Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Monika dużo zdrówka dla Twojego taty! Patra no właśnie ty pisałas o tym androwicie:) Śliwka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki :) Ira gratulacje ! jasne że cie pamiętam :D krzewuszko masz talent ja bym w życiu takiego cacuszka nie zrobila 🌼 , hej nowe babeczki :D witaj spowrotem kruszynko :) , pozdrawiam i całuje wszystkie skarbeńki ❤️ :) u mnie lipa jestem wściekła bo co pójde to lekarza to żaden nie wie co robić z tym tsh i prolaktyną no cóż... niedługo wizyta u nowego gina zobaczymy czy coś poradzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
Dziękuję, Dziewczyny :) Śliweczko, mam ogromną nadzieję, że odblokowałam forum i teraz nam się posypią brzuchatki. Trzymam kciuki, żeby tak było. Małpko, na razie nie wpisuj mnie do brzuchatek. Wolę najpierw poczekać na wizytę u lekarza i usłyszeć, że z dzidzią wszystko jest w porządku. Nie chcę na razie zapeszać :) Monika, niech Twój tata jak najszybciej wraca do zdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ira witaj i gratuluje II kreseczek:) ja swojemu kupilam androvit pije juz 2 m-c,wczesniej pil promen przez m-c. zrobilam dzisiaj test owulacyjny i jest pozytywny:) wiec owulka nadchodzi kurcze ale mam podwyzszone libido....taka mam straszna ochote na sex ze co okropnego:P musze czekac do wieczora az mała pojdzie spac...bo inaczej sie nie da:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihih dorotq rozumiem Cię :) ja teoretycznie mam niepłodne ale też chodze napalona:P właśnie odpoczywam po "aktywnym" popołudniu :D zapiekanka w piekarniku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherka-kurcze normalnie nie wiem co mi sie stało :P mam tak od soboty;P alez mnie wczoraj od 21 do 3 nad ranem kłuł jajnik prawy-myslałam ,ze skonam.. wszystko sie zgadza-test owul.pozytywny bol jajnika-owulka jak nic:) dzisiaj trzeba znowu dzialac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno pisałam do Was laseczki :) nawet czytać nie mam kiedy. Jakaś zaganiana jestem! Ira ja dołączyłam do forum trochę poźniej i Ty wtedt chyba się nie udzielałaś. Ale mimo wszystko gratuluję!!! Krzewuszko piękne te lampiony. Ja jestem fanatyczką różnych robótek ręcznych! Uwielbiam haft krzyżykowy choć nie mam na niego za wiele czasu... ogólnie lubie dłubać cośn twórczego i może zrobie takie lampioniki na prezenty świąteczne :) Ja swojemu tez kupilam androvit, wczoraj drugie opakowanie. Nie wiem czy to z tego ale zauważyłam 2 dni temu że sperma mojego znacznie się zmieniła. W sumie nie wiem jaka powinna być jeśli jest wszystko ok, ale wcześniej była wodnista i bardzo jasna a teraz jest gęsta i biała :) niech wpierdziala dalej :P a co do zwiększonego libido to też tak mam od 2-3 dni.... strasznie mi się chce! a jaka przyjemność z tego mam... wczesniej miałam mniejszą. ale w tym miesiqacu to jakos juz sobie dałam na wstrzymanie z moim zapisakami na ovufriend. wkurzylam sie po tamtym cyklu... teraz temperature raz zmierze raz nie, nie zapisauje innych obserwacji. tylko czas wpsolzycia sobie zaznaczam. a i nawet na to nie nalegam... jak wczesniej czy chcialam czy nie starałam sie co 2 dni seksić tak teraz 3 dni przerwy, 2 dni, czasami codziennie. chyba zwatpilam... Hanakali dobrze ze nie zesmutnialas nam całkiem, że masz chęci do dalszych starań! Oby tak dalej!!! A waga? Schudniesz nawet przed zimą! Ja mimo ze waże już 60 kg ide od wrzesnia na aerobik i pilates z joga 2 razy w tygodniu. Mam taki plan. Jak chodzilam rok temu to bylam bardziej rozciagnieta niż teraz. Trzeba o siebie dbac|!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kania:) ja swojemu musze kupic znowu ten androvit... kurde ja zauwazylam tylko ,ze ma gestsze włosy ,bo na czubku glowy mial rzadkie a teraz geste:) hahahahah....wiec nie wiem czy to dziala na plemniki:P pewnie tak....przeciez to zawiera witaminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe widze ,ze nie tylko ja mam wieksze libido:P ja cie krece...co to sie dzieje...:P w tym cyklu znowu bralam wiesiolek a nie bralam juz chyba ,ze 3 cykle...czyzby min. po nim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotq jak to działą na włosy to ja zaczne to brac!!!! hehehehe mój ma taką gęstwinę na głowie że nie rzeba mu więcej!!! ja mam słąbe i cienkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeden dzień wzielam wiesołek i olałam to! stwierdziałam że nic brac nie bede.... nawet myslalam zeby odstawic kwas foliowy na jakis czas.... biore go juz 1 rok i 3 miesiace....