Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

czesc dziewczyny, czytam Was codziennie. U nas ok. Narobiłyscie mi smaka na nalesniki murzynki i inne przysmaki. u nas zapowiada sie słoneczny dzien wiec moze troche pospaceruje nad morzem, sama bo M w pracy do 18 a potem to juz sie nic nie chce :) pozdrawiam Was wszystkie i ściskam. trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Czesc dziewczyny, u mnie 9dc, co do obfitych @ to podobno lepiej jak jest obfita bo to swiadczy o dobrym endometrium, może nie zawsze ale słaba @ może swiadczyc o małym endometrium i wtedy zarodek nie może sie zagniezdzic. Nie wiem na ile to prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka u nas dzisiaj ładna pogoda,slonce tylko troche temp.niska:) no w sumie jesien idzie:) u mnie 12dc... przez 5 dni po kolei byly u nas przytulanki, szkoda ze nie mam dni plodnych:P ale wszystko przed nami fajnie was dziewczyny-ja tez bym poszla na jakies wypociny musze zapytac jak to u nas jest w klubie czy trzeba wykupic caly m-c czy mozna wykupic np.godzine poszlabym polatac na biezni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia - jak zwykle przegiecie w zadna strone nie jest dobre dorotq - ja sie zapisalam tylko dojsc na silke nie moge ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
hej dziewczyny tez sie chwile nie odzywałam i nie moge sie wbic w wątek,. my tez ponownie zaczelismy sie starac wczoraj i dzis narazie . wiecie moze to smiesznie zabrzmi ale teraz sobie tak mysle czy takie codzienne wsołzycie jest dobre, teraz mielismy dosc dluga przerwe od sexu tzn chyba z 2 tyg albo goscie albo jakies wyjscia albo zmęczenie i w koncu okres... ale za to ze tak powiem jaka kumulacja u mojego męza nastąoiła, szkoda ze nie jestem w okolicy owulacji bo moze bym wreszcie zaciązyła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUDIT
ja gdzies czytalam ze najlepiej kochac sie co drugi dzien a nie codziennie ;p wtedy jest większe prawdopodobienstwo zajscia, ze plemniki sa silniejsze i wiecej ich sie wytwarza, ale juz sama niewiem 3 mc staran na marne puki co ... :( pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie teraz byly przytulanki codzienne:P poprostu mielismy ochote chyba nadrabialismy bo przerwa byla 3 tyg. a to bylam chora ponad tydz. potem @...i tak wyszlo tez tak slyszalam ,ze najlepiej co 2 dzien zapisze sie na fitness:) raz w tygodniu bede chodzila...muszetroche ujedrnic cialo po zrzuceniu tylu kilogramów:) chociaz moj mowi ,ze nie musze:) ale musze troche rozruszac gnaty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej z tymi przytulankami co drugi dzień, to czytałam gdzieś, że to nieprawda. Tylko nie pamiętam już gdzie to wyczytałam. Podobno najnowsze badania obaliły ten mit i częste kochanie wcale nie osłabia nasienia. Wie bzykajcie się ile wlezie - póki możecie hihihi. Mi pozostaje tylko pozazdrościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUDIT
Dziewczyny kolejny cios mnie dopadł :( kuzynka jest w ciąży rok po ślubie niedawno dostała umowę o prace i teraz bedzie ukrywac ciąże, a pamietam jak mowila czekamy na was wy pierwsi hehe wzielismy slub rok przed nimi, moze popadam juz w jakas paranoje ale od tej wiadomosci to i plakac mi sie chce ze nam nie wychodzi tak zazdroszcze jej :( jestem jak cykająca bomba ktora zaraz wybuchnie,. A moj co ??? drzemie po obiedzie !! oszaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUDIT
siadłam sobie na neta i co widze Sablewska o ciąży, Lady Gaga czy jest w ciaży, Mucha tez cos o dzieciach i wez tu kobieto nie mysl, mam dzis okropny dzien :(( chyba sobie popłacze to mi ulży, czasami mam wrażenie że mnie nikt nie rozumie :((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judit tulaski ❤️ rozumiem cie ja mam to samo nie dość że wszystkie moje znajome mają dzieci to tera kuzynka myśli o drugim , na dodatek okres miałam półtora dnia pewno znowu owulki nie będzie , o i wichura sie zerwała wlaśnie i grzmi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0186
