Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Cześć Kasia.Widze że nie tylko ja nie moge się doczekać wyników testowania :) Chyba wszystkie szukamy jakiejś nadziei i punktu zaczepienia:D No wczoraj z wizyty wróciłam zadowolona. Ostatnio sie popłakałam bo mi takich rzeczy nagadała że byłam przerażona ale wczoraj byłam naprawde pełna pozytywnych mysli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj. Misia kurcze szkoda jak cholera. Ściskam mocno i trzymam kciuki za nastepny cykl:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Kurcze tylko dziwne ze @ jeszcze nie masz.. Może powtórz test za pare dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też myśle żeby powtórzyła test misia ja podczas 1 ciązy tez miałam negatywny a w ciąży byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak nie ma @ to jeszcze jest nadzieja. Poczekaj jeszcze troche. i rzeczywiście powtórz test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia-trzymam kciuki oby to była dzidzia:) Kania -to poszalałas:P śliwka- moja mama piecze tez chleb mniammm..... w takim specjalnym piecu tak jak to kiedys sie piekło:) ja tez mysle ,czy nie zrobic ciasta np.ptasie mleczko z galaretka... u mni 26dc...jeszcze ze 3 dni do @ a wiecie ,ze wczoraj jak bylam w urzedzie...to byla tam taka dziewczyna z 8-mio m-cznym chlopczykiem poprosilam mnie czy bym potrzymala jej dziecko bo ona musi chuste zaplątac:P jaki fajniutki malutki pulchniutki byl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia no czasem te testy nie wykrywaja wczesniej ciazy, trzeba poczekac. Ja dzis 51 dzien bez @. Będę musiała coś z tym zrobić, udać się do lekarza, by mi coś przepisał. Bo @ nieregularna im dłuzej od nie brania tabletek. Dzisiaj coś mnie mdli. A jak wasze samopoczucie? pogoda w wielkopolsce brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazin nie wiem,musiałam rozpiąc guzik od spodni bo mnie dusiło:P mam nadzieje,że nie na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko jest skomplikowane,po to są leki zeby wyregulować a tu du**a @ nie ma:( oczywiście jesli w ciązy nie jestem,bo jak jestem to wiadomo że @ mi nie potrzebna hehe moze pozniej zadzwonie do mojej gin i jej powiem,że jeszcze nie dostałam zobaczymy co powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki 🌼 my dziś o 18 wyjeżdżamy do włoch na tydzień, u mnie jak zwykle lipa, owulki raczej nie było, mój m odebrał dziś wyniki genetyczne ,nie dość że ma zapalenie jelito to jeszcze zespół gilberta, kurwa niesprawiedliwe to wszystko :( ide sie pakować , mimo to że jedziemy mam paskudnego doła , boje sie o m , tak bym chciała żeby był zdrowy , o dziecku już nie myśle ...... pa kobitki miłego weekendu i życze wam z całego serduszka żebyście wszystkie doczekały sie dzidziusiów ❤️ ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tabletki bralam przez 3,5roku. Teraz zrobiłam przerwe, dwie pierwsze@ byly regularne, ale teraz wszystko szaleje a juz jestem 9 meisiecy od odstawienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezik miłego wypoczynku:)🌻,nie smuć sie przytulam Cie,da sie wyleczyć męża musi Nam sie udać wszystkim👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia jeszcze nie, troszkę się boje, że cos bedzie nie tak. Czekam na @, bo zyje nadzieja ze do kiedy jej nei dostane to bede w ciazy. Jesli dostane :@ to sie udam do gina. Tylko musze poszukac jeszcze jakiegos nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezik przyjemnego urlopiku zycze zwlaszcza ze w pieknym miejscu i nie martw sie o meza - bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
a do mnie wlasnie zawitała pani @ ale przynajmniej tylko 2 dni spoznienia (pokrzywa jedank działa cuda), ale przynajmniej nawet sobie nie wmawiałam ze moze jednak zaciązyłam, bo jednak od 16 sierpnia to lipa była z sexem. no cóż wrzesien bedzie mega aktywny, w koncu cyganka wywrozyła hehh wiec zobaczymy co jej słowa są warte;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×