Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość Kasia0183
Czesc dziewczyny, wpadłam tylko sie pochwalić że dzisiaj dostałam okres :) boli mnie brzuch jak ch***** ale dobrze, niech sie macica oczyści i zrobi miejscówke dla dzidziusia :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ale u nas z rana upał,nie mozna wysiedziec w domu... ulęgałko-powiedz w ktorym dniu po @ zrobilas test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wczoraj ogladalismy horror HOSTEL 2,masakra,tak mnie potem zmuliło,myslałam ,ze bede wymiotowala... a potem glupie sny mialam-masakra Bezik i Kania-kurde snilo mi sie tez dzisiaj ,ze jestescie w ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotq a czy Tobie sie czasami nie snilo ostatnio o ulegalce ze jest w ciazy? He? Moze masz prorocze sny hehehe :) chciałabym, chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania-tak,własnie mi sie snilo ,ze ulęgałka napisala na forum ,ze jest w 6 tygodniu ciazy:):) i potem zobaczylam ,ze faktycznie napisala ze jest:) moze i mam prorocze sny,okaze sie jak zaciazycie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Ci sie snil seks z mezem tez zaraz sie sprawdzilo... to ja Ci powiem że jutro ide na to USG co mikazala isc ginka. to zeby zobaczyc czy mam zapalenie przydatkow i ocenic endometrium... i ja planuje od dawna zrobic jutro test kolejny, bo tydzien temu wyszla mi blada kreska druga. wiec jak jutro zobacze 2 kreski to moze ten Twoj sen bedzie proroczy heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej skarbeńki :) oj jak ja bym chciała żeby twój sen dorotq sie spełnił :) jednak czuje że @ nadchodzi , wierze że w końcu uda sie nam wszystkim 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania i trzymam kciuki:) bezik i za reszte dziewczyn tez trzymam i za siebie tez;):) hehehhe oby wiecej takich snów... ja czekam na termin spodziewanej @ czyli jeszcze 11 dni...zobaczymy czy wyjdzie cos u mnie czy @;/;/ ale upał-topie sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie mnie boli lewy jajnik, to chyba po ziólkach , mam nadzieje że nie ma tam żadnej torbielki , z drugiej strony jak byłam na monitoringu pare razy to zawsze prawy jajnik dzialał pobolewał itd... czyli może lewy sie ruszył ? :) jutro m ma badanka nareszcie, kurcze jak znowu źle wyjdą to bede wyła calą noc do księżyca :( będziecie mnie słyszeć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezik ja tez jutro ide na badania i we wtorek tez. ZObaczymy co nam powiedza :) mam nadzieje ze bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
coraz więcej mamusiek się tu robi, a ja dziś byłam na basenie i normalnie w którą strone bym się nie obejrzała to kobiecinka w ciąży... oj oj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za chwile mecz i bede ogladala :) nic mi sie nie chce. gdzie dzis wypoczywacie? ja byłam nad woda, troszke sie poopalalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki 🖐️ wrocilam niedawno iestem wykonczona po wczorajszym dniu i dzisiejszym ale fajnie bylo dzis jestem taka troche wczorajsza bo wczoraj troche zwiedzania i atrakcji a pozniej siedzielismy w pubie a o 11 nasze grono przenioslo sie do nightclub i wrocilismy o 4 rano a na 10 mielismy sniadanie zerezerwowane wiec nie wyspana dzis tez troche pochodzilismy po miescie ale taka wypompowana z zycia ze chodzilam jak kapeć chyba za sie starzeje :P juz niedlugo jedziemy na wakacje musze od jutra zaczac sie organizowac bo malo czasu zebym nie zapomniala niczego ;) dortq mam nadzieje ze i ja niedlugo ci sie przysnie i tez sie sen sparwdzi tak jak u oli :) bezik kania trzymam za was kciukasy mam nadzieje ze wyniki beda dobre tulam was dziewczynki :) :* monia wiec ty zaraz tez do roboty sie zabieraj i niedlugo tez bedziesz paradowac z brzuszkiem :) pozdrawiam reszte dziewczynek buziaczki kochane :* 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotq jednak ten Twoj sen nie dla mnie... zrobilam rano test