.04.. ......wielkopolska Teacherka23........5...............23..........02.05..... ....wielkopolska Misia2889.............4...............23..........27.04.. .......wielkopolska Małpka24..........pauza...........24............27.04... ...ireland marta2387.......1,5 roku.........25.........ok.08-11.05........Śląsk dorotq............6................33..............10.04. .....Lublin BRZUCHATKI Nick............Szcz,Cykl......Wiek...........T.P.......P łeć...Miejscowość Czrnulka...........1...............21............04.10.12 ... .?........Anglia Maya10............5...............28............09.10.12. .. .?........Ireland Słasica.............1...............28............03.10. 12 ....?........Mazury Ulna.................3................28............02.11 .12 ....?.......małopolska Biegaczka.......2.................?.............24.11.12. ...?.......Polska Emachines......2................29............20.10.12 ...syn....Śląsk Ewuś...............4................28................?. ...........?........śląskie Miax3...............1...............20............25.12.1 2...?........Szkocja Kamilka@........2...............29................?.... .......?........dolnośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beziki 🖐️ martus no to nie ciakawie z tymi hormonami daj znac po wizycie co tam gin powiedzial . a w domku duzy postep szybko sie wyrobiliscie z tym urzadzaniem niedlugo bedziesz sie wprowadzac ale fajnie :) pozdrowionka 👄 ja dziewczynki juz uciekam jutro do was zajze ;) milej nocki kochane [ kwitek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide jutro po skierowanie na badania,morfologia i takie tam, poprosze jeszcze na hormony tarczycy,miałam robione 2 lata temu-było ok.ale lata leca;P....tzreba powtórzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małpko no nawet szybko nam to idzie i w tym roku na pewno już na swoim będziemy no i pierwsze święta będę robić już u siebie :) od wczoraj jakoś nie umiem sobie miejsca znalesc i zajmuje się już wszystkim czym się a już myślałam ze jest wszystko na dobrej drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×