Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Natii może sie udało zobaczymy:)Ja zaczęłam sie tak czuc w 15 dc i myślałam że dostane wcześniej@ no ale jest 24 dc i nadal sie tak czuje i mam taki brzuch nadęty:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja własnie mam też taki brzuch caly czas jak zjem jeszcze wiecej widac i do tego ten ból głowy jajników i krzyża masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie oby nie ja zrobie za tydzien test jak nie wyjdzie to zrobie jeszcze raz w dniu @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie dziewczyny że chociaż macie jakieś objawy. można się ponakecać....hehehe :) u mnie nic, wcześnie przecież, 15dc i tak jakoś smutno mi się zrobiło, bo czuję, że kolejna szansa ucieka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ale ciekawe czy te objawy to faktycznie oznaka ciąży pewnie moje nie jak zawsze w sumie nigdy sie tak fatalnie nie czułam jak teraz;/ i nie mam pojecia co i jak ja zrobię 25 i jak nie wyjdzie to zrobie jeszcze tydzien pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziewczyny idę spać bo zmeczona jestem i ogolnie boli mnie prawy jajnik ;/ i ledwo z bólu wytrzymuje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny posikalam sie ze smiechu HAAHAHAHAHAH moj mezczyzna przed chwila patrzy sie w sufit.. ja mowie do niego '' kochanie, halo kochanie zyjesz ?'' a on do mnie '' zyje zyje '' a ja mowie ' o czym tak myslisz '' a on do mnie mowi tak : '' no bo zastanawia mnie jak to jest te dziecko w brzuchu, zobacz tu masz pipke i co dalej ? w brzuchu jest tam jakis tunel ze dziecko tam siedzi czy jak ? a jak wody odchodza ta skad one sie biora ? '' myslalam ze spadne z lozka hahahahahaha az mnie czkwaka zlapala ze smechu musialam mu pokazac zdjecie i wyltumaczyc jak dziecko jest ulozone w brzuszku i jak to jest na co on mi odpowiedzial '' ahaaa to juz czaje niezla faza '' masakra DD czasem wydaje mi sie ze on sie bardziej boi ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny posikalam sie ze smiechu HAAHAHAHAHAHa :D moj mezczyzna przed chwila patrzy sie w sufit.. ja mowie do niego '' kochanie, halo kochanie zyjesz ?'' :D a on do mnie '' zyje zyje '' a ja mowie ' o czym tak myslisz '' a on do mnie mowi tak : '' no bo zastanawia mnie jak to jest te dziecko w brzuchu, zobacz tu masz pipke i co dalej ? w brzuchu jest tam jakis tunel ze dziecko tam siedzi czy jak ? a jak wody odchodza ta skad one sie biora ? '' :D :D :D myslalam ze spadne z lozka hahahahahaha :D az mnie czkawka zlapala ze smechu musialam mu pokazac zdjecie i wyltumaczyc jak dziecko jest ulozone w brzuszku i jak to jest na co on mi odpowiedzial '' ahaaa to juz czaje niezla faza '' masakra :D :D czasem wydaje mi sie ze on sie bardziej boi ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane przepraszam ze wczoraj sie nie udzielalam i dzisiaj caly dzien... cholera dzis znow bylismy w Glasgow i ogladalismy 3 mieszkania i 1 pokoj. Jedno mieszkanie takie sliczne ! bardzo nam sie podoba ! myslelismy ze bedzie latwo je wynajac :) ale niestety... troche bawic sie z tym trzeba :P moj poszedl do agencji siedzial tam godzine i po godzinie wyszedl z jedna kartka :P ja mowie do niego ' a gdzie klucze od mieszkania ? '' a on do mnie mowi tak : '' wez nic nie mow to nie jest takie latwe, najpierw musialem opowiedziec o sobie wszystkie dane nawet z kim mieszkam gdzie pracuje podac moja stara prace wszystko ! potem 200 funtow musialem zaplacic za to zeby sprawdzili czy to co opowiedzialem im jest prawda, czyli moje opowiadanie o sobie ma przejsc test ktory kosztowal mnie 200 funtow ! '' czyli 1000 zlotych na polskie ! zwariowali !!! i jak nie przejdzie testu to nie oddadza nam tej kasy ;/ a jak przejdzie test a wlasciciel sie nie zgodzi zebysmy wynajeli to wtedy oddadza kase... jakas masakra ! jakby im nie wystarczalo kasa za czynsz i depozyt !!! ;/// tylko jeszcze 200 funtow wyciagneli tak naprawde za nic ;/// i maja sie dopiero jutro odezwac w sprawie mieszkania... i jak wszystko to co moj M powiedzial o sobie jest prawda to wynajma nam te mieszkanie..ale najpierw mamy zalatwic przez internet ubezpieczenie miesieczne za mieszkanie ! okolo 8 funtow.... wtedy dopiero dadza klucze ! masakra........ ;( a juz sie cieszylismy :( no ale mamy nadzieje ze jutro zadzwonia i powiedza ze wynajma nam :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Miax to z tym mieszkaniem to masakra,ale wkońcu coś znajdziecie:):) Ja ide spać:)Dobranoc miłych snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ A co tu taka cisza???????????? jak sie kobietki macie dzis ? wywpluje was chodzcie liste obecnocsi podpisac kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misisa2889
Cześć małpka Ja dziś mam 25 dc:) oby @ nie przyszła:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie skarbeńki w ten piękny pogodny dzionek :) jak samopoczucie małpko ? u mnie średnio za tydzień okres a brzuszek boli jakbym jutro miała dostać , ale to normalka u mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 15 dc czuje sie jak na @,boi mnie podbrzusze i jajniki,a wczoraj nawet cycuszki swędziąły:) ale takie objawy mam zawsze dwa dni przed@ bolące jajniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie swędzą ale to przez moją głupote :( uwielbiam zapah kremu nivea i zawsze po kąpieli cała sie nim smaruje i oczywiście piersiątka też nasmarowałam i sie drapie jak jakiś czub zawsze coś ... no ale przynajmniej już srakuli nie mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadne kremy i balsamy nie są dla mnie dobre tylko nievea do wczoraj :( w tamtym tygodniu zakupiłam sobie balsam dla niemowlaków johnsona że niby ma działanie usypiające bo ma jakieś olejki eteryczne, wysmarowałam sie nim , po jakiejś godzinie zrobiło mi sie słabo straszliwie , ręce mi sie spociły , puls to chyba z 1000 miałam , shit ale paskudstwo , jak będe miała dzidziusia to nigdy go tym balsamem nie nasmaruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×