A u nas ziiiimno więc wieczór spędzamy z pizzą w łóżku oglądając filmy :) a po filmie robimy dzidziusia! Plan jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki. wpadłam tylko sie przywitać i powiedziec Wam że wczoraj @ przyszła...:(..bardzo dziwna tym razem,nigdy tak nie miałam by cały dzień tylko plamienie brazowe było a dziś leciutkie czerwone plamienie..dziwne.a, juz myslałam że po paru regularnych cyklach spóznia mi się i jednak w końcu sie udało...no cóż może nast.razem. Wszystkim staraczkom powodzonka zyczę i trzymam kciuki by Wam sie udało!jak by którac mpgła to proszę o zmiane mojej daty w tabelce@ na 7.10.dzieki z góry:) życze wszystkim miłego wekeendu.buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@_____Miejscowo ść Bezikmalinowy______10________29______20.09_______dolnolsk ie Ulęgałka___________9________29________?__________lubelskie Silka33____________2lata_____34_______07.10________LU Kszewuszka_______7________34________07.09_______Śląsk Kania86___________9________26________ 14.10______podk./lubel. Patra24___________2________25_________?_________pomorskie Natii_00___________6________22________01.04______wielkopo lska Misia2889_________7_______23________??__________wielkopol ska Małpka24_________15_______24_______22.09________ireland Maja8626_________9________26_______??__________śląsk dorotq___________11________33_______09.10________Lublin Ulka90___________11_________22_______02.07_______małopol ska b_a88_____________1_________24_______? __________Śląsk teacherka__________8_________23_______16.09_______wielkop tyśka911___________2_________29______16.08________Łódz cytrus22__________10________22_______12.09________mazow BRZUCHATKI Nick_______Szcz.Cykl____Wiek_____T.P____Płeć_____Miejsc owość Czrnulka______1________21______04.10.12__?_______Anglia Maya10_______5________28______09.10.12__syn_____Ireland Słasica________1________28______03.10.12__?_______Mazury Ulna30__________3________28______03.11.12__syn Miłosz Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian_Polsk a Emachines______2________29______20.10.12__syn____Śląsk Ewuś_________4________28_________?_____syn____śląskie Miax3_________1________20______25.12.12__?______Szkocja Kamilka@______2_______29__________?____________dolnośląski e marta2387____2lata______25_____14.01.2013____??___Śląsk .śliwka________3_________37_______10.03.13________Łódz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka,pozdrawiam wszystkie dziewczyny u nas dzisiaj ładna pogoda ale imny wiatr u mnie 14dc wczoraj kupilismy sobie wódeczke:P i wieczorem pod sledzika kilka kieliszkow......hahhahah.. no i oczywiscie skonczylo sie sexem:) ehhhh.....ten cykl zaczal sie rewelacyjnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeh a ja po wizycie u lekarza... kazal zglosic sie do endokrynologa wiec musze czekac dalej ze starankami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliwka- hehehhe ..wazne ,ze mojemu sie podoba:P najwyzej bedzie zabawa w mikolaja;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniah13
Witam wszystkich serdecznie! W sumie to nie wiem za bardzo od czego zaczac:) Jetem tutaj nowa i również z mężem staramy sie o maleństwo. Na poczatku czerwca zrezygnowalismy z zabezpieczeń a w zamian kwas foliowy i witaminy dla planujących mam ;) Szczerze mowiac to dopiero w tym miesiacu wzielismy sie tak konkretnie do roboty :) zakupiłam test owulacyjny no i w sumie teraz tylko czekamy na efekty :) przyznam ze myslałam ze staranie sie o dzidziusia to mniej wyczerpujace zajecie :) a jak przyszło co do czego to zamiast sie rozkoszowac chwila to jakos nie mogłam sie skoncentrowac :( wczoraj z mezem planowalismy imiona on oczywiscie jak bedzie synus a ja jak cora:) dopiero po chwili