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania- ja myslałam ,ze moze za dlugo biore kwas foliowy bo 4 m-c...ale widze ze ty jestes lepsza:) no serio podzialalo mu na wlosy:P ale mialam dzisija sen....snilo mi sie -tzn.widzialam w snie jak plemnik wskakuje do mojego jajka i ,ze zaszlam w ciaze:) hahahha..niezle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq to miałaś niezły sen... nonono :) heheh uja 3 noce temu snilam ze uprawiamy seks z moim i bylo mi tak dobrze... ledwie zaczelismy a juz mialam orgazm.. i sie obudzilam bo mialam orgazm... tyle ze moj juz byl w lazience i sie prysznicowal. taki sen z finalem na jawie hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ira widze że przerwałaś ciszę ciążową. Mam nadzieję że teraz więcej będzie takich informacji. Buziaki dla Ciebie. Niech maluszek zdrowo rośnie. U mnie nadal nic. Muszę czekać na okres źeby isc do ginekologa bo kazala mi przyjsc na początku cyklu. Więc czekam na koniec tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju a ja bym nie czekala na koniec cyklu tylko szla juz zby dostac luteine na wywolanie @!!!! i już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam zakaz ze względów bezpieczeństwa. Jak to powiedział mój gin: "musi się dziecko dobrze uczepić". Więc te pierwsze miesiące post... bez niepotrzebnych wstrząsów, skurczów, ugniatań no i ewentualnych źródeł zakażenia (chociaż mój miał badany towar pod kątem bakterii i jest czysty jak laboratorium ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja Kania ma racje Ja też bym szła bo teraz tak miałm byłam umówiona na 8 sierpnia a 7 dostałam @ ale i tak poszłam i kazała mi brać duphaston także maja nie czekaj bo sie wykończysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!! Śliweczko a duży już masz brzuch ? ja wcale tylko zwałki mam:( który u Ciebie tydzień? Ira gratulacje,widzicie dziewczyny ,forum już odblokowane:) więc będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi ciężko dziewczyny. Mam ogromne wyrzuty sumienia, że to przez moją lekkomyslność się stało. Głównie chodzi mi o to, że jak gin zapisał mi luteinę to od razu jej nie wykupiłam i nie zaczęłam brać tylko dopiero po kilku dniach jak poczułam, że "coś nie tak". Nie daje mi to spokoju. Śliwka to takie "drobne" wsytrząsy też mogą zaszkodzić dziecku. Zawsze myślałam, że ma tam "mięciusią podusię".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanakali nie wszystkie kobiety maja zakaz tylko jak tak lekarz powie,My wspóżyliśmy:) Kochana nie zadręczaj sie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze jedno pytanie. Jeśli któras z was zgłębiała temat to bardzo proszę o jakieś wskazówki. Interesuje mnie, czy pęcherzyk żółtkowy zanika pierwszy i ciąża obumiera, czy może być, że zniekształca się gdy ciąża obumarła. U mnie obumarcie mogło nastąpić w 9 tygodniu. Na wypisie ze szpitala jest napisane m.in. "pęcherzyk żółtkowy zniekształcony" Cokolwiek wiecie dziewczyny na ten temat piszcie. Chcę wiedzieć jak najwięcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Panie mam nadzieje, że niedługo przystąpie do grona szczęśliwych kobiet w ciąży. Planujemy ciążę, odstawiłam tabletki anty pół roku temu, na początku 2 miesiące okres był w normie, teraz strasznie wariuje. Czasem czekałam nawet 70 czy 40 dni.Teraz jest 41 dzień a ja nadal nie mam okresu, może to i dobrze, bo podejrzewam ciąże. Nie chce sobie wmawiać ciąży i szukać potencjalnych objawów, ale od jakiś paru dni mam częste wizyty w łazience. Dziś chcę zrobić test ale nie chce się rozczarować. Pewnie wiecie co to znaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, seks jest jak najbardziej dozwolony w ciąży - chyba że lekarz zadecyduje inaczej. U mnie zadecydował, żeby odstawić seks, więc tak zrobiłam. Z tego co wiem, to chodzi o orgazm - przy orgazmie są silne skurcze i jeśli ciąża jest słaba, to może to mieć jakieś złe skutki. Wróciłam właśnie z badań usg (genetycznych) i widziałam człowieka! Jestem w szoku, normalne dziecko - rączki, nóżki, paluszki, wiercił się, ruszał (czkawka?), podskakiwał, kiedy pani dr dociskała końcówkę aparatu usg. Na wyniki testu papp będę czekać, ale dziś już wiem, że wszystkie narządy są na swoim miejscu, serce ma 4 komory, kręgosłup cały itd. Jestem w szoku, jestem szczęśliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanakali, nie zadręczaj się, to nie ma sensu. Na tym etapie nic nie mogłaś zrobić, podobnie jak lekarze. Natura tu gra pierwsze skrzypce. Najczęściej zarodek przestaje sie rozwijać jak coś pójdzie nie tak, jakaś komórka sie źle podzieli, jakiś chromosom sie zaplącze. Nie masz na to absolutnie wpływu. Zdrowej ciąży nie zagrozi ani seks, ani praca, ani wysiłek fizyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulęgałko, ja mam 12 tydzień i brzuszek już widać. Ale to dlatego że jestem bardzo szczupła i mam wąskie biodra. Już taki mały brzuszek mam od jakichś dwóch tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.śliwka. gratuluje :) mam nadzieję, że też niedługo będe czerpać radość z rozwoju dziecka (jeśli test pokaże pozytyw ) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazingcrazy, dzięki :) A co do twoich objawów, to od serca ci radzę - nie szukaj ich. W dzień spodziewanej @ zrób test, nie wcześniej. Wszystkie tu miałyśmy pełne wachlarze objawów, które nic nie znaczą poza faktem, że bardzo chciałyśmy być w ciąży. Trzymam kciuki za ciebie! Cierpliwości kobieto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×