Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Beziku kochany nie wiem od wczoraj biore duphaston,a w przyszłym cyklu ide na monitoring i zobaczymy czy bede musiała brać leki na owulacje moze i lepiej bo przynajmniej owulacja wystąpi mam dość cykli 52,44,46 itd:( Mój Synuś włąśnie mi powiedział mamo nie bądz taka smutna az mi łzy poleciały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czapuś masz racje im człowiek bardziej chce tym gorzej wychodzi , co rusz jak chodze do lekarza to zawsze coś któryś czy nawet ten sam nowego wynajduje mam tego dość ale musimy dać rade kobietki , musimy żeby mieć nasze upragnione dzieciątka , dzięki wam jest lepiej raźniej , kurcze uda nam sie zobaczycie ❤️ , przyjdzie czas że każda znas ujrzy dwie kreseczki , przytuli swojego kochanego dzidziusia i codziennie będzie patrzeć jak sie śmieje rośnie , przytula , mówi mamo .... :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam przez 2 miesiące clo bo lekarz stwierdził,że jakieś leniwe mam jajniki.Po zażyciu znowu miałam pęcherzyki przerośnięte... a brałam przez 5 dni po 1tabletce... i znowu d..a. Teraz przez 5 miesięcy nie biorę i chyba wszystko ok bo temperatura rośnie i faza lutealna w normie. Po @ we wrześniu wybieram się do lekarza na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje bezik:*Uda sie Nam wszystkim:*Wam zostać po raz pierwszy mamusią,a tym które już mają po raz drugi:*Trzeba wierzyć w to!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciała zrobić pare słoiczków z grzybkami ale nie znam sie , a te co są na straganach to takie pewniaki ? jak myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie dalej jajniki bolą... dzisiaj jeszcze powtórka z wczorajszej rozrywki :P i znowu czekanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i gitarka :) ja to zajoba dostaje jak wchodze do lasu , mój tata miał rumień niedawno ale na szczęście nie zaraził sie boleriozą :) ide robić chamburgery :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane dziewczyny. Dzisiaj miałam wizytę u gina. Przeżyłam koszmar. Moje dziecko nie żyje. Jutro na godz 9 mam stawić się w szpitalu. Odbędzie się zabieg. Wypłakałam wszystkie łzy jakie miałam. Znalazlam w domu persen, wzięłam 2 tabletki. Trochę się uspokoiłam ale nie mogę zasnąć. Wszystkie jesteście mi bliskie. Dziękuję za wasze miłe słowa i żwsparcie, życzę każdej z was spełnienia marzenia. Nie poddawajcie się. Być może kiedyś was odwiedzę, ale nie jestem w stanie teraz powiedzieć czy na pewno. Pa. I jeszcze raz wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanakali...nie wiem co Ci mam powiedzieć... brakuje mi słów :( Tak strasznie mi przykro!!! Trzymaj się Kochana! :*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. trafiłam na to forum wczoraj w sumie przypadkowo. Czytałam wasze wypowiedzi i tak strasznie zrobiło mi się przykro. Natura czasami jest niesprawiedliwa. Trzymam kciuki za was wszystkie. Ja dzisiaj zrobiłam test. Dwie kreski. Jestem przeszczęśliwa, chociaż wiem , że to jeszcze nie oznacza różowego bobaska , że jeszcze dużo przedemną i wszystko może się zdażyć , ale jestem dobrej myśli. Wierzę, że będzie dobrze i że wam też się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was wszystkie. Hanakali straszna wiadomość, nie wiem co mam Ci powiedzieć:( wiem ,że moje słowa niczego nie zmienią ale jest mi strasznie smutno,dlaczego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tyle czekamy na te dwie kreski:( Misia ja w miarę dobrze, wczoraj mi się tak słabo zrobiło dobrze ,że mąż był. Też się martwię czy wszystko w porządku a lekarz na początku września. A ja u Ciebie misia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulęgałka nie martw sie jest wszystko wporządku:) U Mnie nic ciekawego owulacji nie miałam,ale w nastepnym cyklu ide na monitoring zeby potwierdziła na 100% ze owlki nie ma ni i zapisze leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×