Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość JUDIT
zebra z klasa+9 poczekaj do dnia spodziewanej @ i zrób test żeby mnieć pewność i nie nakrecaj się nie potrzebnie żebys się nie rozczarowała :) bo to juz znam, ale oby w twoim przypadku było inaczej :) dziś dzień mojej spodziewanej @ oby nie przyszla to juz 3 miesiąc moich staranek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliwka- no kurcze trudno ale jak lekarz tak mowi zeby ostroznie to trzeba:) cholera ja nie wiem czy bym wytrzymala:P silka- witaj:):) fajnie ,ze sie odezawalas:) patra- gratuluje i ja:) tez bym chciala miec syna:) Kasia- ja nie wiem nic o tabletkach na poprawe libido... najlepsza jest wyobraznia i fantazja:) misia:) bezik- ja to mam tak ,ze na poczatku plamie i taki brazowo-rozowy sluz a potem @;/ oby u ciebie znaczylo co innego:) Judit trzymam kciuki... no niech w koncu ktos zaciazy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezik - ja mam taki sluz Kasia - a jak Twoja prolaktyna i tarczyca? bo przy podwyzszonej prolaktynie i niedoczynnosci tarczycy wlasnie jest zero libido duzo spanka... a tak btw to moj 6 dc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Mycha prolaktynę i tarczycę mam w normie, przynajmniej to, chociaż brałam przez jakiś czas bromergon z zalecenia jednego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia - znaczy jednym slowem jestes pewnie po prostu przemeczona i zestresowana... ja troche tez z tej okazji... poronienie i klopoty daja sie we znaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzewuszko przykro mi:( przytulam... Patra gratulację synka! ja jeszcze nie wiem le czuję ,że będzie chłopczyk:) ja wciąż czekam na wiadomość o II kreseczkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane:) Mało sie ostatnio odzywam ale nie myśle tak już o ciąży nie że wogule ale naprawde jakoś tak psychicznie lepiej sie czuje:)Co bedzie to bedzie zresztą pamietacie jak nie chciałam testować...przyjdzie czas że i my zaciążymy:)nie wiem czy w tym cyklu pojde na monitoring jak nie w tym to w nastepnym a musze,żeby zobaczyć czy mam cykle bezoowulacyjne i wtedy mi zapisze tabletki.Wierze,że zostaniecie mamusiami a Ja dorotq i kszewuszka po raz drugi:)Przytulam Was wszystkie:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia:) ja tez przestalam sie spinac z ciaza:) oczywiscie mysle o dziecku ale juz bez takiego napiecia,nawet na ovu nie wchodze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq wiadomo,że zupełnie sie nie da:P ale można aż tak nie myśleć spinać nakrecać sie to nic nie daje w taki sposób nie zaciążymy Ja na ovu nie wchodze 3 cykl:) Bezik kochana przytulam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
etam z wykresami ,ja chyba od kwietnia je robilam potem na owu 2 cykle...meczace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ochote na dobre, tanie ciasto...ale nie wiem co upiec moze szarlotke najlepiej tiramisu...yyyymmmmm...mniam....ale troche drogie to ciacho,zeby zrobic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ja dostałam już wczoraj @, czyli dzisiaj 2dc. 9 cykl staranek... Ciekawe czy w tym cyklu będzie owulacja.... Pracy full :( dobrze, że jutro już czwartek.... bezik - też właśnie wczoraj miałam taki płodny śluz a potem już typowo @, w ogóle inna ta @ jakaś...może przez ten brak owu. Karpatkę to bym zjadła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teacherka może rzeczywiście od tego że nie miałas owulki bo Ja też nie miałam i ta moja @ była też jakaś dziwna w pierwszym dniu leciało mi normalnie, a pozniej krew z brązowym plamieniem ale u mnie to może dlatego,że brałam duphaston a może dlatego że owulki nie było i jak tu zrozumieć??skomplikowane to wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehhe...dziewczyny ja poszlam na łatwizne:P kupilam gotowa w torebce z Gellwe taka do zrobienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Krzewuszko - bardzo mi przykro. Widzę, że ciasta pieczecie. Mniam. Ja kiedyś bardzo dużo pieklam ale teraz nie mam dla kogo. Ja nie powinnam jeść dużo słodkiego bo zaraz tyje a mój Damianek wcale za ciastami nie przepada. Czekam na pierwszą miesiączkę po... ma być lada dzień. Nie czuję jednak żadnych symptomów jej nadejścia. Piersi nic nie bolą ani nawet nie sa nabrzmiałe. Ogólnie jest mi smutno. Czasem sobie popłaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUDIT
i 3 cykl starań odchodzi w zapomnienie, juz wczoraj rano mialam nadzieje ze ze nie dostane @ bo nic na to nie wskazywało , ale po poludniu juz zaczął boleć mnie brzuch i oooo @, i przykro mi mojemu tez :(((( także dziewczynki trzymam kciuki za was :) niech któraś przerwie milczenie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUDIT
i 3 cykl starań odchodzi w zapomnienie, juz wczoraj rano mialam nadzieje ze ze nie dostane @ bo nic na to nie wskazywało , ale po poludniu juz zaczął boleć mnie brzuch i oooo @, i przykro mi mojemu tez :(((( także dziewczynki trzymam kciuki za was :) niech któraś przerwie milczenie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUDIT
i 3 cykl starań odchodzi w zapomnienie, juz wczoraj rano mialam nadzieje ze ze nie dostane @ bo nic na to nie wskazywało , ale po poludniu juz zaczął boleć mnie brzuch i oooo @, i przykro mi mojemu tez :(((( także dziewczynki trzymam kciuki za was :) niech któraś przerwie milczenie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUDIT
i 3 cykl starań odchodzi w zapomnienie, juz wczoraj rano mialam nadzieje ze ze nie dostane @ bo nic na to nie wskazywało , ale po poludniu juz zaczął boleć mnie brzuch i oooo @, i przykro mi mojemu tez :(((( także dziewczynki trzymam kciuki za was :) niech któraś przerwie milczenie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanakali - przytulam mocno... mi tez jest smutno... jakos tak to wszystko mnie przytlacza... nie dosc ze to poronienie to jeszcze teraz na razie nie wchodza w gre staranka... do tego dochodza klopoty w innych kwestiach... mam dosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×