przed wyjazdem na USG i niestety niegatywny... no trudno. Za tydzien @ i nowy cykl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania-przykro mi:(... ja dzisiaj od rana mam straszne zawroty glowy,nie wiem jak poajde samochodem..az sie boje wypilam kawe ,zmierzylam cisnienie i mam niskie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) ja dzisiaj awansowałam na kolejny stopień nauczyciela:) jeszcze po południu rada i wakacje pełną parą :) @ już końcówka....bardzo bolesna w tym miesiacu;/ jeszcze wczoraj mnie scielo, moze od tego badania droznosci:( dzisiaj 6dc, raczej staranek nie bedzie w tym miesciacu bo w sobote wyjezdzam bez mojego na kilka dni....jak na zlosc w plodne no ale trudno, ogolnie sie nie nakrecam......Pozdrawiam i życzę miłego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!! Nie miałam internetu przez weekend:( Kaniu odezwij się jak badanie? Dzisiaj chyba śliweczka idzie do gienka:)odezwij się kochana jak fasolka! Kochane wszystkim się uda zobaczycie:) Ja się dobrze czuję :) nawet mnie nie mdli:) za tydzień wizyta aż się boje:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick.................Cykl...........Wie k.......Termin@... Miejscowość Bezikmalinowy......7...........29........12.06......dolno śląskie Ulęgałka................9...........29..........?...... ......lubelskie Silka33...............2 lata........3.........16.06........LU Kszewuszka..........6...............34.......07.07.....Ś ląsk Kania86................6...............26.......09.07.... .podkarp/lubel Tygryss_00...........7...............21.......01.04.....w ielkopolska Patra24.................2............25...........? ..........pomorskie Jestem pewna29...5............29............?..........śląskie Natii_00................6.............22..........01.04.. ....wielkopolska Misia2889.............5.............23..........05.06.... ..wielkopolska Małpka24..............2.............24..........11.06... ...ireland Maja8626..............8.............26..........30.06.... .śląsk dorotq...................8..............33.........12. 07...Lublin .śliwka...................3..............37........27.06 ......Łódź BRZUCHATKI Nick.........Szcz,Cykl......Wiek...........T.P....... Płeć.....Miejscowość Czrnulka...........1.............21...........04.10.12. .......?........Anglia Maya10............5.............28...........09.10.12.. ....syn......Ireland Słasica............1...............28...........03.10.12 .......?.......Mazury Ulna.........3..............28...........02.11 .12.......?.........małopolska Biegaczka.......2.........?............24.11.12.. .Maksymilian...Polska Emachines......2................29...........20.10.12 .....syn........Śląsk Ewuś...............4...............28...............?. .........?..........śląskie Miax3.........1...............20...........25.12.12 ........?..........Szkocj Kamilka@........2...............29........... ........?...........dolnośląskie marta2387.......?...............25.............??..... .......??..........Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałeczko to sie ciesz ale mysle ze jeszcze za wczesnie...mnie zaczeło dopieo mdlić po 6 tc...i to trwało do chyba 13-15tc....ale trzymam kciuki oby ciebie nie dopadło ... naprawdę nic przyjemnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałko- odpiszesz mi na moje pytanie?:) pytałam ,ile dni po @ robiłas test? dzieki teacherko-gratuluje:) ulęgałko-powinnas wpisac sie teraz do tej drugiej tabelki;) sliweczka tez-bo wy juz brzuchatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochane! U mnie bez zmian...nic się nie dzieje tylko piersi wrażliwe...temperatura wysoka,dziś 24dc.Ostatnio miałam 26... Nasza Maja na wakacjach :) Pewnie zwiedza i odpoczywa :) Biegaczce gratuluję synusia :) a Teacherce awansu :) :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dam znac po badaniu co i jak. Za pół godziny jade a teraz jeszcze siedze u mamusi :) od rana