Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

tak ulęgałko możliwe że moglam byc w ciazy... ale tego nie jestem pewna. moze to antybiotyki wplynely na test i pokazal blada druga kreske... w sumie nie tylko ja ją widzialam. ale bede na badaniu usg w poniedzialek to dowiem sie wiecej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niby tez mialam 16 czerwca owulacje ale nie mialam sluzu wogole wiec nie wiem juz ;/ czy mialam czy nie bo akurat w dzien owulacji sie kochalam i niby sa duze szanse no ale watpie w to ze jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałko a ty tak wątpiłaś i już na nic nie liczyłaś a tu prosze taka niespodzianka:):) Natii też zobaczymy 2 kreseczki cierpliwości na każda z nas przyjdzie kolej:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ile mozna czekac ;/ juz nie mam sily na taki czekanie chcialabym juz byc inne tak latwo zachodza ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natii wydaje Ci się ,że tak łatwo zobacz jak my tu z dziewczynami się staramy... nie bierz takich po uwagę ,co dają pierwszemu lepszemu bo takie to faktycznie szybko zachodzą,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia naprawdę nie liczyłam na ciążę jak ten test robiłam a tu taka niespodzianka. Wy też zobaczycie dwie kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natii Ja wiem coś o tym że te co nie powinny zajśc to zachodzą:( Natii a ty jesteś pewna że chcesz mieć dziecko z tym co Cie zdradził,bo nie dawno pisałaś,że z tym szefem też chciałaś Ja cie nie oceniam tylko i wiadomo,że może on sie zmienił ale powinnaś poczekać aż twoja sytuacja sie ustatkuje.Oczywiście tylko wyrażam swoją opinie i nie pomyśl że miałam zamiar cie obrazić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliwka-GRATULACJE:):) faktycznie to Euro to jakies szczesliwe:) kszewuszka jak u ciebie?? u nas wczoraj nic nie bylo:( mielismy zly dzien ale nie na siebie ,wkurzyl nas pewnien osobnik... moze dziosiaj-jest jeszcze szansa:) ulegałka o ktorej bedziesz miala wyniki?? sliwka ty tez sie przytulałas gdy tempka ci skoczyla(kurcze nie pamietam czy ty mierzylas ja) i sorki za pytanie ,jesli zbyt intymne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam sobie na allegro teściki owulacyjne i ciążowe takie różowe z kwiatuszkiem, jak myślicie jeżeli kobietka zajdzie to po jakim czasie taki teścik wykryje ewentualną ciąże , na nim jest napisane 10mL/U ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotq, ja nie mierzyłam temperatury, nie robiłam testów owu. Tak na oko celowałam w dni około owulacji, ale ja mam regularne cykle, więc łatwo wcelować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezik, na opakowaniu masz wszytko napisane, ale moim zdaniem im wcześniej zaczynasz robić testy: 1) tym więcej musisz mieć pieniędzy, 2) tym więcej mocnych nerwów. Ja Ci od serca radzę: wytrzymaj do pierwszego dnia spodziewanej @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliwko w sumie to masz racje, te teściki były tylko luzem w kopercie , nic tam więcej nima instrukcji brak , połakomiłam sie bo tanie i dupa blada nic nie kumam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki.widzę,super wiadomości w końcu:) ŚLIWECZKO!WIELKIE GRATULACJE!:) ULEGAŁKO KOCHANA!SUPEEEER!Z CAŁEGO SERDUCHA GRATULUJĘ 2 KRESECZEK!:)jak wyniki?juz chyba powinny byc...?potwierdz szybciuteńko! oby coraz więcej takich wspaniałych wieści było,podczytuje Was kochane i trzymam za wszystkie kciukasy,nie udzielam się ostatnio bo po pracy zmęczona i non stop pełna chata ,poza tym nic ciekawego sie nie dzieje..@ sie skończyła.w tym cyklu nie nakrecam sie na nic mam i bede mieć gosci więc specjalnych staranek nie będzie..:(..może i dobrze bo jeszcze troche i do psychologa będzie trzeba sie wybrać:0albo w końcu bedzie ciąża urojona..TAKŻE NA LUZ LICZĘ;)ładną pogode,opalanko w ogrodzie i grilki ze znajomymi. MAŁPKO gdzie jestes...moge Cie prosić o zmiane w tabelce?na 19.01 ovu wyliczył mi @ no i wiek 34=dzieki z góry:)całuje i sciskam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie nic ciekawego brzuch troche pobolewa i piaty juz dzien z rzedu mam pozytywny test owulacyjny-chyba cos z nimi nie tak. a znacie sie moze na kleszczach? bo wyjelam jednego psu i chyba nie calego -nie pierwszy raz to robilam ale pierwszy raz cos zostalo no nie wiem co dalej. to bylo wczoraqj, zrobila mu sie tylko mala gulka ale ani nie bolesna ani jakas czerwona. myslicie ze ta czesc co zostala to sama wyjdzie z czasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem :) Dorotq u mnie też wczoraj nic nie było...siła wyższa ;) Temperatura dalej rośnie i jajnik boli ale troszkę mniej niż wczoraj.U mnie 19dc... trochę póżno na owulację,chociaż róznie to bywa.W sumie to mój 3 cykl w którym wszystko zapisuję :) Oluś jak tam beta? Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mąż strzelił gola :):) a wie już jak zareagował? gratulacje :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ucieszył się al kompletnie się tego nie spodziewał trochę go zaskoczyłam bo powiedziałam mu na placu zabaw jak się bawił z małym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ULEGAŁKO=teraz tylko się cieszyć!!!dbaj o siebie i dzidziulka,wszystkiego najlepszego:) czerwiec fajnie się kończy,teraz oby w lipcu jeszcze wiecej takich super wiadomości było!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×