Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

dzieki dziewczyny jeszcze raz :) no zrobie bete pojutrze i zobacze. kurcze ale fajnie, juz sie oswajam z tą mysla i odganiam mysli takie glupie, zeby bylo zdrowe, zagniezdzone dobrze itp itd. kupilam femibion 1 dla kobiet w ciazy. troche mnie brzuch pobolewa czasami ale to chyba normalne, tak lekko. generalnie to spałam dzisiaj 2 godz i dalej mi sie spac chce :D wierze ze wszystkim Wam sie uda i ze nasze forum przetrwa i bedziemy gadac potem jak ansze bąble rosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patra bardzo dobrze ,że sobie kupiłaś, a brzuch to normalne ,że boli najważniejsze ,że nie plamisz. Mnie już brzuch nie boli od czasu do czasu jajnik i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja jestem strasznie w gorącej wodzie kąpana. kiedy mozna kupować ciuszki?? wiem ze nie tak od razu ale od kiedy juz mozna?? mam pudelko w ktore włozylam trzy testy ciazowe te z wczoraj i z dzis, z tego jednego juz ta kreska prawie zniknela ale beda na pamiatke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie zaraz bedzie burzaaaaa :) duża burza :) ide robić zdjęcia błyskawic :) i skrzynki z balkonu ściągnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliwka ja mam dostac albo 11.07 albo 12.07-wiec jeszcze tydzien. U mnie tez idzie burza..ale skrzynek nie bede sciagala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,ale mi dziś zeszło...byłam na tym usg,gin powiedziała ze wszystko wygląda dobrze,nie mam się czym martwic;)udało się zrobić badanie bez @ ale pare godzin pozniej przyszła wiec teraz umieram;(pierwsze 2 dni mam strasznie bolesne... misia dzięki za pocieszenie;)czekam z niecierpliwością az i nam się uda;) patra tak jak mowiłam,dziś druga kreska raziła;)gratuluje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a czy kwas foliowy albo inne tabletki które wymieniacie wspomagają zajscie w ciąże?czy jest w ogóle możliwe coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula07
Dziewczyny tak wasze czytam(z nudów) i z całego serce wam gratuluje, dla tych ktore zaciążyły i dla tych które sie staraja oczywiscie wytrwałosci.Ja tez sie starałam o dziecko,przeszłam duzo badań zabiegów i operacji,Okazało sie ze nie bede mogła miec mam niedrozne jajowody,ta diagnoza była dla mnie tragedią.Ale z męzem zdecydowalismy sie na adopcje no i dostalismy córke,mamy ja 4 miesiąc.Jestesmy tacy szczesliwi,także jak bedziecie w takiej sytacji jak ja to wam moge powiedziec ze adopcja to tez szczescie z którego mozna sie cieszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula, cudownie, że macie upragnione dziecko. Podobno adopcje są długim i ciężkim procesem, więc gratuluję podwójnie :) Ulka, kwas foliowy bierz koniecznie, on nie pomaga zajść w ciążę, ale zapobiega wadom rozwojowym płodu. Trzeba to koniecznie brać i to przed planowaną ciążą. Olej z wiesiołka (w tabletkach) poprawia jakość śluzu płodnego, więc w pewnym sensie ułatwia zajście. Tylko nie można tych tabletek brać po owulacji, bo mogą powodować poronienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Asiula:) bardzo szczerze Ci gratuluje macieżyństwa. Mam nadzieję że córeczka zawsze będzie dawała Ci tyle szczęscia bo z samej Twojej wypowiedzi emanuje tyle radości:) powiem Ci że mimo że chcemy mieć dziecko to myślimy o założeniu rodzinnego domu dziecka:) ale na razie mamy za krótki staż małżeński żeby móc rozpocząć procedury z tym zwiazane. Musielibysmy byc małżeństwem conajmniej 5 lat więc jeszcze troche:) jest tyle dzieci do kochania...:) buziaki i gratulacje dla Ciebie:*:) Patra gratuluje z całego serducha dwóch kreseczek:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliwka dzięki że mi powiedziałaś,szczerze mówiąc nie zdawałam sobie z tego sprawy;(ale tuman zemnie...muszę kupić...czyli wiesiołka trzeba brać od 1-wszego dnia cyku do owulki,czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, zawsze się czegoś dowiadujemy pierwszy raz :) Ja też się dużo dowiedziałam dopiero na forum... Wiesiołka bierze się od pierwszego dnia cyklu do owulki. Wiem, ze dziewczyny jeszcze jakieś zioła kupowały, ale tu już nie wiem, o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz w tym cyklu zaczelam wiesiolka brac bo mialam slaby sluz a i bralam castagnus ale to mialo pomoc na prolaktyne. maz pil mace i bral androvit tez od tego cyklu wiec moze to poskutkowalo. ja bralam vitaminer caly czas a teraz sie przerzucilam na tabletki dla kobiet w ciazy. ale z wiesiolka jestem super zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz Patra, zapał męża nie okazał się słomiany (pamiętam jak opowiadałaś o reklamówce pełnej wspamagaczy), mój leniwiec też się spisał hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie dobrze ze mi o tym przypomnialas. on sie w ogole teraz spisuje, zrobil mi zupke teraz robi ogorki poodkurzal hohoh co za zmiany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to luksusy! Ja mojego do kuchni nie wpuszczam (no chyba że na zmywak he he). Mój za to robi za policjanta: a tego nie pij, a tego nie jedz, a tam nie pójdziemy bo zarazki, a zapytaj lekarza, czy to a zapytaj czy możesz tamto... Jakbym niedorozwinięta była... no ale wybaczam, bo wiem, że to z miłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny.trzeba jutro kupić;)a tym czasem trzymajcie się cieplutko i dbajcie o siebie,zwłaszcza brzuchatki;)ja uciekam bo jutro startuje w nowej pracy...papatki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula07