nic mi sie jesc nie chce, chyba z nerwów. Ale glod juz czuje... a teraz z nerwow to i brzuch mnie boli.. U mnie upał a ja troche za długie ubranie wzielam z domu... eh przemecze sie jakos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, siedzę w poczekalni u giną. Jak będę po wizycie i w domku, to wszystko wam opowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zaraz jade do ginekologa:) ale z kolezanka na usg-jest w 5 m-cu:) moze i na mnie przejdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Babeczki! U mnie @ dobiega końca. Moja radość nie zna granic, w końcu starania będą mogły ruszyć pełną parą :) śliwka- obejrzyj dokładnie Bąbla i opowiadaj, opowiadaj, opowiadaj :) teacherka - gratulacje od koleżanki po fachu :D ulęgałka - szczęściara, nie dość, że fasola, to jeszcze żadnych dolegliwości! :) Pozdrawiam resztę staraczek . Oby ten miesiąc był szczęśliwy dla nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak1988
Czesc dziewczyny mam pytanie od 2 tyg lykam kwas foliowy i w ost dzien miesiaczki wspolzylam z narzeczonym i byl to pelny stosunek nic mi juz nie lecialo to bylo 2 dni temu i dzisiaj zauwazylam mala plamke tak jakby krwi ale nie byla ona jasna i czy to moze byc oznaka zagniezdzenia ? Dodam ze mam krotkie cykle 23-28 dni i teraz mam wrazenie jakbyl wczoraj zaczela jajeczkowanie i jak byslicie moge byc w ciazy tzn czy moglo dojsc do zaplodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja juz po :) zadowolona jestem... moje usg jest w porzadku. Ginka powiedziala ze wymiary jajników ksiazkowe, nic nie widac, nie ma nic niepokojacego - wszytsko jest ok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@_______Miejsco wość Bezikmalinowy______7________29_______12.06_________dolnos ąskie Ulęgałka___________9________29________?____________lube lskie Silka33____________2lata_____34_______19.07__________LU Kszewusz_________6________34________07.07__________Śląs k Kania86___________6________26________09.07__________podka rp/lubel Patra24___________2________25_________?_____________pomor skie Natii_00___________6________22________01.04__________wiel kopolska Misia2889__________5_______23________05.06__________wielk opolska Małpka24__________3________24_______08.07___________irel and Maja8626__________8________26_______30.06___________ślą sk dorotq_____________8________33_______12.07___________Lubl in .śliwka____________3_________37_______27.06___________Ł ódź BRZUCHATKI Nick_______Szcz,Cykl____Wiek_____T.P____Płeć_____Miejsc owość Czrnulka______1________21______04.10.12__?_______Anglia Maya10_______5________28______09.10.12__syn_____Ireland Słasica________1________28______03.10.12__?_______Mazury Ulna__________3________28______02.11.12__?_______małopol ska Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian_Polska Emachine______2________29______20.10.12__syn____Śląsk Ewuś_________4________28_________?_____?_______śląskie Miax3_________1________20______25.12.12__?_______Szkocj Kamilka@______2_______29__________?____________dolnoślą skie marta2387_____?________25________??_____??______Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki 🖐️ sliweczka czekamy na wiesci :) ola oby tak zostalo i zebys nie miala zadnych dolegliwosci ciazowych :) teacherka gratuluje awansu ;) kania to super ze wszytko wporzadku :) sebza owocnych staranek zycze :) u mnie teraz sie ladna pogoda zrobila :) a tak caly dzien padalo ;( w przyszlym tygodniu @ do mnie zawita ;( i jeszcze do tego na wakacjach ech ..... buziaczki dla reszty dziewczynek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w domu! Więc tak: dostałam od razu zwolnienie i mam brać duphaston profilaktycznie. Dostałam 1000 rad i instrukcji jak mam dbać o siebie, no i kolejna wizyta 23 lipca. Betę mam bardzo dobrą, po 48 h mam przyrost 130%. No i tyle. A jakby coś się źle działo mam natychmiast do szpitala jechać (tfu tfu na psa urok).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×