Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

dzieki dziewczyny za pocieszenie-mam nadzieje ze nie przyjdzie wredna @:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej dziewczyny skusilam sie na jagdy... zaluje juz. bilans mojego polgodzinnego wypadu na jagody to garsc jaód i 15 ukaszen przez bąki - ślepaki... masakra. mam cale nogi zgryzione. u mnie taki upal byl ze po poludniu oczy same mi sie zamykaly, nie wytrzymalam i strzelilam sobie drzemke na kocyku pod jablonka w cieniu - choc chlodu malo bylo tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki :) kasiu ja też biore bromek od grudnia i powiem ci że masakra po nim normalnie jak zombi sie czułam ,więc postanowiłam brać pół tabl i do tego ziółka które też obniżają prl i jest git :) tera czekam na paskude , miała przyjść wczoraj , pewno jutro zawita bo mam tyci plamienia i boli brzuch i psipsia ;P ide wieczorkiem na drinksa , uwale sie jak swinek , mam straszliwą ochotke poszaleć :D bede jutro , pa babeczki, przyjemnego weekendziku ;) i gratulacje przyszłym mamusiom ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Bezikumalinowy no ja po 1/2 tabletki mam takie schody :( a Ty może testa zrób zanim sie nawalisz jak świnka co? ;-) udanej zabawy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq spokojnie z tym testem, u mnie wyjatkowo tak wyszlo ale innym brzuchatkom pokazalo dopiero po 2 tyg od @. poczekaj na termin i wtedy zobaczysz. ja jestem jakas senna pewnie przez upal i najedzenie :) az mi brzuszek spuchł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robilam 28 czerwca to był mój 17 czy 18 dc , a dzień później test bobo test i negatywny, więc w ciąży nie jestem napewno , a wszystko boli jakby za chwile miał sie okres zacząć no i plamienia jak zwykle co miesiąca porzedzają mój @ , ale mam nadzieje że niedługo sie uda :) dobra ide sie przyszykować i lecimy , pa babeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopadłą mnie biegunka ... rano myslalam ze mi sie tylko wydaje ale po 4 pobycie w toalecie stwierdzam ze jednak nie wydawalo mi sie... masakra!!! czyżby jakis wirus panował w swiecie? u mnie upaly 35 stopni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksewuszka
Witam Was Wszystkie!!!! Ja dopiero wczoraj póżno w nocy przyjechałam.Było super.Syn jest na wakacjach z moimi rodzicami i kuzynką.Jest tam też moja ciocia (siostra mamy|) z wujkiem i swoimi wnukami więc na nudę nie narzekaliśmy.Fajne miejsce bo zaraz na tej działce gdzie stoi domek płynie rzeka i jest las :) Patra jeszcze raz moje najszczersze gratulacje!!!!!! Marcóweczki Kochane :) U mnie dzisiaj 29 dc i 12 dni po owulacji.... wczoraj wieczorem jak przyjechałam na bieliżnie miałam 3 malutkie plamki krwi (takie ciemniejsze,niewielkie) myślałam,że mi się @ zaczyna ale na razie nic... Tylko raz w życiu mi się @ plamieniem zaczynała,zawsze jest od razu obfita. Buziaczki idę sprzątać chatkę... ale komputer mam włączony to będę co chwilkę zaglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Wszystkie!!!! Ja dopiero wczoraj póżno w nocy przyjechałam.Było super.Syn jest na wakacjach z moimi rodzicami i kuzynką.Jest tam też moja ciocia (siostra mamy|) z wujkiem i swoimi wnukami więc na nudę nie narzekaliśmy.Fajne miejsce bo zaraz na tej działce gdzie stoi domek płynie rzeka i jest las :) Patra jeszcze raz moje najszczersze gratulacje!!!!!! Marcóweczki Kochane :) U mnie dzisiaj 29 dc i 12 dni po owulacji.... wczoraj wieczorem jak przyjechałam na bieliżnie miałam 3 malutkie plamki krwi (takie ciemniejsze,niewielkie) myślałam,że mi się @ zaczyna ale na razie nic... Tylko raz w życiu mi się @ plamieniem zaczynała,zawsze jest od razu obfita. Buziaczki idę sprzątać chatkę... ale komputer mam włączony to będę co chwilkę zaglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny cala sie telepie... zobazylam dzisiaj ten test co wczoraj robilam....i jest druga kreska taka nie mocna ale srednia taka