Dziewczyny nie zrżajcie sie tym ze trzeba miec 5-letni staż małżeński zeby adoptowac dziecko,mamy z męzem duzo znajomych którzy adoptowali i sprawdzalismy w kodeksie prawa adopcyjnego nie ma nigdzie ze trzeba miec taki staż.Osrodki sobie sami ustala jaki to ma byc staż.My z męzem bralismy ślub 20.06.2009 r,do osrodka pojechalismy w grudniu2010 ze jestesmy zdecynowani na adopcje,przeszlismy psychologa i złozylismy wszystkie papiery potrzebne.Kurs sie zaczoł w marcu 2011 a skonczylismy go w wrzesniu 2011, bo sie troche wydłuzył przez okres wakacyjny bo były tylko 2 panie ktore nas prowadziły i miały urlopy.A zadzwonili do nas ze jest córka 10 marca 2012 i przywiezlismy ja do domu 16 marca. Ja tez brałam wiesiołek,pomaga na owulacje,paznokcie szybciej rosno i włosy sa ładniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja mówiłam o rodzinnym domu dziecka a nie o adoocji. Tu jest troche różnica. Ja spadam spac. Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@_______Miejsco wość Bezikmalinowy______7________29_______12.06_________dolnos ląskie Ulęgałka___________9________29________?____________lube lskie Silka33____________2lata_____34_______19.07__________LU Kszewuszka_______6________34________07.07__________Śląsk Kania86___________6________26________09.07__________podkarp/ lubel Patra24___________2________25_________?_____________pomor skie Natii_00___________6________22________01.04__________wiel kopolska Misia2889__________5_______23________05.06__________wielk opolska Małpka24__________3________24_______08.07___________irel and Maja8626__________8________26_______30.06___________ślą sk dorotq_____________8________33_______12.07___________Lubl in .śliwka____________3_________37_______27.06___________Ł ódź Ulka90___________11_________22_______02.07___________mał opo BRZUCHATKI Nick_______Szcz,Cykl____Wiek_____T.P____Płeć_____Miejsc owość Czrnulka______1________21______04.10.12__?_______Anglia Maya10_______5________28______09.10.12__syn_____Ireland Słasica________1________28______03.10.12__?_______Mazury Ulna30__________3________28______03.11.12_ ------ syn Miłosz Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian_Polsk a Emachines______2________29______20.10.12__syn____Śląsk Ewuś_________4________28_________?_____syn____śląskie Miax3_________1________20______25.12.12__?_______Szkocja< br /> Kamilka@______2_______29__________?____________dolnoślą skie marta2387_____?________25________??_____??______Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja na razie nie aktualizuję się w tabelce, dopiero po 12 tygodniu wpisze się w brzuchatki... wolę nie zapeszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!! Ula ja czytałam na stronie ovufriend ,że dzisiejsze badania wskazały ,że kwas foliowy pomaga w zajściu w ciążę. Olej z wiesiołka bierz tylko do momentu owulacji nie później bo on powoduję poronienie. U mnie po staremu... Krzewuszko odezwij się co u Ciebie? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! u mnie jednak tej burzy wczoraj nie bylo.. pogrzmialo, poblyskalo, nadzieii narobilo i sie skonczylo. a ja tak lubie burze :) zwlaszcza w nocy. dzisiaj tak ciezko mi sie spalo ze jestem nie wyspana. znowu upal ponad 30 stopni :) aleja z klimatyzacja w biurze siedze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulegalko ja mysle ze nie warto to kupowac. a ile to kosztuje? juz lepiej zaczekaj na USG albo czekaj na niespodzianke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, u mnie spokojnie, zrobilam kolejny test - wiem walnięta jestem i oczywscie pozytywny, jeszcze nie rażący ale pozytywny. generalnie z moich objawow to tylko spac mi sie chce i czasami mnie piersi zabola ale czasami. rano mialam mdlosci. jutro robie kolejna bete i troche sie denerwuje, we wtorek ide do lekarza i mysle o tym zeby nie bylo pustego jaja itp. wiem ze nie powinnam ale juz tak mam. we wtorek to bedzie 16 dni od owulacji wiec mam nadzieje ze bedzie cos widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Kania-u mnie tez postraszylo i to wszystko,straszne błyski na niebie i deszczu zero.. patra-kurcze tak sie zastanawiam czy nie zrobic testu tak jak ty w 9 dni po owulce ,bo u mnie dzisiaj 9 dzien ale boje sie ze nie wyjdzie i w sumie nie wiem po co:) a ciebie co skłonilo zeby zrbic test?? ulegałko-mi tez sie wydaje ze szkoda kasy na takie testy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sklonilo to ze mi sie ciagle siusiu chcialo i troche piersi mialam napiete a poza tym nie wytrzymalam. kupilam testy takie tanie za 5 zl w tesco i one maja czulosc 10UI a te wszystkie inne maja od 20-25. i zrobilam taki z tesco i juz go mialam wywalic ale patrze jest slabiutki cien kreseczki. ale ledwo widoczny. no i kupilam taki inny test ten z czuloscia 20 i wyszla cieniutka delikatna kreska, dopiero 10 dnia wyszlo lepiej a dzis tez juz o wiele lepiej. ja sie tylko boje terminu @ zeby nic sie nie stalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×