Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

mnie dziś łamało w kościach a na koniec poszłam wymiotować.. albo się czymś strułam albo jak to mówią ktoś mnie zauroczył. głowa mnie boli, piersi mnie bolą, nie czuję się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kobietki ja miałam ostatnio dziwny sen, pierw snil mi się mój ślub, a póżniej mója kotka która urodziła 3 małe. Czytałam gdzieś w senniku, ze kobietą w ciąży snia sie narodziny kociat. Narazie zadnych objawow nie mam, wieczorem tylko bylo mi nie dobrze. Test robilam 2 tyg temu. 54 dzien bez @, ale to normalka po odstawieniu tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja dzisiaj dostalam @ bez zadnych objawow oprocz plamien cykl trwal 28dni faza lut.12 ostatnio cykl trwal 35 dni nie rozumiem juz nic chyba przestane mierzyc tempka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq biedactwo :) ale niedługo się skończy i można sie starac :) moze w nastepnym miesiacu sie uda Ja też zawsze długo zyje w niecierpliwosci bo wszystko mam rozregulowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Dorotq głowa do góry! Ja też mam ostatnio dziwne sny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyska - tak mi przykro Maja - jak to milo dostac prace w dzisiejszych czasach... :) a ja mam dola... zbadalam prolaktyne i wyszlo mi 1072 na 600 gornej normy... masakra normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!! A u mnie jakos tak leci powoli czas, a moze nawet szybko. Dzisiaj 24dc, ovu wykryl mi ovulacje nawet. Gdzies na 7.09. czyli niedawno.... no nie wiem nie rozumiem juz swojego ciala. A my wczoraj zrobilismy sobie wycieczke po podkarpaciu, nawet dalej bo do malopolskiego juz wjechalismy... :) i na koniec kupilismy auto :) wyjazd byl z taka mysla... dzisiaj po pracy jedziemy zamieniac stare auto na nowe :) hehe uwielbiam wycieczki, nawet takie bezproduktywne... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju gratuluję pracy :) super wieści Dorotq przykro mi... moze teraz sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha wiec teraz do gina sie umawiaj i pokaz mu wyniki... popros o cos na zbicie. a jak Cie nie da to ja bym na wlasna reke castagnus brala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Na zbicie prolaktyny chyba jest bromergon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia faktycznie bromergon ale on z przepisu a catagnus to ziolka sa... no wlasnie musze leciec i przy takim wyniku na pewno mi cos da ale mysle ze raczej cos z nowszej generacji bym wolala jak bromergon bo jak kiedys bralam to nie moglam przy nim funkcjonowac... diostinex moze? mysle tylko czy prywatnie na wariata czy poczekac na NFZ... i chyba zrobie jeszcze TSH i T3 i T4 czy jakos tak... tarczyce znaczy bo to lubi byc parami a raczej watachami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:) Dorotq przykro mi:( Ja dzisiaj mam 35 dc a @ nie ma.Dzwoniłam do gina i mam poczekać do 40 dc. Nie ogarniam nic nie brałam duphastonu @ nie było na czas teraz brałam i też nie ma jakie to wszystko porąbane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh...dziewczyny to wszystko jest dziwne... misia ty tez masz sie z ta @...przyjdzie czy nie i dlaczego jej nie ma... ja pomalu wymiekam :(:( do tego brzuch mnie boli plecy nisko tez, normalnie rozpadam sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha jeżeli chodzi o tarczycę to zrób jeszcze antyciała tpo. U mnie tsh, ft3, ft4 w normie wszystko a antyciał 500 przy normie 5 .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, dorotq trzymaj sie. ja na prolaktyne bralam castagnus ale tylko jeden cykl i on byl krotszy od innych ale nie wiem czy to od tego. ehhh dziewczyny dzisiaj mam badanie usg prenatalne, troche sie boje ale wierze ze bedzie ok, do tego 2 osoby oszukaly mnie na kase i są na prawie;/ kurcze mam mase problemow przez to ale mam nadzieje ze sie wszystko wyprostuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patra - trzymam kciuki zeby wszystko bylo ok teatcherka - dzieki za podpowiedz... na pewno zrobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Patra - trzymam kciuki, czekamy na szczegóły po powrocie z usg! Dorotq, szkoda że ta @ przyszła, ale już niedługo będziesz działać od nowa, zobaczysz, już niebawem sie uda! Co te człowieki tak sie wstrzymują? Nie wiedzą, ile tu kobitek na nie czeka? Oj, potrzebne sa dwie kreski na poprawę humorów staraczek, wiec fasolki - nie spać! I marsz do brzuchów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Wszystkie Dziewczynki :) Tyśka przykro mi z powodu Twojej babci :( macie rację życie za życie... Moja babcia też zmarła tydzień przed moim weselem...a potem urodził się mój synek... Maju gratulacje na nową pracę :) Beziku udanego wypoczynku!!!! Dorotq szkoda :( trzeba próbować dalej... Patra trzymam kciuki za usg :) A u mnie nic nowego.... Na wczasach wypoczęłam ,opaliłam się,wybawiłam :) Byliśmy ze znajomymi... w sumie 8 par :) No i oczywiście dostałam @...dziś 5dc... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, ja dziś miałam wolne z roboty, musiałam załatwiać pogrzeb.. ale już załatwione. jakoś dziwnie mam wysoką temp w tym cyklu, w poprzednim pod koniec cyklu miałam najwyżej 36.9 a teraz 37.11C ale może to przeziębienie albo nerwy.. ostatnio tyle się dzieje. trzymam kciuki żeby Wam się udało. buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my byliśmy na badaniu nasienia, w zasadzie to ja byłam, zaniosłam w rączkach....:) ale już są wyniki...i OK wszystko! wszystko w normie, bez zastrzeżeń.... ulżyło mi...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Ja mam dostać @ jutro i już nawet czuje tą małpę w dole brzucha... Po co ja tyle pieniędzy na zabezpieczanie sie przez ostatnich pare lat wydawałam skoro zajście w ciążę wcale nie jest takie łatwe ? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh Kasiu :( :* ja na szybko policzyłam że też już z 2 tys. poszlo na to żeby sie dowiedzieć, że jest wszystko ok.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, na usg wszystko ok, przeziernosc 1,8 dziecko ma juz 7 cm i na80% bedzie chłopak :) tak czułam od początku. ciesze sie ze juz po. Za Was wszystkie trzymam kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Patra super,że wszystko dobrze!:)No i bedzie chłopak tak jak czułaś:)Zdrówka dla Was,maluszek niech zdrowo rośnie:)🌻 Kszewuszka widze,że wypoczełaś:)ale wredota przylazła🌻 Ja mam 36 dc i już nie wiem co myślec po co człowiek truje organizm jak i tak @ nie ma:( Testu drugiegi nie robiłam bo nie czuje sie na ciąże wiec takiej potrzeby nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×