jaka miala ulegalka na zdjeciu.. wczoraj jak go zrobilam to schowalam do torebki bo nic nie bylo po 5 min... chcialam dzisiaj go wywalic a tu patrze druga kreska...jezu az sie boje .. ze to pomylka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulegalko-podpatrzylam sobie twoje zdjecie testu :) to powiem ,ze u mnie ta kreska jest ciemniejsza.. jejku oby bylo to co chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotq byłoby super :) Ja też się boję dlatego nie zrobię... Chyba,że @ nadal nie będzie to w poniedziałek zatestuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj test jest o czulosci 10mlU/ml. no i zrobilam go grubo po 16...a caly dzien pilam duzo wody do tego biore antybiotyk-..jejku juz sama nie wiem chyba kupie dzisiaj drugi i zrobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq ja robilam test kiedy bralam antybiotyk i tez mialam lekko jasna druga kreske a po tygodniu jak juz skonczylam brac antybiotyk i zrobilam test juz drugiej kreski nie bylo.... miejmy nadzieje ze u Ciebie jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dorotq po cichu gratuluje- to tak jak u mnie juz mialam test wyrzucic. ja sie dzis kiepsko czuje, w nocy mnie bardzo brzuch bolal, juz myslalam ze to koniec ze nadejdzie @ chociaz beta urosła.ale to chyba od jelit było. ale dzis mnie nic nie boli, powiem o tym lekarzowi o tych bólach, jutro mam termin @ i dlatego sie tak boje ale duzo dziewczyn na poczatkach ciazy tak mialo. ja mialam sprzatac ale chyba sobie odpuszcze, zetre tylko kurze a reszte moj M zrobi- bardzo sie rolą przejmuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania-ano wlasnie tego sie boje:( ide zaraz do apteki i kupie drugi bo nie wytrzymam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała czarna kawka 22
Cześć dziewczyny...piszę do was bo podczytuje od jakiegoś czasu i mam pytanko o temperature-widze że jesteście obeznane... Temperatura skacze w momenci owulacji?? Czy jak sie zaczynają dni płodne?? Czy jeśli mam 12 dc i temperatura nie skoczyła to wszystko ok?? Cykle mam 30-35 dniowe...Teraz mam 12dc i tempka od 4 dni 36,6 Wcześniej 36,5..zwykle pod koniec cyklu mam 36,9-37,1. Jakbyście mogły mi opowiedzieć byłabym wdzięczna Biorę dodatowo bromergon....na prolaktyne i z mężem działamy tak konkretnie od wakacji choc wcześniej prawie rok bez zadnego zabezpieczenia ale nie było owulacji-u gin powiedziałam że rok sie staramy...dostałam Clo i po jednym cyklu z clo coś się ruszyło(jajniki odżyły) i teraz pęcherzyki rosną ale nie pękają. Będę miała pewnie w sierpniu/wrześniu podany pregnyl-jak nie bedą pękały jajeczka. Ale interesuje mnie ta tempka może napiszcie jak to u was wygląda?? Jak sie mają skoki do owulacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała czarna kawka witam :) Zaloguj się na ovufriend.pl tam Ci wszytko pisze...jest też galeria wykresów...Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq musisz przestac brac antybiotyki i dopiero zrobic test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj ostatnia dawka antybiotyku... zrobilam dzisiaj test i jest ale slabiutka krecha.... ten dzisiajeszy test jest innej firmy i o czulosci 25..ja juz nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki :) cichutkie gratulacje dorotq , będzie dobrze :) a ja dziś na mega kacu dodatkowo @ dostałam , czuje sie marnie ale zato sie pobawilam :D dziś zaczął sie 8 cykl starań ,kurcze czas mija a tu dalej nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq spokojnie najlepiej zrob test pojutrze, niech ten antybiotyk sie rozlozy. Ulęgałko jestes? Tobie tez test wyszedl przed terminem @ a jak bylo w tym dniu co miala przyjsc @ ? bolal Cie brzuch?? a jak piersi bolą Cie bo mnie w zasadzie nie, mzoe troche sa wieksze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym odczekala jeszcze ze 3 dni po antybiotyku. albo w poniedzialek zrobilabym bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×