Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

ulęgałko-po jakim czasie ci sie ukazala druga kreska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq ja tez taki malam pierwszy test nawet jasniejszy i cieniutki. a nie mozesz zrobic bety z krwi?? tak chyba bedzie najbardziej pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałko pijesz kawe? ja sobie odpuscilam, chociaz bardzo mam ochote. wczoraj byl termin @ i nie przyszła :):):) ale kazdej nocy mnie brzuch boli tak ok 3 i musze isc siusiu i przestaje- moze to reakcja na pelny pecherz. piersi zaczely mnie bolec po bokach takie jak by poobijane byly i brzuch troche ciagnie. nie mam mdlosci ani nic tylko ten brzuch mnie troche martwi. juz nie moge sie wizyty u gina doczekac- hehe jak nigdy. Ulęgałko a ile dni od owu jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) a u mnie ból brzucha jak na okres. Piersi mega bola. Tak po bokach że normalnie tyknąć się nie da. Ciekawe czy przyjdzie @ i kiedy. Mam nadzieje że do końca tygodnia się pojawi:) ale normalnie masakra. Kszewuszko może musisz jeszcze kilka dni poczekac. A może teź zrób bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotq może ty też. Bedziesz miała pewność i bedzie mniej nerwów. Bo z tymi testami nic nie wiadomo. Kochana głowa do góry leć na bete i bedziesz znała odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze właśnie nie wiem. Jak byłam u ginekologa to mi powiedziała że ten cykl będzie długi. Dzisiaj mam już 48 dc. Robiłam 3 dni temu test i wyszedł negatywny więc @ napewno przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kszewszka
Poczekam jeszcze parę dni jak nie dostanę to zrobię betę.A które testy wcześniej pokazują te o czułości 10 czy 20? Bo ja miałam 20...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie wiem jakie mam te testy. Ciekawe czy ta @ przyjdzie. Mierzyłam temperature ciała i mam 36.90. Zobaczę jutro jaka będzie. Zazwyczaj mam 36.4, 36.2. Kurcze nic już nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na opakowaniu testu powinno byc napisane, ale dziewczyny mi wyszedl ledwo widoczny pasek bardzo delikatny, trzeba bylo sie przyjzec i to dopiero po 3-4 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez myslę że ten mój ma taką samą czułość. Czyli im nizsze tym lepiej. Więc może kzewuszko kup czulszy. Jak przez tydzień nie przyjdzie to w przyszłym tygodniu zrobię kolejny test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem 14 dni niby po owulacji.Nigdy nie miałam regularnych @ tzn.od 27-31 ale ostatni był 26.Wykres pokazuje dziś ,że powinnam dostać @ jest to 31 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz boli a raz nie... ale tak delikatnie ... temperaturka dalej 37,1 a w piątek to miałam bardzo delikatne plamienie,myslałam,że @ a tu nic Dziewczynki pamiętacie dałam link do gratisowych testów ciążowych.Dzisiaj go dostałam hahahha Test jest o tej samej czułości co zrobiłam ale z firmy domowe laboratorium... niech sobie leży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ci się niedługo przyda:) a jaki dajesz sobie czas do kiedy na przyjście @? Ja jak do niedzieli nie dostanę @ to powtórze test. Zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!! Właśnie wychodzę do lekarza ,trzymajcie kciuki ,żeby wszsytko było dobrze. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Ulęgałko trzymam kciuki ale i tak wiem że będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×