zeszlismy na ziemie -przeciez jeszcze nie nie wiadomo a tu takie plany .....ale mam nadzieje ze nie tylko my tak mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:) MISIA=dzieki za zmiane w tabelce:)buziak U mnie @ od piatku a własciwie od dzisiaj dopiero tak jak co mc.czyli krew bo w piatek przez 1 dzień tylko plamienia brazowe i sobote a wczoraj ledwo ledwo...nie wiem co znów sie dzieje z moim organizmem...:(..a juz sie cieszyłam=3 mc.miałam regularnie z ovufriend.poza tym nic ciekawego...pełna chata u mnie od wakacji az do świąt chyba...i,juz mam powoli dość...nawet nie mam z kim porozmawiać o potrzebie bycia mamą:( i doła mam bo moja mama stwierdziła że[moze lepiej że nie mamy,bo to odpowiedzialnośc na całe zycie itp...]takze az przykro=nie spodziewałam sie tego po niej..tym bardziej ze jak byłam w ciązy to cieszyła się!:( po @ ide na badania,no ciekawe jak moja tarczyca itd... pozdrawiam Was serdecznie wszystkie starajace się i brzuchatki! co U Was słychać?ide sie połozyc,zmeczona po pracy.do tego spadłam wczoraj ze schodów i cała poobijana jestem...(głowa boli):( ech.. ze mna to już do piachu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniah13
ania1052 w sumie z tego co juz sie naczytałam to z tym okresem i jego objawami roznie jest czasmi poczatki ciazy so podobne do zblizajacego sie okresu tak wiec juz nie wiem . Dzisiaj sie włąsnie dowiedziałam ze mojego meza znajomego zona wyladowała dzisiaj u lekarza . Rowzniez starali sie o dziacko zrobili tesc i wyszły dwie kreseczki :) ale dzisiaj dostała bole niby jak na okres przestraszylis ie ze cos jest nie tak ale okazął sie ze wszystko ok 6 tydzien ciazy dokładnie. tak wiec mysle ze powinnas poczekac jescze 2-3 dni i jak nic nie bedzie okresu to zrobic test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulęgałkka
ania i moniah ja jestem w 17 tg ciąży. Kochane ja zrobiłam test w 27 dc a zaznaczam ,że cykle miałam bardzo nieregularne. Dziewczyny ból brzucha we wczesnej ciąży u mnie niczym się nie różnił od bólu miesiączkowego. Zróbcie kochane test w dniu spodziewanej @ . Na początku ciąży nie ma żadnych objawów tj częste bieganie siku czy mdłości,pojawiają się dopiero później. Życzę Wam II kreseczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silka kochana ,nie załamuj tylko walcz. Nie słuchaj mamy ciąża i maleństwo to nie jest wcale ciężar na całe życie to jest coś wspaniałego i ja wierzę ,że Ci się uda ,że wszystkim Wam się uda! Z drugiej strony Twoja mama może próbowała Cię trochę podbudować mówiąc takie rzeczy,na pewno widzi jak Ci Ci jest ciężko...Walcz kochana do końca ,wiem ,że czasami już brakuję sił ale uwierz ,że będziesz mamusią. Przytulam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silka witaj- biedna, poobijana-trzymaj sie :) i wspolczuje bolesci:) u mnie 15dc nie mierez tempki ani testow nie robie- widze ,ze chyba mam owu bo sluz rozciagliwy do tego boli mnie dzisiaj glowa(mowili ,ze dziisiaj jest niskie cisnienie -to dlatego) i znowu cos mnie katar dopadl chyba sie nie doleczylam:( ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ciagle sobie powtarzam ,ze jak ulegalka zaciazyla:) przy nieregularnych to i my tez zaciazymy:) ulegalko dalas mi nadzieje:):) pamietam jak zaczelas ten wątek i pisalas ,ze nie mozesz zajasc a tu prosze -:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq ja pamiętam jak sama byłam strasznie zaskoczona jak zrobiłam test ! przy moich długich i nieregularnych@ , pamiętacie pisałam Wam jakie miałam 30,35,36,40,45,50 więc sam widzicie Na pewno będziecie mamuśkami ,ja wiem dziewczyny ,że nieraz jest ciężko i człowiek traci nadzieję ale trzeba wierzyć, wierzyć ,że się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dziewczyny uda Nam sie!:)Trzeba wierzyć:)🌻 Silka🌻 Kania,teacherka,małpka,bezik gdzie jesteście?:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×